Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-03-2009, 12:32 AM   #22 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Canım benim hoşbulduk.Senin partinin kokusunu aldım veya telepati yaptık Güzel sözlerin için teşekkü ederim .
Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ah canım benim hoşgeldin kuzum. Bende nerde kaldı diyordum, parti benim olunca sen ilk başlarda yer alırsın hep

Canım çok şükür atlattım artık, 21 günümün tamamlanmasına 4.5 saat gibi bir şey kaldı gece 2:30 da bırakmıştım. Ne fark var diye soranlara söyleyebildiğim tek şey kahvenin tadı bildiğim gibi değilmiş dedim. Çok şaşırmıştım ilk kahvemde nasıl tat bu diye :) Senin bana olan inancının güzel enerjisi her daim yanıbaşımda tatlım, konu her ne olursa olsun. Seni çok seviyorum

Burcu44' cüm son içtiğim gün 3. pakette kalmıştım. Akşam 8 gibi az kaldığını gördüm ve bakkala gitmek lazım dedim, yağmur yağıyordu. Bende çok severim yağmuru, camları açar nasiplenirim kokusundan. Sonra aman bırakıcam zaten bu gece dedim ve öylesine inanarak dedim ki anlatamam. Kalan son yani 5. sigaramı içerken vedalaştım, kendimi ondan özgürleştirdim ve yoğun krizlerde bol bol nefes alıp verdim, çok su içtim, arkadaşlarım çok destek oldular sağolsunlar. Hepsine tek tek teşekkür ederim tekrar, özellikle Sinan' a.

Çok daha rahat nefes alabiliyorum, evim mis gibi kokuyor ve ben artık ÖZGÜRÜM

duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla