Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Anı Yaşama Hissi

Uyarılar

Anı Yaşama Hissi Anı Yaşama Hissi

Sadece Bugün

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Anı Yaşama Hissi Sadece Bugün Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız niye yahu... dusun bende insanım.. benimde alışkanlıklarım var... gerçi kanatlarımın olduğu gelen söylentiler arasında ama neyse hem o sigara değil tütsü tütsü... şifa niyetine.. haklısın shamanım tütsü tabiii...bizde şifa niyetine içiyoruz zaten ayy ne güldüm ama daha siteye girer girmez ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Anı Yaşama Hissi telkin cd indir izle İstanbul Anı Yaşama Hissi nerededir kimdir Anı Yaşama Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Anı Yaşama Hissi hipnoz Anı Yaşama Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Anı Yaşama Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Anı Yaşama Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Sadece Bugün

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-12-2007, 08:10 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: Sadece Bugün

niye yahu... dusun

bende insanım.. benimde alışkanlıklarım var...
gerçi kanatlarımın olduğu gelen söylentiler arasında ama neyse

hem o sigara değil tütsü tütsü... şifa niyetine..

haklısın shamanım tütsü tabiii...bizde şifa niyetine içiyoruz zaten
ayy ne güldüm ama daha siteye girer girmez
deli oluyorum ben buraya...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-04-2008, 10:06 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Resureksiyon is an unknown quantity at this point

Şimdi okuyacağınız mektubu ,sıgarayı bırakmış biri olarak arkadaşlarımı aydınlatma babında kaleme döktüğüm bir yazıyı paylaşıyorum sizlerle.(yer yer affınıza sığınarak)

Şimdi araştırmalarım sonucu, kafamın içinde taşıdığım et parçası ki halk arasında buna beyin diyorlar, evet işte onun harıkulade bir yapıya sahip olduğuna kanaat getirmemden mütevellit eğer bir beyin sahibine aitse yani sadece kafanın içinde taşımak yetmiyor beyne hükmedebilirse içerde ki sen, kısaca zihnini yönetmeye kabil bi bedene sahipsen (oha amma uzattım) herşey istediğin gibi oluyor hayatta.

Ben öğrendim ki eski bişiyi atınca yeni gelirmiş,eskileri ne kadar barındırırsan bunyende yenıye sahıp olma oranın azalırmış, çünkü evren boşluğu sevmezmiş. Bir duygudan kurtulmak ıstersen kurtulursun yerine olmasını ıstedığın duygu , kişi her neyse gelirmiş.

Sıgara da psikolojıde özgürlük duygusu dıye tanımlanırmış. Elbette insan başka duyguların yada kişilerin yerıne de koyabılır(sıgarayı). Şimdi örneği daha somutlaştıracak olursak, yaşamadığım bişiyi aktarmak zor olabılırdı ınandığım gerçek ve peşinde koştuğum olay kendımle sorunlarım olduğu ıcın, kaplumbağa terbıyecısı edasıyla nefsimi, zihnimi yönetmeyi çalıştığım için, anlatmak daha kolay oldu.

Küçüklüğümden bu yana annem hep sıgara içerdi ve baktım ki kimse onun hayatına karışmıyor, anneyi model aldığım içinde bilinç altı özgürlüğe sahip olan insanların sıgara içtiği konusunda bir yargıya vardı. E hal böyleyken, lise zamanlarında da arkadaşlarla okulun arka bahçesinde sıgarayı amıyane tabırle, o...bu yapardık, öğretmenlerden gizlice içmek bizim için çok eğlenceliydi bi sıgarayı 3-4 arkadaş ıcerdık paylaşım soz konusydu güya.

Velhasılı sıgarayı, şimdilerde hem arkadaş, hem özgürlük yerıne koyduğumu anladım. E bunu anlayan beynım durur mu? Gerçek ozgurluğun sıgara içmekte olmadığını fısıldayan içimde ki ben, hemen bir rovaşatağı ile kötü alışkanlık sıgaraya haddini bildirdi. Şimdilerde arkadaş sıkıntısı çektiğim için arada bir arıyorum sıgarayı annemin paketinden aşırıp, sonradan pişmanlık duygularına vesile olsa da o anda işte içesim geliyor. Yani bende ki sıkıntı kafaya göre arkadaş bulamama duygusu. Bu yuzden ne zaman arkadaş arasam sıgara içimde ki duyguları dınler ve dıbınıne kadar ıçılende söner.

Böyle şeyleri anlattığımda bana gülüyorsunda, beyninin algıladığını bildiğim için yazdım sana. Umarım şimdi bu var olan bilgiyi bünyen dahilinde kullanacak potansıyele ulaşırsın.

Eğer sen istersen :)

Saygılar, çok bilmişhatun modeli :)))))
Alt 17-08-2008, 02:13 PM   #33 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
erkan7 is an unknown quantity at this point

çok şükür sigara alkol gibi alışkanlıklarım yok...
"bu gün sigara içmeyeceğim"
erkan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2010, 12:03 AM   #34 (permalink)
Teğmen

bkysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 388
67 Mesajinıza toplam 166 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bkysn will become famous soon enoughbkysn will become famous soon enough
Standart Cevap: Sadece Bugün

Çok iyi fikir.

Alışkanlıklardan kurtulmak için kendinize sadece bugün için söz verirseniz sözünüzü tutmuş olursunuz.
Yada uzun süredir ertelediğiniz bir şey var.
Sadece onun küçük bir parçasını yapmak için söz verin.
Ondan sonra diğer parçalara geçersiniz.

Bütüne ulaşmak için parçalardan gitmek gerekir.
Böylece vicdan azabı olmaz herhalde.
bkysn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2010, 12:19 AM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

Alıntı:
bkysn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok iyi fikir.

Alışkanlıklardan kurtulmak için kendinize sadece bugün için söz verirseniz sözünüzü tutmuş olursunuz.
Yada uzun süredir ertelediğiniz bir şey var.
Sadece onun küçük bir parçasını yapmak için söz verin.
Ondan sonra diğer parçalara geçersiniz.

Bütüne ulaşmak için parçalardan gitmek gerekir.
Böylece vicdan azabı olmaz herhalde.
ah kesinlikle.. parcalar seklinde dusunmezsek zaten uygulamaya gecemedigimiz gibi sadece fazla yuk yuklenmis oluyoruz .. buda ayri bi konu sanki gucsuzmus gibi hissettiyor. iradesizmiyimde baslayamadim haaala ha? hislerini cok iyi bilirimm
Alt 14-03-2011, 09:50 PM   #36 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Ynt: Sadece Bugün

Bu harika bir fikir,

bunu uygulayacağım. Bu arada konudan sapılmış biraz ama, arada yapılan muhabbet de acayip keyifliydi:))

akşam akşam güldürdünüz beni :))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2011, 10:20 PM   #37 (permalink)
Teğmen

Zafer yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
80 Mesajinıza toplam 242 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zafer yolcusu is an unknown quantity at this point

Tümevarım yöntemi garanti yollardan biri.İşin zorluğuna göre birazda sabırlı olursak etkili.Bazen olaya bir bütün olarak bakıldığında gözümüzde dağlar gibi olduğunu görüyoruz. herşeyde sabır önemli.

Albert Einstein
Çok zeki olduğumdan değil, sorunlarla uğraşmaktan vazgeçmediğimden başarıyorum.’... Belirlediğiniz yolun sonuna ulaşacak kadar sabırlı mısınız? Posta pullarının gideceği yere varasıya kadar mektuba yapışıp kalmasından ötürü çok değerli olduğu söylenir. Posta pulu gibi olun ve başladığınız işi bitirin.

ALBERT BABA ne güzel demiş :)
Zafer yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-03-2011, 04:55 PM   #38 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
83 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vefalıdost has a spectacular aura aboutvefalıdost has a spectacular aura aboutvefalıdost has a spectacular aura about

paylaşım için teşekkürler.
vefalıdost isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks