Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2013, 08:53 PM   #17 (permalink)
exilee24
Teğmen

exilee24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 366
95 Mesajinıza toplam 218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
exilee24 is on a distinguished road
Standart Cevap: exile'nin degisim günlüğü

Asagida kendi hayatınıza katabileceğiniz, bu sayede kendinizi kabul etme ve kendinize güvenme duygularınızı güçlendirebileceğiniz on inanç bulacaksınız.bu ilham verici fikirler, terry orlick'in"mükemmelliği izlemek"adlı kitabından alınmıştır.
1.Düsüncelerimi,duygularımı ve hareketlerimi kendim kontrol eder, onları sağliğımın , iliskilerimin, isimin ve hayatimin kalitesini iyilestirecek bicimde kendim yonlendiririm
2.Ben iyi, değerli ve herşeye layık bir insanim
3.Ben kendim icin koydugum amaclara ulasabilmeyi basaririm.
4.Sınırlarımı sınayacak risklere girme konusunda yeteneklerime ve yargilarima guvenirim ve kararlarimin getirecegi sonuc ve ödülleri kabul edip onlarla yasamaya istekliyim
5.Hayatimi dayandirdigim degerlerden sorumluyum.
6.Sorunlardan ve engellerden ders alirim onlarin arasinda buyume iyilesme firsatlari bulurum
7.Ruhum zihnim ve vucudum güçlü bir ekip olusturur ve ben de bunlari sivrilmek için seferber ederim.
8.Ben kendi kendimin en dostu ve antrenörüyüm.kendi kendimle konustugumda tesvik edici destekleyici ve saygiliyim.
9.Her gün daha bilgili daha merakli daha özenli daha uyumlu daha basarili okuyor kontrolu eline daha iyi aliyorum
10.Hayatimda ne olursa olsun ben mutlu olmaya karar verdim.
exilee24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla