Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-03-2010, 09:05 AM   #84 (permalink)
visha
Teğmen

visha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
54 Mesajinıza toplam 313 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
visha is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: my desktop therapy

daha önceki sayfalardada yazmıştım hızlarla ilgili ama yeniden yazıyorum
41-0,1---100-1---500-1---1000-2---2000-4
41-0,1 den aşağı inmeyin bozulma oluyor
2000-4 den yukarı çıkılabiliniyor tabii onunda bir sınırı var ama saniye ayarları biraz uğraştıracaktır
bunlar genel konuşmuyorum kendim için en uygun ve kaliteli şekilde bozulmaya uğramadan kullandığım ayarlar
şeffaflık konusu 1 den aşağı olmamak kaydıyla herhangi bir rakamı seçebilirsiniz
hatta 100 bile kullanabilirsiniz çünkü belli bir süreden sonra yanıp sönen yazıları görmediğinizi algılamadığınızı farkedeceksiniz
yine subliminal etkiye yol açacaktır
bunu mesela telkinlerinizi bir cihaza kaydedip dinleyin belli süre sonra artık sesi duymadığınızı algılamadığınızı göreceksiniz
o sırada film izliyorsanız tüm dikkatiniz filmde olacaktır bu yüzden telkini duymadığınızı algılamadığınızı farkedeceksiniz
aslında bir ses veya görüntü duyuluyordur ya da görünüyordur ama artık algı dışıdır
bu şeye benzer aradığınız bir şey gözünüzün önündedir ama bulamazsınız çünkü algılayamazsınız bir de siteya yeni giren arkadaşlar için yazı boyutu direk 22,5 olarak çıkıyor bunuda küçültmenizi tavsiye ederim uzun olumlamalarınız varsa ekrana sığmayacaktır