Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-06-2009, 02:44 PM   #45 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Cevap: şişmanım... pişmanım...diyete düşmanım..

Sevgili Nilsoy Ben teşekkür ederim.ben Dr.Ozan Bey'in kitabını okudum,benimsedim.Ama diyeceksin ki kilo verdin mi HAYIR.

Niye?Çünkü tembelim(iptal ediyorum) birde hala bir mucize bekliyordum galiba.Aklım başıma gelmemiş gibi birşey icat etselerde kilo versek diyye düşünüyordum.

Ama artık kendimi sevmeye başladım sanırım ilk önemli nokta bu..Kilolarımla konuşuyorum,içtiğim suyla konuşuyorum.Şişelerimin üzerlerinde teşekkür yazıları var.

Ama hala aklımda"şimdi nasıl kilo vericem?"düşüncesi beliriyor.Ozaman da "seni seviyorum,özür dilerim,lütfen beni affet,teşekkür ederim"cümlelerini tekrar ediyorum.

Ayrıca tartılmıyorum.Sanırım biraz kilo verdim.Ama ısrarla tartılmayacam.Bu arada bir şey daha deniyorum.(bir ürün,zayıflatma ürünü değil)Önce deniyim,işe yararsa sizlerlede paylaşıcam.Kendimi sizler için feda ediyorum

Alıntı:
nilsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
duru cuğum dr ozan ı bu sitede keşfettim... hakkında bulduğum herşeyi okudum e-kitap ları da dahil... diyet bölümünde senin yazdıklarındanda faydalandım sağolasın...
buradada bilgilerini bizimle paylaşmaya devam edersen çok mutlu olurum..
yıllarca kalıplaşmış yanlış inanaçlarımız var malum... bize yeni gelen bu bilgilerin pekişmesi yeni düşünce kalıbı haline gelmesi için sık sık tekrarlamamız birbirimize hatırlatmamız lazım...
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla