Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Bağımlılıklar

Uyarılar

Bağımlılıklar bağımlılıklardan kurtulma, bağımlılıklardan kurtulmak

tuhaf ve kurtulamadığım takıntılar bütünü (yardıma ihtiyacım var)

Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü ve Bağımlılıklar tuhaf ve kurtulamadığım takıntılar bütünü (yardıma ihtiyacım var) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: umutlumavi Nickli Üyeden Alıntı arkadaşlar nasıl anlatsam bilemiyorum. benim sorunuma takıntı mı bağımlılık mı ne denebilir bilemiyorum aslında. böyle bi sorunu ne bi kitapta okudum ne de yaşayan birini gördüm ama son 2-3 aydır kendim yaşıyorum. ve zihnimi ne ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bağımlılıklar telkin cd indir izle İstanbul Bağımlılıklar nerededir kimdir Bağımlılıklar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bağımlılıklar hipnoz Bağımlılıklar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bağımlılıklar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bağımlılıklar kuantum düşünce kitap haberi

tuhaf ve kurtulamadığım takıntılar bütünü (yardıma ihtiyacım var)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-04-2010, 08:06 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about
Standart Cevap: tuhaf ve kurtulamadığım takıntılar bütünü (yardıma ihtiyacım var)

Alıntı:
umutlumavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar nasıl anlatsam bilemiyorum. benim sorunuma takıntı mı bağımlılık mı ne denebilir bilemiyorum aslında. böyle bi sorunu ne bi kitapta okudum ne de yaşayan birini gördüm ama son 2-3 aydır kendim yaşıyorum. ve zihnimi ne kadar başka düşüncelere yönlendirsem de kurtulamıyorum ben bu durumdan.

Bana değersiz, kötü, bayağı gelen şeyler aklımdan bir türlü çıkmıyor. hemen açıklayayım
Mesela sevmediğim ve dinlemediğim ama devamlı bi yerlerde duya duya sözleri müziği zihnime yerleşmiş şarkıları içimden söylemeye başlıyorum. ve bu sesi zor durdurabiliyorum. diyelim ki ders çalışırken bir anda saçma sapan bir şarkı aklıma geliyor ve söylemeye başlıyorum içimden. önümdeki sorulara notlara odaklanmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü o lanet şarkıyı söylemeyi kesemiyorum içimden.bazen öyle oluyorki en akla hayale gelmeyecek yıllar yıllar öncesinden bi parça bi anda aklıma gelebiliyor ve başlıyorum söylemeye içimden.
Burada beni sıkan başka birşeyse bu değersiz ve bayağı bulduğum şeyleri hatırladığım, bunlara zihnimde yer verdiğim için kendimden nefret etme gibi düşüncelerim oluyor.

bazende bana aynı şeyleri yaşatan sevmediğim bi insan olabiliyor. bu insanları sebepsiz yere durup durup hatırlıyorum. ve sonra düşünüp duruyorum onları aklımdan çıkmıyor yüzleri isimleri. diyelim ki sevdiğim bir insanı ve filmi düşünüyorum sonra bu nefret ettiğim insanlar aklıma geliyor ve zihnim bulanıyor sevdiğim şeylerden de soğur gibi oluyorum

ayrıca bazende içimden düşünürken çok ağır bir küfrü kendime edebiliyorum.

yazı çok uzuyor. böyle yani. bu tanımlayamadığım sorunun ne olduğu konusunda biri yardımcı olabilir mi? psikolojide bir tanımı var mı? nasıl bir illet bu zihin bulanıklığı?
Bence şarkının aklına gelmesi ve istemsiz olarak söylemen çok doğal bişey birçok kişi yaşıyo bunu özellikle de benOluyo bazen en alakasız şarkı dilime dolanıyo ne düşünsem kurtulamıyorum. Çözüm olarak bazen bütün şarkıyı söylüyorum içimden hatta bide finalini yapıyorumki şarkı bitsin yeniden başlamayayım Genelde işe yaramıyo ama yani demek istediğim bu kadar büyütmeye değmez. Çok zorluyosa yaptığın işi bırak, başka şeylerle ilgilen bi süre, sonra devam edersin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2010, 04:00 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
hasosmanli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: tuhaf ve kurtulamadığım takıntılar bütünü (yardıma ihtiyacım var)

Alıntı:
abcçde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sonuçta nefret de bi odaklanmadır,rüyaya benziyo yaşadıkların, nefret ettiğin insan ya da müzik,bunlarada bi zaman odaklanmışsan ve sonra bastırmışsan eğer bilinçaltından çıkıyo olabilir mi,2-3 aydır yaşıyorum demişsin, bu zaman zarfında telkin dinliyomusun ya da herhangi bi çalışma yaptın mı?
hocam s.a öncelikle üstte arkadaşın söylediklerinin bi benzeride bende var sanırım yıllar yıllar sonra aklıma geliyo aklımdan çıkaramıyororum güzel şeyler etrafımda dönüyor olabilir fakat ben o an göremiyorum müthiş takıntı var kendimi alamıyorum bu önceden çoktu yaklaşık bi sene kadar öncesi taaki bu site ile tanışana kadar, fazla siteye giremedim ama müziklerini yaklaşık bi seneye yakındır dinliyorum çok olumluu degişimler gördüm ama bişey yok takıntıdan kurtulamadım sanırım doktora başvurmayı düşünüyorum ama sormak istiyorum takıntı telkini varmı bu siteden indiriliyomu acaba veya ben bulamadım forum kısmında. sıktıysam kususra bakmayın şimdiden teşekkürler
hasosmanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2010, 08:23 PM   #13 (permalink)

sabırlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
118 Mesajinıza toplam 497 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabırlı is an unknown quantity at this point

arkadaşlar hepimize Allah kolaylık versin..okb liler için telkin konusunu bi kaç kez gündeme getimiştim telkinler arasında henüz böyle bi telkin yok.ama atakan bey hazırlayabileceğini söylemişti.eğer çok fazla istek olursa kısa zamanda halledebileceğini umuyorum. bu arada daha bi kaç gün öncesine kadar aklımdan keşke sitede bu konu gündeme gelsede atakan bey telkin hazırlasa diye geçirmiştim ki bu konuyla karşılaştım.sevinsemmi üzülsem mi karar veremedim.vardır bir hayır diyorum. sorun yaşayan tüm arkadaşlarıma şifalar..hoşçakalın.
sabırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2010, 11:59 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

Bence bilinçaltı dedikleri şey gibi bir olabilir.bende de hiç alâkası yokken birden atıyorum lisede yaşadağım bir olay aklıma geliyor.galiba birden akla gelme şeyler bunlar.önceden bende neden böyle oluyor diye takarken açıksı artık umursamıyorum bile.sende öyle yapmaya çalış...
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2010, 01:22 PM   #15 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

atkan abıden yardım ıstemekk en dogrusuu

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil