Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-04-2016, 11:01 AM   #3 (permalink)
ruh_adam33

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ruh_adam33 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekirdek İnanç ( ilk tur )

evet 2. tur da bitti ve bugun 3 günlük bir aranın ardından 3. tur başlayacak.
2. tur sonrası...

aynen rumuzum gibiyim ruh gibi yani :) tamamiyle sevgiye odaklandım.. önemsediğim şeylerin aslında çok da öensemsenecek şeyler olmadıklarını görmek keyifli oluyor.. önemsememek kesinlikle umursamamak olarak algılanmayacak derecede keskin.. aslında direk sevgiye odaklandım başka bısey yok.. çok asosyaldim ama şimdi öyle değilim.. kendime şaşıracak kadar sosyalleştim.. dışardan eve gırmıyorum nerdeyse ve asosyallere ozellıkle mesajım . evde durmamaları .. yalnız olsanız bile sadece zorlayın biraz kendınızı ve o evden cıkın dısarı ..goreceksınız kı dışarda ki mucizeye cok gec kaldıgınızı anlayacaksınız.. gezin yürüyün yalnız basınıza .. aklınıza neler gelecek bakın görün...

farkındalığım giderek keskinleşiyor..
görünmeyenler gözlerime seriliyor
algı mekanızması cok açıldı
kendimin büyük bir cografya olduğunu keşfetmeye başladım
pusulaya gerek duymayacak kadar rahatım
takıntılarım azalarak nötürlenmeye dogru gidiyor
kendime güven hat safhada bunu nerden anladım... cok kastıgım yapamam dedıgım seylerı teker teker kımseyı onemsemeden yapmaya başladım çünkü.. yahu kendıne guvenmek ne buyuk bır hazmış umarım herkes tatsın bunu :)
sevgi o kadar büyük ki.. bunu kendimde bulunca anladım.. dışardan beklememiz bizi hep yavaşlatmış anladım

yani velhasıl çekirdek inançlarınız çözüldükçe görüyorsunuz demeyeceğim hissediyorsunuz bazı şeylerin sizi bırakıp gittiğini
ve değişimin başladığını hissediyorsunuz

3. tur bakalım nelere gebe
yaşasın çekirdek inanç temizliği :)
ruh_adam33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla