Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Bağımlılıklar > Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı

Uyarılar

Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı bilgisayar bağımlılıklardan kurtulma, bağımlılıklardan kurtulmak

Bu oyunlar zararlı!

Bağımlılıklar ve Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı Bu oyunlar zararlı! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: yüsra Nickli Üyeden Alıntı senin adına çok sevindim . eşimin metin 2 oyununu bırakması için ısrar ediyorum. ama zarrarını şuan kendisi göremiyor.bunun için telkin yardımjı istedim .bekliyorum. Ben bunun tecrübesini yaşadım.. ve istersen seninle paylaşabilirim.. Oyunu bırakması için bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı telkin cd indir izle İstanbul Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı nerededir kimdir Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı hipnoz Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı kuantum düşünce kitap haberi

Bu oyunlar zararlı!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-02-2010, 02:43 PM   #11 (permalink)
Teğmen

suskun_prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 438
33 Mesajinıza toplam 235 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suskun_prens is on a distinguished road
Standart Cevap: Bu oyunlar zararlı!

Alıntı:
yüsra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
senin adına çok sevindim . eşimin metin 2 oyununu bırakması için ısrar ediyorum. ama zarrarını şuan kendisi göremiyor.bunun için telkin yardımjı istedim .bekliyorum.
Ben bunun tecrübesini yaşadım.. ve istersen seninle paylaşabilirim.. Oyunu bırakması için bir kaç tane etkili yöntem var ama bunu paylaşabilmem için eşinin kaç lvl olduğunu belirtmen gerekir.. ona göre etki yapacak yöntemleri yazarım.
saygılar..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

suskun_prens isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2010, 08:23 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

ben pek anlayamadım ne gerektiğini daha net açıklayabilirmisin
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2010, 01:52 PM   #13 (permalink)
Teğmen

33 Mesajinıza toplam 235 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
ben pek anlayamadım ne gerektiğini daha net açıklayabilirmisin
gereken şey eşinin oynadığı oyundaki karakterinin seviyesi (LEVEL=LV) bu seviye 1 den 99 a kadar olabiliyor ama 99 olanlar sadece oyunun GM leri.. şimdi yapman gereken eşin metin2 oynarken yanına yaklaşıp hafif gülümseyerek kaç levelsin de.. eşin, kendisine ve de oyununa ilgi duyduğunu zannedecektir.. kaç level olduğunu öğren ve buraya yaz.. bnde ona göre etkili yöntemini söyleyeyim
Saygılar..

suskun_prens isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2010, 02:51 PM   #14 (permalink)
Teğmen

daLqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 11
80 Mesajinıza toplam 349 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daLqa is an unknown quantity at this point

Manhuntu bilemem çok vahşet içeren bi oyun benim bile miydemi bulandırmıştı fakat diğer oyunları gidin 10 yaşındaki çocuğa sorun hepsini bilir :)
daLqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2010, 05:46 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

Alıntı:
suskun_prens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gereken şey eşinin oynadığı oyundaki karakterinin seviyesi (LEVEL=LV) bu seviye 1 den 99 a kadar olabiliyor ama 99 olanlar sadece oyunun GM leri.. şimdi yapman gereken eşin metin2 oynarken yanına yaklaşıp hafif gülümseyerek kaç levelsin de.. eşin, kendisine ve de oyununa ilgi duyduğunu zannedecektir.. kaç level olduğunu öğren ve buraya yaz.. bnde ona göre etkili yöntemini söyleyeyim
Saygılar..

oyunun adı metin 2 level 42 gerçekten çok minnettar kalırım .zaten atakan beyden telkinde istedim. ikisini birden uygularsam bu sorun ortadan kalkar ve ben güzel günlerime geri dönerim..sevgiler...
Alt 20-02-2010, 12:16 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Lightbulb Cevap: Bu oyunlar zararlı!

Alıntı:
oyunun adı metin 2 level 42 gerçekten çok minnettar kalırım .zaten atakan beyden telkinde istedim. ikisini birden uygularsam bu sorun ortadan kalkar ve ben güzel günlerime geri dönerim..sevgiler...
evet güzel seviyesi var 42 lvl... şimdi rehabilitasyona başlayalım..
Bu oyundaki en büyük üzüntü getirecek şey: "HAYAL KIRIKLIĞIDIR"
lvline göre ustalaşmış bir oyuncu olduğunu görüyorum..
ama yinede aşşağıda ki belirttiğim maddeleri uygularsan olumlu sonuçlar alabileceğine inanıyorum... maddeleri ondan habersiz senin yapman gerekiyor. çünkü bilinçli olarak o oyunu asla bırakmayacaktır...
1- Çevresinde bu oyunu oynayan arkadaşları varsa onlardan uzak dursun, çünkü oyunu bırakmaya çalıştıkça etrafındaki arkadaşları oyunu oynamasına teşvik edecektir.
2- Bir şekilde Kullanıcı ID ve Şifresini aynı zamanda kayıtlı olduğu e-mail adresini öğrenmeniz gerekir.
3- bu Kullanıcı ID ve Şifreyi metin2.org adresinden değiştirin. aynı zaman da e-mail adresine onay e-postası gelecek onu da onaylayın.
4- metin2.org sitesinden kullanıcı hesabına girin ve oradan da eşinizin e-mail adresini değiştirin, kendi adresinizi yazın. Bu şekilde tekrar charına(karakterine) dönme şansı olmayacaktır.
5- Yaklaşık 2 - 2.5 ay oyunu oynamamasını için elinizden geleni yapın.
6- Metin 2 oyununu PC nizden silin
7- Eşiniz oyunu sildiğinize rağmen tekrar yükleyecektir ve hatta yeni karakterle bile oyuna tekrar başlayabilir. Eğer bütün bunları yapıp da böyle bir şeyle karşılaşırsanız, 1. 5. ve 6. adımı tekrar uygulayın.
8- "Tüm bunları yapamam ki ben" diyorsanız, charıyla oyunda oyun Yöneticilerine GM(GameMaster) lere küfredin. ama açıkca GM senin.... gibi küfredin. Bu şekilde GM eşinizin charını BAN(BANNED)layacaktır. Char banlanırsa sadece oyuna aynı karakterle giremez ama tekrar oynaması için bir neden olmaz.
9- Yani Tüm bu Maddeleri Baştan sona kadar Uygula
10- Takıldığın bir yer olursa mutlaka sor. Eğer bunları anlamadım diyorsan en baştan tekrar oku...

Umarım İşine Yarar
Saygılar...

Alt 20-02-2010, 12:34 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

gerçekten bunlar güzel fikirler.özellikle oyundan attırma fikrini çok tuttum.telkinlerin etkisini çok merak ediyorum o yüzden şuan sabrediyorum. çğnkü telkinlrin içine istediğim başka telkinleri yükleyecek Atakan bey.telkinleri ona dinletmemin en etkili yolu aslında ..olumlu sonuçlarla sana döneceğim.. emeğine sağlık.
Alt 20-02-2010, 12:36 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
gerçekten bunlar güzel fikirler.özellikle oyundan attırma fikrini çok tuttum.telkinlerin etkisini çok merak ediyorum o yüzden şuan sabrediyorum. çğnkü telkinlrin içine istediğim başka telkinleri yükleyecek Atakan bey.telkinleri ona dinletmemin en etkili yolu aslında ..olumlu sonuçlarla sana döneceğim.. emeğine sağlık.
rica ederim. herhangi bir sorun olursa özel msj gönder belki bu konuya dönme şansım olmayabilir. işine yaradığına sevindim. Umarım etkili olur..

Alt 10-10-2014, 12:12 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 106
49 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kararli3521 is an unknown quantity at this point

Bende metin 2 ve lol oynuyordum.Bu oyunların ikisinide bıraktım.Nasıl derseniz ne kadar saçma ve gerksiz olduğunu anladım.Ne yapıyorsun durmadan canavar öldür ws yap ne anlamı var zamanın hep boşa geçiyor.Kazandığın ne bir iki level atlamak.Kaybettiklerin ise sosyalliğin,zamanın,arkadaşların,hatta bazen sağlığın daha çok şey.Eğer oynuyosanız bu tür oyunları bağımlı olmadan bırakmanızı tavsiye ederim.
Kararli3521 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil