Sahne Korkusu!

0
337

 

Zihin geliştiren subliminal mp3’ümüzle sahne korkunuzu tedavi edin ve sizin her performansı göstermenize yardım edecek olan kendinize güveni ve inancı kazanın!

 • Sahne korkunuz otomoatik ve kontrol edilemez mi? Sinirleriniz ve endişeleriniz sahne öncesi kabarıyor mu, veya düşünceleriniz performansınızı etkiliyor mu?
 • Sahne korkunuz, sizin sevdiğiniz bir sanat kolunu ilerletimenizi engelliyor mu?
 • Performans öncesi, ya da sadece yaklaşan gösteriyi düşününce kalp çarpıntısı, nefes kesilmesi, titreme ve mide bulantısı yaşıyor musunuz?
 • Siz donup kalırken bazı insanların baskı altındayken nasıl geliştiğine şaşırıyor musunuz?

Aktürlerin, dansçıların, şarkıcıların ve performansçıların 90%’ı bir derecede sahne korkusu yaşarlar. Biraz sahne korkusu normaldir, ama kendinizi yukardaki durumlarla özdeşleştiriyorsanız, o zaman sahne korkusunun normal sınırlarını biraz aşmışsınız demektir ve bu da sizi engelliyor, potansiyelinizi sınırlıyorsur!

Yine de durum böyle olmak zorunda değil’

Zihniniz sizi kontrol ediyor: Sorun yaşadığınız sahne korkusu olgusu sadece zihninizde gerçek. Gerçek fiziksel sonuçları gerçek dışı korkunuzun formunda yaratıyorsunuz. İyi haberse, kontrolü tekrar ele alabilir, zihninizin işleyişini tamamen yeniden programlayabilirsiniz. Subliminal mesaj albümümüzü kullanarak, sahne korkunuzdan sonsuza dek kurtulmak için, direkt bilinçaltı zihninizi, sorunun kökenini ele alırsınız.

Bilişsel davranış terapisinin kullanıldığı bu albüm sayesinde negatif düşünce modellerinizin farkına varacak ve onları pozitife çevireceksiniz. Bu demektir ki, negatif düşünceler performansınızı daha fazla etkilemeyecek; anksiyeteden özgür olacaksınız, sahne korkusunun ufak bir kırıntısı bile kalmayacak ve yeteneklerinize tamamen güven kazanacaksınız.

Sahne korkusunun sizi sonsuza dek engellemesine izin vermeyin! Eğer bu korkuyu yenerseniz ne kadar çok şey başarabileceğinizi hayal edin! Güveninizi geliştirin ve bugün sahne korkunuza bir tekme vurun! Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla kolayca ve endişe olmadan performans gösterin!

 

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir

 • Performans göstermekten keyif alıyorum (şarkı söylemek, rol yapmak vs.)
 • Sahnedeyken kendime güveniyorum.
 • Performansı iple çekiyorum.
 • Sahnede olmaktan keyif alıyorum.
 • İnsanlar sahne duruşumu ve güvenimi takdir ediyorlar.
 • Sahnedeyken aklım başımda ve sakinim.
 • Her zaman sakin ve relaksım.
 • Performansıma güveniyorum.
 • Kelimeler ağzımdan çaba sarfetmeden akıyor.
 • Seyirciler önünde relaksım (rahatım)
 • Yaklaşan performansım hakkında heyecanlı düşüncelerim var.
 • Baskı altında gelişiyorum.
 • Sahnede olma baskısından keyif alıyorum.

Sahne Korkusu!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Danışmanlık. Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz. Subliminal yöntem ile müziğin arkasına mesaj eklemek ve bilinçaltını bu şekilde programlamak. Amerika ve Avrupada yaygın olarak kullanılan bu yöntemi Türkiye’ye ilk kez getiren Boğaziçi üniversitesi mezunu ve Hayatimdegisti.com sitesi kurucu Atakan Sönmez ile konuştuk. Oldukça heyecan verici bir söyleşi oldu… https://www.hayatimdegisti.com/soylesi-ritmotrans-nedir.html
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here