Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Araba Kullanma Korkusu

Uyarılar

Araba Kullanma Korkusu Araba Kullanma Korkusu korkuyu yenme, korkularını yenmek, korkularını yenme, korkuları yenmek, korkuları yenme, çocukların korkuları, ünlülerin korkuları, korkunun gözleri, korkunun tanımı, korkusunu, çocuk korkuları, cocuk korkuları, insanların korkuları, korkunun tedavisi, çocukluk korkuları, korkuların tedavisi, korkunun sebepleri, korkunun nedenleri, korkunun içinde, bilinçaltı korkuları, korkuyu

araba kullanma konusunda yardım istiyorummmmmm

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Araba Kullanma Korkusu araba kullanma konusunda yardım istiyorummmmmm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herekze mrb...2002 yılında ehliyetimi aldım ama köy yolunda yapılan sınavla aldım ehliyetimi trafik bilgisi sıfır bi şekilde.ehliyetimi aldım ama arabamız yoktu ehliyetim sadce cüzdanımda gezdi.geçen sene nisan ayında araba aldık.yavaş yavaş öğrenmeye başlıyordum şehir içine çıkmaya falan...derken ankaraya atşındık ankara ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Araba Kullanma Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Araba Kullanma Korkusu nerededir kimdir Araba Kullanma Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Araba Kullanma Korkusu hipnoz Araba Kullanma Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Araba Kullanma Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Araba Kullanma Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

araba kullanma konusunda yardım istiyorummmmmm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2008, 09:25 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sidorf is an unknown quantity at this point
Standart araba kullanma konusunda yardım istiyorummmmmm

herekze mrb...2002 yılında ehliyetimi aldım ama köy yolunda yapılan sınavla aldım ehliyetimi trafik bilgisi sıfır bi şekilde.ehliyetimi aldım ama arabamız yoktu ehliyetim sadce cüzdanımda gezdi.geçen sene nisan ayında araba aldık.yavaş yavaş öğrenmeye başlıyordum şehir içine çıkmaya falan...derken ankaraya atşındık ankara trafiğini gözümde öyle bir büyüttüm kii bi korku oldu.yine ama eşimle birlikte sakin saatlerde çıkmaya başladım ..benim tek sorunum vites dedim ve 1 ay olmadı daha otomatik vites sıfır araba aldık.bu seferde araba sıfır hadi vurursam çarparsam ben kullanamıyorum korkusuna kapıldım.artık kendime sinir olmaya başladım herkez arabası olsun ister benim sıfır araba tam 1 aydır kapının önünde yatıyor.bnde belediye otobüslerinde sürünüyorum..ne acı demii.. ..nolur yardım edin bana..işte,yatarken,otobüsteyken hep araba kullanıyomuş gbi yapıyorum ama arabaya bindiğimde bi şey çöküyo bana..valla arabayı kullanmadan eski

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sidorf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 10:10 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough
Standart Ynt: araba kullanma konusunda yardım istiyorummmmmm

Kendin de söylüyorsun aldığın eğitimin eksik olduğunu, şehir içi kursu almadan bir çok kişi büyük kentlerde zaten trafiğe çıkamıyor. Ve ortalama 10- 15 saatlik bir eğitim de normal bir insan için yeterli. Normal bir insan dedim çünkü 50 yaşından sonra ehliyet alanlar var ve 40 saatte onlar bile kullanabiliyor. Reflekslerin yavaşladığını ve öğrenmenin da daha güç olduğunu da kabul etmek gerek o yaşlarda. Ben 10 dersten sonra iş nedeniyle mecburen kullandım. Bir de kendini zorlaman gerek. Otobüse atlayıp gitmek en kolayı. Kolaya kaçtığın için de bu oluyor. Önce kursa git sonra da işe gidiş yolunun en sakin olduğu saati bul. Biraz erken git gerekirse işe. Yolu öğrenince en kalabalık saat bile olsa kullanırsın. Çukurundan ara sokaklarının girişlerine. Sonra o yolda en çok giden kişilerden biri olduğunu bilmek sana güven verecektir. iyi şanslar. Unutma korktukça daha kötü kullanırsın. Dikkatli kullanmakla ürkek kullanmak farklıdır.
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 01:08 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar hoşgeldin yanımıza sidorf...

bu konuda başarı kazanmış pek çok arkadaşımız var..
eminim kısa süre içerisinde sende bize güzel haberlerini duyuracaksın...

telkinleri dinleme önerilerimiz için..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...bilirim-b10.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

ücretsiz telkinlerimizi indirmek için..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...izfont-b254.0/

araba kullanmak ile ilgili özel telkin yapılmakta..
bunun için atakan beye özel mesaj atarak bilgi edinebilirsin.. (hayatimdegisti rumuzlu )

sevgiler..
Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar..

aşağıdaki linkleri kullanarak atakan beye özel mesaj atabilir konuyla ilgili olarak bilgi alabilirsin..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml;sa,summary

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...pm;sa=send;u=4
Alt 15-04-2008, 01:39 PM   #4 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
sidorf Nickli Üyeden Alıntı
herekze mrb...2002 yılında ehliyetimi aldım ama köy yolunda yapılan sınavla aldım ehliyetimi trafik bilgisi sıfır bi şekilde.ehliyetimi aldım ama arabamız yoktu ehliyetim sadce cüzdanımda gezdi.geçen sene nisan ayında araba aldık.yavaş yavaş öğrenmeye başlıyordum şehir içine çıkmaya falan...derken ankaraya atşındık ankara trafiğini gözümde öyle bir büyüttüm kii bi korku oldu.yine ama eşimle birlikte sakin saatlerde çıkmaya başladım ..benim tek sorunum vites dedim ve 1 ay olmadı daha otomatik vites sıfır araba aldık.bu seferde araba sıfır hadi vurursam çarparsam ben kullanamıyorum korkusuna kapıldım.artık kendime sinir olmaya başladım herkez arabası olsun ister benim sıfır araba tam 1 aydır kapının önünde yatıyor.bnde belediye otobüslerinde sürünüyorum..ne acı demii.. ..nolur yardım edin bana..işte,yatarken,otobüsteyken hep araba kullanıyomuş gbi yapıyorum ama arabaya bindiğimde bi şey çöküyo bana..valla arabayı kullanmadan eski

ben ehliyetimi 1986 aldım ozamanlar kurslar yoktu bir hoca tuttum öğretsin diye bziim burdaki köy yolarında çalıştık 10 ders kadar 10 saat yani
ama üstümde tedirginlik vardı yinede araba kullanmayı çok seviyordum ama beceremiyordum işte
istanbula gittiğimde yollarda araba kullananlara bakıyordum 70-80 yaşlarında kadınlar çatır çatır kullanıyordu bende yaparım dedim dikkat ve istekle başardım haa ilk zaömanlar korkmadımmı ewt korktum ödüm patladı ama başardım çünki araba kullanmak bana özgürlük veriyordu ben arabaya hükmediyordum o bana deil ,biraz çaba ile başaracağına eminim inatla her boş vaktinde önce sakin zamanlarda sonra kalabalıkta araba kullan ilk zamanlar 1 ay kadar yanında birisi olsun araba kullanan
benim diyeceklerim bunlar
kolay gelsin
Alt 22-04-2008, 08:42 AM   #5 (permalink)

mrb arkadaşlar..üye olalı 10 günü geçmedi galiba.biliyosunz benim sorunum arabamı kullanamamktı.korkmaktı.burda sürekli kendine güven cdsi dinliyorum.bilmiyorum ama gerçekten bana bi geven geldiiiiii
Alt 22-04-2008, 10:22 AM   #6 (permalink)
Teğmen

8 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BuberisK is an unknown quantity at this point

ilk önce hayırlı olsun, Allah kaza beladan korusun, sendeki normal bir durum bende ilk sürdügümde çok tedirgindim, kasıyordum kendimi, 2 hafta şehirde gezseniz bütün tedirginlik, güvensizlik biter. arabanızda park sensörü varsa size çok yardımcı olur. yoksada taktırmanızı öneririm.
BuberisK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 10:59 AM   #7 (permalink)

Alıntı:
BuberisK Nickli Üyeden Alıntı
ilk önce hayırlı olsun, Allah kaza beladan korusun, sendeki normal bir durum bende ilk sürdügümde çok tedirgindim, kasıyordum kendimi, 2 hafta şehirde gezseniz bütün tedirginlik, güvensizlik biter. arabanızda park sensörü varsa size çok yardımcı olur. yoksada taktırmanızı öneririm.
arabamın park sensörü var göstergeli.vitesde otamatik.gerisi bana kalıyo.allahım inşaah tek başıma kullanmaya başlarımmm
Alt 22-04-2008, 11:51 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
16 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
creeat is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sidorf Nickli Üyeden Alıntı
mrb arkadaşlar..üye olalı 10 günü geçmedi galiba.biliyosunz benim sorunum arabamı kullanamamktı.korkmaktı.burda sürekli kendine güven cdsi dinliyorum.bilmiyorum ama gerçekten bana bi geven geldiiiiii
tebrik ederim. kazasız belasız kullanmanı dilerim..
Alt 06-05-2008, 09:43 AM   #9 (permalink)

arkadaşlarrr 5gündür tek başıma trafiğe çıkıyorummm....
Alt 06-05-2008, 09:54 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

super Tebrikler, kendine güven yeterli, dikkatli olmak bir refleks haline gelecek bir süre sonra. Ozaman daha rahat kullandığını farkedeceksin. Rahat ol, kazasız belasız.
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil