Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2009, 09:45 PM   #6 (permalink)
x_love
Teğmen

x_love - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
13 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x_love is an unknown quantity at this point

meraba ben yeni katıldım bu siteye burda yalnızlık adına bişiler yazmışsınız ben de derdimi açmak isterim.Arkadaşlar ben bi üniversite öğrencisiyim ve 4 yıl beraber olucagım insanlarla bi sınıftayım daha okula başlamadan bunun farkındaydım ve çok korkuyodum yalnız kalmaktan çünkü ben ilkokulda böle bişey oldu yani hiç arkadaşlım yokdu diğer çocuklar tarafından ezilmeye itildim o yüzden çok korktum yine aynı şeylerin olmasından böle derslerde konsantre olamazdım düşünün sürekli başkalarını ve onların düşüncelerini merak ederdim derste dışarda piskopat gibi birisiyle az sammimi olunca hiç kopmamasını isterdim benden sanki bağlanmak zorundayımışım gibi birine ama gariptir yani insanlar hep değişti yani benim kafama taktıgım insanlar sırayla değişti ama sorun hep aynı sorun şu:SANKİ BİRİSİNE MUHTAÇMIŞIM GİBİ GİDİYORUM OKULA VE O YÜZDEN MUHTAÇ OLDUGUMU SANDIGIM KİŞİLERLE ilişkilerde aşırı derecede hassas oluyorum ve derslerde de onları düşünüyorum :( sizcde çözüm ne arkadaşlar lütfen yardım edin böle saçma takıntılar yüüznden aptal bi dersden kaldım ya :(:(
x_love isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla