Deneyenler Neler Söylediler
Üye Oylaması: / 418


 

   Ücretsiz telkinli kiþisel geliþim mp3'lerini dinleyenlerin  yüzlerce  yorumlarý ve örnek mp3 ler bu sayfada
“ Bu siteyi ilk gordüðümde pek ciddiye almamýþtým. ancak foruma üye olup iki mp3 ü indirdim esasen ney e karþi büyük ilgi duyduðumdan ego güçlendirici ve kendine güven telkinlerinin ney versiyonlarýný indirmiþtim. Deðiþiklikleri 4.günde farkettim.Baþlangýçta etkili olacak gibi bir hisse kapýlmamýþtým hatta ne dinlediðimi umusamamýþ sadece ney dinliyorum bilinci ile hareket etmiþtim.

 
SÖYLEŞİ
Üye Oylaması: / 182

Ritmotrans nedir?  
Kişisel gelişim ile ilgili metinlerin sesli ve ritmli olarak kaydedildikten sonra müzikler ile karıştırılması ve mp3 haline getirilmesidir..Müzik daha yüksek telkin sesi ise daha kısıktır.Böylece siz müzik dinlerken kişisel gelişim sağlanmaktadır. Basit pratik ve etkili bir yöntemdir
 
Değişimi Aynada Farket.
Üye Oylaması: / 144

Değişimi Farketmek İçin İpuçları
Telkinleri yani ego güçlendirici ve suçluluk duygusu telkinlerini bir hafta dinlediniz. İlk etapta ne gibi değişimleri yaşayacaksınız? Genelde benzerlikler olsa da herkesin potansiyeli farklı farklı. Ancak ipuçları vermek açısından aynaya bakmak bazı değişimleri fark etmenizi sağlayacaktır.

 
SIK SORULAN SORULAR
Üye Oylaması: / 115

Telkinleri dinlemek için bir sorunum mu olması gerekiyor?
Telkinler kişisel gelişim amaçlıdır. Bu nedenle ille bir sorununuz olması gerekmiyor.
Telkinlerde ses yok sadece müzik var bir yanlışlık olmasın?
Burada uygulanan yöntemde ses kaydı arka plandadır.Siz kulağınızla duymadığınızı sansanız da...

 
TELKİNLER DUYULMUYOR!!!
Üye Oylaması: / 117

 Telkinler Kısık Seslidir Bu Nedenle Duyulmaz.
Eski tarihlerde bir ev düşünün. İçerisinde kapkara giyinmiş kırk haramiler var. Bir gün bu kapı çalınıyor ve beyaz giyimli bir genç geliyor. Onlara “Ben geldim sizin yerinize geçmek istiyorum” diyor.40 haramiler bulundukları yeri terk eder mi. Hemen def ediyorlar beyaz giyimli genci...
 

 
KENDİNE GÜVEN(Ücretisz)
Üye Oylaması: / 397

Kendine güven telkini içerik olarak iyi olanlardandır. İçeriğini bu bölümden inceleyebilirsiniz. Bilgi olması amacı ile içerik hem türkçe hem ingilizce olarak verilmiştir.İlk etapta suçluluk ve ego güçlendirici telkinleri öneriyoruz ancak dileyenler ek olarak kendine güven telkinini listelerine ekleyebilirler.

 
SUÇLULUK DUYGULARI (Ücretsiz)
Üye Oylaması: / 347
 Suçluluk duygusu başlangıçtan beri lokomotif olarak tabir ettiğimiz en başta dinlenilmesi gereken script. Suçluluk duygusu scriptini tek başına dinlemeyiniz yanında mutlaka ego güçlendiriciyi de ekleyiniz.
 
EGO GÜÇLENDİRİCİ(Ücretsiz)
Üye Oylaması: / 391
Bu telkini gün içi depresyon ve kendini kötü hissetme haline izin vermez kendinizi  yapmak istediğiniz şeye iyi odaklayabileceksiniz. Liderlik duygusunun yanı sıra yapmak istediğiniz şeye ulaşmada size yardımcı olacak bir script.
 
KİLO VERME Ada (Ücretsiz)Yenilendi
Üye Oylaması: / 507
 Hedefiniz öncelikli olarak kilo vermek ise bu telkini dinleyebilirsiniz. Bu mp3  2007 de yenisi ile değiştirilmiştir. Metin aynı olmakla birlikte bu  telkin okunurken ritimlere daha fazla dikkat edilmiştir. Bu nedenle daha fazla etkili olacaktır.
 
Sosyal Fobi(Ücretsiz)
Üye Oylaması: / 251

Önünde ileride bir kapı olduğunu düşün/hayal et.
Birazdan bu kapalı kapıya doğru ilerleyeceksin ve aynı anda kendini okyanusta yol alan/seyreden lüks bir transatlantiğin/geminin güvertesinde bulacaksın. Şimdi hazır olduğunda bu kapıya doğru ilerle ve onu aç – kapıyı iterek aç – zihninde kapıyı iterek açtığını düşün ... ve kapı senin için kolaylıkla açılıyor...
 
SİGARA BIRAK DESTEK(Ücretsiz)
Üye Oylaması: / 323

Sigara bırakma destek telkini tüm dünyadaki uzmanlarca kullanılan telkinlerin Türkçeye çevirtilip ritmotrans yöntemi ile kaydedildikten sonra  okyanus  sesleri ardına gizlenmesi ile oluşturulmuştur.Dinleyenlerin artık sigaradan eskisi kadar keyif almadıklarını belirttikleri bu telkinleri hayatimdegisti.com sitesi  ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır..

Telkin oldukça uzun olduğu için günde  en az 5 saat olmak üzere 2 hafta boyunca sürekli dinlenmelidir…
 
KORUMA KALKANI(Ücretsiz)
Üye Oylaması: / 93
Koruma kalkanı scripti de ikincil scirptlerdendir. Önce suçluluk duyguları ego gibi telkinleri dinledikten sonra listenize ekleyebilirsiniz.
 
TOPLULUK KARŞISINDA KONUŞMA(Ücretsiz)
Üye Oylaması: / 254
Topluluk karşısında konuşma mutlaka listenizde bulunsun. Ancak diğer telkinleri yani ego güçlendirici ,suçluluk vs gibi telkinleri en az bir hafta dinledikten sonra bunu ekleyiniz. Bu aynı zamanda kişisel gelişim scriptidir. Bu telkini dinlemek için illede sunum yapan birisi olmanız gerekmez. Gün içinde yaptığınız konuşmalarınızın da daha akıcı olmasını sağlar.
 
DEPRESYON DÜNDE KALDI(Ücretsiz)
Üye Oylaması: / 200
Bu telkini gece uyurken ego güçlendirici ile birlikte dinleyebileceğiniz gibi nasıl dinleyeceğinizi kendinizde belirleyebiliriniz. İlk aşamada listenize tüm telkinleri eklemeyiniz. İhtiyaca göre seçtikten sonra telkinleri zamanla ekleyiniz..
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 14 of 16
Forumdan Uye Olunuz

Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
LiveZilla Live Help  
 

Portal Psikoloğu

Portal Doktoru

Özge'nin Makaleleri

Yunus ve İçsel Gücün Keşfi

 

 KANSER

Kanser ve Zihin Gücü

 KANSER

Sınav Stresinden Kurtul

 

 

 
Untitled Document
Videoyu inceledikten sonra telkinli mp3l leri buradan ücretsiz indiriniz
Sizce hayatimdegisti.com'u bugun bulmanız tesadüf mü?Aşağıda ki 10 dakikalık videoyu izledikten sonra buna siz karar veriniz.Uykuda telkinli mp3 dinleyin sizin de hayatınız değişsin.
Sadece Ziyaretçilere Görünür Kapat !