Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2007, 12:57 AM   #14 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Sigara Kutusu Yazıları

bir gün dışardayım işlerimi bitirdim eve dönücem, taksiye bindim (otobüsler benim için yeni deneyim scriptlerden sonra M.S.) e şimdi onca saat sigara içmemişim dışarılarda dolaşırken,beynim vede nevrim dönmüş.gerçi o zamanlar hep dönüktü ya neyse. çantama bir baktım eyvah sigaram kalmamış.hemen şöföre seslendim.

ablam bir markette duralım tabut çivisi alalım.

şöför bir anda aptallaştı...abla o istediğini markette bulacağını sanmıyorum...

buluruz ...buluruz bu çiviler markette satılıyor..

adamcağız la havle çekerek marketin önünde durdu.. indim arabadan sigarayı aldım..

şöför elimde sigarayı görünce gülmeye başladı, abla doğru söylemişsin bu gerçekten tabut çivisi..

tuttular sigara paketlerinin üzerine o malum yazıları yazdılar bilinç altını olumsuz telkinlerden koruycaz ya vede demokraside çareler tükenmez.yaşasın pratik zeka,, hemen eski kartvizitlerimin yazısız tarafına, kendi olumlu cümlelerimi yazıp kapattım olumsuz cümlelerin üzerini,,, hiç okumam böyle şeyleri,,bana sorarlar sende kaç tahta çatlak diye bende cevap veririm çatlak tahtamı? oda ne ola ki,valla bende tahta yokki çatlasın...tahtası olmayan birine yapılan uyarı ne işe yarasın,uyarıları dikkate alacak kadar tahtası olan insan sigara içermi,ama söz verdim bırakıyorum ben ihtilal yapmayı seviyorum,şimdi muhtıra verdim, sigarayı saatle içiyorum eğer hayatımdan gitmezse tutup kulağından atıcam dışarı..