Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 06:46 PM   #21 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Bale
Teğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı
dün öğle tatilinde çiçekçinin önündeydim odam için çiçek almak istiyordum.canlı çiçekler bulundukları ortama pozitif enerji veriyor.tam o sırada telefon çaldı..işe dönmek zorundaydım.bende çiçeklerin odama geldiğini imgeledim....
bu sabahta işe geldiğimde çok sevdiğim bir arkadaşım bahçesinden topladığı rengarenk çiçeklerle geldi.bonusuda çikolatalardı.çekim yasası harika hepinize bol çekimli günler diliyorum......

Pazartesi günleri haftalık çiçeğim gelir, çiçekçime söylemem..mor çiçeklerin yoğun olduğu ve missss gibi koktuklarını imgelerim..ne zaman yapsam...mor çiçekler masamda :)

Bale
Teğmen

Alıntı:
masamdaki çiçekleri görmeni isterdim benim paylaştıklarımın hepsi gerçek sevgiyle mutlu kalın

gerçek olduğu için daha çok hissediyor, ve motive oluyoruz :)..bizde yaşıyoruz :)

DeLiTaY21
Üsteğmen

nedir bu çiçek tutkusu böyle :)

Bale
Teğmen

Alıntı:
DeLiTaY21 Nickli Üyeden Alıntı
nedir bu çiçek tutkusu böyle :)

Mor ve misssss gibi kokmalı :)
Ama çiçeklerin hepsi güzeldir, sevilmeye değerdir..İlkbahar geldiğinde hayata tutunmamın güzelliklerin farkında olmamın nedenlerinden bir tanesidir:)..E-5 yol kenarlarını ne güzel çiçeklendirmişler..insan baktıkça daha çok enerji daha çok keyif alıyor, mutluluğu kat kat artıyor...bazı yabini otların içinde bir tek çiçek görmek bile beni hayata sıkı sıkı tutunmam ve başaracağıma inanmamı söylüyordu..öyle hissetim..ve Başarıyorum :)

Fatimana
Teğmen,

Merhabalar, ben aranızda yeniyim... Bu bölümü iki gündür okuyorum:) Çok güzel, motivasyon tavan yapmış durumda... Evren'e dilek gönderme konusunda bende kendimi oldukça becerikli bilirdim... Hemen hemen hergün kapım çalınır, isteklerim teslim edilir...
bu isteme konusunda Bengüsu'ya bayıldım:) Küçük büyük demeden istekte bulunuyor ve geleceğini biliyor...

Başımdan geçen bir olayı kısaca anlatayım:
Öncelikle belirteyim Yurtdışında yaşıyorum; kendime bir araba siparişi verdim, arabam Mercedes ML, metalic gri, servo direksiyon, full otomatik herşeyi ve debriyajlı, koltuklarıda gri deri olsun dedim Evren'e...
Arkadaşlarım, ailem ütopya üreten beni bazen kaçık olarak görürlerdi... O arabayı alacak param yok, borçda istemiyorum, borçlanacak imkanımda yok ayrıca, fakat bana bir yerlerden para geleceğini biliyorum, içim biliyor açıkçası, garip bir duygu ama içim biliyor... Ben yaptıgım bu isteği unuttum, hayat devam ediyor, günlük işlerin yürümesi lazım. Dilekte bulunduğumda şöyle yaptım: o arabaya bindim, ellerimi direksiyonda hissettim, kornaya bastım, sürat yaptım otoyolda... Heyecanlandım... Yanımnda eşım, arka koltukta oğlum ve annem... sevinç içinde arabamı kutluyoruz... O araba benim diyordum.
Artık eşim beni tımarhaneye götürecekti... İki ay sonra patronum vefat etti, çok üzüldüm, Almandı kendisi, çocuğu yoktu, parasının bir kısmını unicef, bir kısmını kimsesizler yurduna, banada bir ev ve bir araba alacak kadar Euro bırakmıştı... Ben araba istemiştim, ev de bonus olarak geldi... Patronum nur içinde yatsın, sayesinde kira vermiyoruz ve 0 km araba kullanıyoruz... Sevgilerimle

Bale
Teğmen

Harika :) Tebrik ediyorum sizi :)

maviinci
Yüzbaşı

Çok sevindim Fatimana, sizin adınızaa :) Bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorumm

ezmiran botan
Teğmen

merhaba cnm ,ne kadar güzel bir paylaşım olmuş..

harikasın fatimana
tşk

bengusu
Moderator

Alıntı:
Fatimana Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar, ben aranızda yeniyim... Bu bölümü iki gündür okuyorum:) Çok güzel, motivasyon tavan yapmış durumda... Evren'e dilek gönderme konusunda bende kendimi oldukça becerikli bilirdim... Hemen hemen hergün kapım çalınır, isteklerim teslim edilir...
bu isteme konusunda Bengüsu'ya bayıldım:) Küçük büyük demeden istekte bulunuyor ve geleceğini biliyor...

Başımdan geçen bir olayı kısaca anlatayım:
Öncelikle belirteyim Yurtdışında yaşıyorum; kendime bir araba siparişi verdim, arabam Mercedes ML, metalic gri, servo direksiyon, full otomatik herşeyi ve debriyajlı, koltuklarıda gri deri olsun dedim Evren'e...
Arkadaşlarım, ailem ütopya üreten beni bazen kaçık olarak görürlerdi... O arabayı alacak param yok, borçda istemiyorum, borçlanacak imkanımda yok ayrıca, fakat bana bir yerlerden para geleceğini biliyorum, içim biliyor açıkçası, garip bir duygu ama içim biliyor... Ben yaptıgım bu isteği unuttum, hayat devam ediyor, günlük işlerin yürümesi lazım. Dilekte bulunduğumda şöyle yaptım: o arabaya bindim, ellerimi direksiyonda hissettim, kornaya bastım, sürat yaptım otoyolda... Heyecanlandım... Yanımnda eşım, arka koltukta oğlum ve annem... sevinç içinde arabamı kutluyoruz... O araba benim diyordum.
Artık eşim beni tımarhaneye götürecekti... İki ay sonra patronum vefat etti, çok üzüldüm, Almandı kendisi, çocuğu yoktu, parasının bir kısmını unicef, bir kısmını kimsesizler yurduna, banada bir ev ve bir araba alacak kadar Euro bırakmıştı... Ben araba istemiştim, ev de bonus olarak geldi... Patronum nur içinde yatsın, sayesinde kira vermiyoruz ve 0 km araba kullanıyoruz... Sevgilerimle

süpersin bol bonuslu günler diliyorum iyi ki varsın

Fatimana
Teğmen

Alıntı:
Bale Nickli Üyeden Alıntı
Harika :) Tebrik ediyorum sizi :)

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı
Çok sevindim Fatimana, sizin adınızaa :) Bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorumm

Alıntı:
ezmiran botan Nickli Üyeden Alıntı
merhaba cnm ,ne kadar güzel bir paylaşım olmuş..

harikasın fatimana
tşk

Alıntı:
süpersin bol bonuslu günler diliyorum iyi ki varsın

Arkadaşlar bu güzel ve sıcak karşılamaya çok memnun oldum... Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız... Sevgilerimle...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.