Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2008, 01:29 PM   #76 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA

canım benim geriye dönüp değişimini sekteye uğratacak düşünce tohumları ekme...

elbette yararını görmedim diyenlerde olcak...
bir çok mesajımda bahsettiğim gibi telkin içerikleri doğru davranışlar elde etmemiz temelini esas alıyor...

fakat bir çok arkadaşımız hayatında ki değişimleri telkin etkileri ile olduğunun farkında değil..
dolayısı ile etkiyi telkinlere bağlamıyor...

birde en önemli konulardan biri düşünce olarak değişimi kabul ederek yola çıkmak ile ilgili..
başkalrına gerek yok kendimden örnek vereyim.. sigaradan kurtul telkinini dinliyorum günde 3 yada 4 kez ...
birincisi bu yeterli bir süre değil..
ikincisi ben henüz sigarayı bırakma kararını bilinç düzeyinde alıp bu değişime kendimi açmadım ...
fosur fosur içip bide üstüne oh bundan keyif alıyorum dersem elbette telkin etki etmez..
ama çok kısa sürelerde bile dinliyor olsam farkettiğim bazen sigaraya uzanıp elimi geri çekiyorum ..
biraz sonra içerim diye farkettiğim o ki elimi çektiğim zamanlar sigara telkini dinliyor olduğum zamanlar..

öncelikle değişimi kendimizi açıp önyargılarımızdan kurtulup doğru davranışlarımız alışkanlıklarımıza
alışkanlıktan sonrada rutinimiz haline gelene kadar telkinleri dinlememiz gerektiği...

sen bu konuda çok büyük ve önemli yollara kattettin alalevcim.. lütfen şimdi olumsuz düşüncelere yer verme..
çünki daha sonra bu olumsuz düşüncelerinin ürünlerini temizleyecek olana gene sensin..

sevgiler....