Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Bilgelik Hikayeleri

Uyarılar

Bilgelik Hikayeleri bilgelik hikayeleri

yeterki eksiklik kafanda olmasın...

Serbest Kürsü ve Bilgelik Hikayeleri yeterki eksiklik kafanda olmasın... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevdiğim bir yakınımdan gelen mail'i sizlerle paylaşmak istiyorum... güzel bir hikaye Yeterki eksiklik kafanda olmasın‏...... Japonya'da bir çocuk 10 yaslarindayken bir trafik kazasi geçirmis ve sol kolunu kaybetmis. Oysa çocugun büyük bir ideali varmis. Büyüyünce iyi bir judo ustasi olmak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgelik Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Bilgelik Hikayeleri nerededir kimdir Bilgelik Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgelik Hikayeleri hipnoz Bilgelik Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgelik Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgelik Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

yeterki eksiklik kafanda olmasın...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-08-2009, 11:02 AM   #1 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute
Standart yeterki eksiklik kafanda olmasın...

sevdiğim bir yakınımdan gelen mail'i sizlerle paylaşmak istiyorum...

güzel bir hikaye Yeterki eksiklik kafanda olmasın‏......

Japonya'da bir çocuk 10 yaslarindayken
bir trafik kazasi geçirmis ve sol kolunu kaybetmis.
Oysa çocugun büyük bir ideali varmis.
Büyüyünce iyi bir judo ustasi olmak istiyormus.
Sol kolunu kaybetmekle birlikte,

bu hayali de yikilan çocugunun
büyük bir depresyona girdigini gören babasi,
Japonya'nin ünlü bir Judo ustasina gidip yapilacak
bir seyin olup olmadigini sormus..

Hoca: Getir çocugu ..bir bakalim, demis.
Ertesi gün baba-ogul varmislar hocanin yanina..

Hoca çocugu süzmüs ve:
Tamam demis..yarin esyalarini getir,

çalismalara basliyoruz.

Ertesi gün çocuk geldiginde hocasi ona

bir hareket göstermis ve
'bu hareketi çalis 'demis.

Çocuk bir hafta ayni hareketi çalismis..

Sonra hocasinin yanina gitmis.
Bu hareketi ögrendim
baska hareket göstermeyecek misiniz?'
diye sormus.

Hocanin cevabi: -Çalismaya devam et olmus...
2 ay,3 ay,6 ay derken

çocuk okuldaki bir yilini doldurmus..
Çocuk bu bir yil boyunca hep
o ayni hareketi tekrarlamis.

Hocanin yanina tekrar gitmis:
Hocam bir yildir ayni hareketi yapiyorum

bana baska hareket göstermeyecek misiniz?
- Sen ayni hareketi çalis oglum .

Zamani gelince yeni harekete geçeriz..
2 yil ,3 yil, 5 yil derken çocuk

judodaki 10. yilini doldurmus.
Bir gün hocasi yanina gelip. ...

'Hazir ol ! ' demis..
'Seni büyük turnuvaya yazdirdim.

Yaruın maça çikacaksin!'. .
Delikanli şok olmuş..

Hem sol kolu yok hem de
judo da bildigi tek hareket var.

Ünlü judocularin katildigi

turnuvada hiçbir sansinin olmayacagini düsünmüs;
ama hocasina saygisindan ses çikarmamis.
Turnuvanin ilk günü delikanli ilk müsabakasina çikmis.

Rakibine bildigi tek hareketi yapmis ve kazanmis.
Derken.. ikinci ,üçüncü maç....
çeyrek, yari final ve final...
Finalde delikanlinin karsisina

ülkenin son on yilin
yenilmeyen sampiyonu çikmis. ....

Tam bir üstat delikanli dayanamayip

hocasini yanina kosmus..
'Hocam hasbel kader buraya kadar geldik
ama rakibime bir bakin hele..
Bende ise bir kol eksik ve

bildigim tek bir hareket var..

bu kadar bana yeter..
bari çikip ta rezil olmayayim
izin verin turnuvadan çekileyim..'

-Olmaz demis hocasi.

Kendine güven,çik dövüs.
Yenilirsen de onurunla yenil.
Çaresiz çikmis müsabakaya.

Maç baslamis. Delikanli yine bildigi o tek
> >hareketi yapmis ve tak.!

Yenmis rakibini sampiyon olmus.
Kupayi aldiktan sonra hocasinin yanina kosmus:
-Hocam nasil oldu bu is..?

Benim bir kolum yok ve bildigim tek bir hareket var.
Nasil oldu da ben kazandim.?
-Bak oglum 10 yildir o hareketi çalisiyordun.

O kadar çok çalistin ki,

artik yeryüzünde o hareketi senden

daha iyi yapan hiç kimse yok.
Bu bir, ikincisi de o hareketin

tek bir karsi hareketi vardir.

Onun için de rakibinin
senin sol kolundan tutmasi gerekir.!

Bunu anlatan dostumuz bir de sunu ekledi:

'Insanlarin eksiklikleri bazen ,
ayni zamanda en güçlü taraflari olabilir:
Ama yeter ki bu eksiklik kafalarinda olmasin..!!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2010, 11:57 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough
Standart Cevap: yeterki eksiklik kafanda olmasın...

vay bee
suyahapsettim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
eksiklik, kafanda, olmasin..., yeterki