Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2009, 10:02 PM   #12 (permalink)
melinaa
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bir Kurban Yaratmak (R.Şanal)

1- Eğer anne gergin, mutsuz ve çaresiz hissediyorsa kendini bebek bunu hisseder. Yaşamsal güven alanı zedelenir. Devreye sürüngen beyin girer. Çocuk kendini istenmeyen bir varlık olarak algılar. Matrix buna göre oluşur. Kendini çevresindekiler için feda eden biri olur çıkar. Ancak böyle olduğunda kendini yaşamsal düzeyde güvende hisseder.

Annem hala böyle davranıyor.Hayatında her ne olmus olursa olsun ona göre dünyanın en büyük sorunu.En küücük olayları bile abartıp günlerce basına gelenlerle kendini harap ediyor.Basına gelen olayları bütün arkadaslarına anlatır aglar acındırır kendini .O kadar ısyan ediyorkı bazen sozlerıne dıkkat edıyorum hala nasıl ayakta kaldıgımızı anlamıyorum.Cok konusmaya calıstım elımden gelenı yaptım ama bıldıgı yoldan sasmadı.Basına her türlü hastalık geldi.Bir yıl icinde ıkı kez beyin amelıyatı gecirdi.Kendimi bildim bileli böyle.Ne zaman kendimi toplamak ıstesem dort elle sarılsam birseylere olumlu yonlerden baksam degismek istesem gün icinde devamlı bırlıkte oldugumuzdan ve cok sevdıgımden cok etkisi altında kalıyorum.Artık ben annesiyim o cocugum oldu.Rollerımmız degisti..
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla