Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-09-2014, 01:26 PM   #33 (permalink)
zeytin85
Teğmen

Tesekkür: 32
39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeytin85 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

arkadaşlar herkese merhaba yeni konu aç butonumu kaybettim bulamıyorum o yüzden buraya yazıyım dedim.ben eşimin ikinci karısıyım ve birde kızı var bizimle yasıyan.kızı lisede okuyor.bosandıklarından sonra kızı eşimin eski esiyle olan düğün resimleri albümleri bütün resimleri hatta eski düğün kartları bile saklamış odasında cekmecesinde.ben tesadüfen gördüm.tabiiki cocuk anılarını saklamak isteyebilir saygım sonsuz ancak evimde istemeden negatif bi enerji yaratıyo olabilirmi yani neticede bu benim bilinçaltımda kaldı.suan evimizde iki tane düğün albümü var eşimin gülüyorum ama içten içe beni rahatsız ediyo aslında sanki sadece bize ait bir ev degilmiş hissi uyandırıyo bizim yuvamız duygusundan uzaklaştırıyo beni.resimlere baktım yıllarca yasanmışlıklar sonucta ve benim evimde duruyo.bu konuda ne yapmam gerektiğini acıkcası bilemedim yani nasıl düşünmem gerektiğimi.o resimleri çıkarmasını asla isteyemem bu saygısızlık olur cocuga karsı ama bu sekildede evi yüzde yüz benimseyemiyorum
zeytin85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla