REFAHA ULAŞMA ZENGİNLİK PDF Yazdır E-posta
Üye Oylaması: / 23
Kötüİyi 

 

 
 

REFAHA ULAŞMA

Bu bölümdeki cd ‘ler kişiye özel olarak ücretli yapılmaktadır.Cd talep etemk için yapmanız gerekenler şu şekildedir.

Talebinizi www.telkincd.com
 adresine bildiriniz.

 

 

*Size telkinli cd fiyatı ve teslim tarihi gibi bilgiler bildirilir.

 

 

*Garanti süreci 365 gündür bu süre içerisinde memnun kalmadığınız Cd’yi iade edip ödediğiniz hizmet bedelinin tamamını geri iade alırsınız..

 

 

*hayatimdegisti.com portalı hızlı bir şekilde büyümektedir. Üye sayısı az iken talepler daha uygun fiyatlarla ve daha kısa sürelerdekarşılanacaktır..Bu nedenle herhangi bir konuda %100 garantili 90 gün içerisinde iade edebileceğiniz scriptlerden öncelikli olarak talep ediniz.

Zengin olmayi hakettiginiz dusunur ve beyninizi buna gore programlarsaniz.Bilinc altiniz bunun icin her turlu imkani kullanir

 

Attracting Abundance

 

Everyone wants something—be it something physical, emotional, mental, or spiritual. But we don’t all want the same things; some may want only enough to get by; others want it all. A happy medium lies somewhere in be­tween, and this happy medium can be termed abun­dance. You can decide exactly what abundance means to you and you can develop an abundant state of mind—a wealthy “mind-set.”

Many people just want more money. They may or may not know what they want to do with it, but it is more important to decide what they will do to get it. Very little comes with no effort. You need to do the work in order to achieve the goal. This cycle is an excellent way to start the work. Use it daily, and then go out and do something about it.

Prosperity begins in your mind, and this cycle is your opportunity to use your inner mind creatively to produce abundance. Some people may say, “My financial situation is such that I need a miracle.”  Yet, you are entitled to miracles.  Positive programming is how to begin to make them happen.Abundance can come in many forms. Money is only one. Your life may already be more abundant than you realize. Not only can you increase your abundance, but you can become more aware of the abundance already in your life.

What is abundance to me? As I evaluate material success, I realize that abundance is a good thing and that I am worthy of it. I perceive that I am entitled to life’s many blessings. But to me abundance is much more than merely money or things; abundance is in having good friends and in being a good friend. Abundance is a harmonious life, a music-filled home, creative work, a meaningful relationship, quiet inner peace with strength and spiritual growth. I will enter into a new age, and for me this new age is the age of abundance.

I see abundance all around me. In nature—in the fields and the forests, the rivers, the seas, deep within the earth and high in the sky—there is abundance for all.I feel abundance in and around me. It is here and it is now. I welcome this abundance with joy and delight. In my creative imagination I see an economic healing happening. It seems a miracle! I have been blessed with abundance. I have opened an inner door and stepped into the sunlight of abundance in all its manifestations. And I say “thank you” for this great gift. For I know that it comes, not from me, but through me. And with this new abundance, I can grow and serve that I may be a channel of blessings to others, for abundance is an expression of love.

Zenginlik ve bereket senin çevrende.Burada ve şimdi.Sen zenginliği neşe ve memnuniyet ile karşılıyorsun.Zihinnide ekonomik olarak bir iyileşme meydana geliyor.Bu sanki bir mucize gibi gözükebilir!Bolluk ve bereket ile kutsandın.İçindeki kapıyı açtın ve  bereketin zenginliğin ışığına dogru yürüyüşe başladın.Ve bu muhteşem hediye için teşekkür ediyorsun.Biliyorsun ki bu senin sayende olan bir durum.Ve bu bereket zenginlik  diger insanlara yayiliyor.Sevginin ifade edilis haline dönüyor.

I have tuned in to the aura of abundance that surrounds me. Like the electromagnetic field of a magnet which extends beyond the magnet itself, so it is with my energy field, reaching out far beyond the actual physical me. And, as a magnet, it draws abundance to me. It attracts and guides me to abundance. And this I now do:

Çevrendeki zenginlikten oluşan bir enerji var ve bu enerji oluşturduğu alan ile daha çok zenginliği kendine çekmeni sağlıyor.Fiziksel bedeninin ötesinde bu çekim gücü zenginliği parayı sana çekiyor.

To attract abundance I now act and think as one who already has abundance. I smile often and easily. I enjoy taking time for the little things and the quiet things in life. I walk tall and proud and perhaps just a little faster now. I have many exciting new habits reflecting this abundance.

Zenginligi cekmek icin sen zaten zengin olan biri gibi davraniyorsun.Daha sık ve daha kolay gülümsüyorsun.Küçük şeyler ile ilgilenmekten keyif alıyorsun.Dik ve kendinden emin yürüyorsun ve daha hızlı.Bir sürü yeni alışkanlıkların hobilerin  oluşmaya başlıyor senin bu zenginliğin yansıtan.

To attract abundance I take good care of my physical appearance. But I take even better care to balance my inner appearance. I am aware now to choose my spoken words carefully, but I am even more considerate of my unspoken words. I use positive, cheerful words easily and often, for they reflect the profound, positive, cheerful feelings deep inside of me.

Zenginliği çekmek için dış görünşünede daha fazla önem veriyorsun.Ancak dahada fazla içsel görünüşünü dengelemeye özen  gösteriyorsun.Kelimelerini dikkatle seciyorsun.Neşeli ve olumlu cümleleri kolaylikla kullanman içindeki olumlu,neşeli seni yansitiyor.

To attract abundance, I praise others for the good that they do. I compliment others honestly and sincerely. I thank others lavishly. I compliment and thank myself also, and welcome this new me. I like listening attentively to others, and they enjoy listening to me.

Zenginliği çekmek için başkaları iyi bir şeyler başardıklarında onları övüyorsun.Başkalarını dürüst ve  samimi bir şekilde takdir ediyorsun.Başkalrına bol bol teşekkür edebiliyorsun.Kendinide takdir etmeyi ve teşekkür etmeyi  biliyorsun ve yeni haline hoş geldin diyorsun.Başkalarını  dikkatle dinlemeyi seviyorsun ve diger insanlarda seni dinlemeyi seviyorlar.

To attract abundance, I find meaning and joy in the work that I do, my activities, and my service to others. Work is love in action, so I happily do more and contribute more than I am paid for. My creative work is a pleasure and a fulfillment. But, if my present job is void of creativity and promise, then I can analyze the alternatives and take the steps necessary for a rewarding new career in whatever field I choose.

Zenginligi cekmek icin yaptigin isi anlamli ve eglenceli buluyorsun.Çalışmayı seviyorsun ve daha  sana ödenenden daha fazla iş çıkartıyorsun.Senin yaratici işin memnuniyet verici ve tatmin edici..Eğer şimdiki işin yaratcilik ve terfiye açık değilse bu durumu analiz edip seçtigin alanda alternatifleri degerlendirip gerekli adimlari atabilirsin.

To attract abundance, I carefully make lists of my goals, my ideals, and my plans—especially my plan of action. I write out in detail what I will accomplish, how I will accomplish it, and when I will accomplish it. I make realistic short-range goals and I make reasonable long-range goals. And then I simply go out and do it, and I often believe that I am far ahead of my goals.

Zenginligi cekmek icin dikkatle hedeflerin listeliyorsun,ideallerini ,planlarını,özellikle eylem planını.Detayli bir şekilde  neyi , nasıl ne zaman başaracağını yazıyorsun.Gerçekçi kısa vadeli amaçların ve uzun vadeli amaçların var.Daha sonra basitçe çıkıp yapıyorsun ve sıklıkla inanıyorsun ki hedeflerine ulaşabilmen için gerekenden çok daha fazla yeteneğe bilgi ve beceriye sahipsin.

To attract abundance, I make friends and associate with positive, creative, and active people, for I realize that I am always influenced by the people around me and with me. So it is vital that I choose wisely those with whom I work and play, live and love and grow. Positive, happy people encourage me and inspire me as I encourage and inspire them.

Zenginliği çekmek için,olumlu,yaratıcı ve aktif insanlardan arkadaş ediniyorsun.Kiminle çalışacağını  oynayacağın, yaşayacağını ,seveceğini,büyüyüyeceğini zekice seçmen çok önemli.Olumlu ve mutlu insanlar seni cesaretlendirip ilham veriyorlar tıpkı senin onları cesaretlendirip ilham verdiğin gibi.

To attract abundance, I clean out all excess clutter in my life. I phase out all trash. I give away my neglected things that others may use them. I make room for the many, many blessings coming my way. I joyfully bestow my blessings by sharing my excess abundance with others. And, as the useless and the unwanted depart, I experience the freedom and the lightness of an unburdened life. What then comes in to fill the void spaces will be a joy and a delight.

Zenginligi cekmek için yaşamındaki gereksiz karmaşayı çöpü temizliyorsun.Hepsini çöpe atıyorsun.İşine yaramayan ancak başkalarının işine yarayabilecek şeyi başklarına veriyorsun.Odanda gerkesiz şeyleri atarak bolluk ve berekete yer açıyorsun.

……………………………………………

To attract abundance, I allow myself to laugh often and to laugh loudly. My sense of humor has expanded into a habit of laughter. With happiness and laughter, I attract new friends, positive people who laugh and enjoy life with me. With joy and laughter, I improve my health and appearance. I laugh and the world laughs with me. I make people laugh each and every day, for laughter is like an internal massage.

Zenginliği çekmek içim kendine kahkaha atmak için izin veriyorsun,daha yüksek sesle kahkaha atıyorsun.Espri anlayisin kahkahalarinla dahada gelişiyor.Multluluk ve kahkahaların sayesinde yeni arkadaşları kendine çekiyorsun.Neşe ve kahkaha ile sağlığın ve görünüşün çok daha iyi.Sen gülüyorsun ve dünya seninle birlikte gülüyor.Her gün insanları güldürüyorsun.Gülmek senin için içsel bir masaj gibi.

To attract abundance, I open my doors wide when opportunities knock and I welcome them with open arms. My life now is exciting and active, and many, many blessings come to my door. If nothing succeeds like success, then nothing is more abundant than abundance.
Zenginliği çekmek için kapılarını sonuna kadar açık tutuyorsun fırsatlar kapına geldiğinde açılan kollarınla içeri buyur ediyorsun.
I open the door to the joyful discussion of abundance.

Kapını neşe ile bolluk bereket ve zenginliğe açıyorsun.

I open the door to my actions and thoughts of abundance. I open the door to my caring for my outer and inner appearance.

Kapını zeniglinl ile ilgili düşüncelere eylemlere girişimlere açıyorsun.İçsel ve dış görünüşüne dikkt etmeye kapılarını açıyorsun.

I open the door to praising others and myself. I open the door to new joy in my creative work.

Kendini ve başkalarını övemeye kapılarını açıyorsun.Yaratıcılık gerektiren işinde neşeye kapılarını açıyorsun.

I open the door to listing my goals, ideals, and my plans for action.

Hedeflerini ,ideallerini ve eylem planını listelemeye kapılarını açıyorsun.

I open the door to expanding my world of friends.

Arkdaşa çevreni genişletmeye kapılarını açıyorsun.

I open the door to releasing the excesses in my life.

Yaşmında ki gereksiz çöpleri atmaya kapılarını açıyorsun.

I open the door to joy and laughter.

Neşeye ve gülmeye kapılarını açıyorsun.

I open the door to the new me—today—now, and it is so!

Yeni sene ve bundan sonrasına geleceğine kapılarını açıyorsun.

In my creative imagination I can see a clear, sharp image of myself attracting abundance. I take time to review my ideals and goals. (Pause) I hear friends congratulating me on my successes. (Pause) I feel a total enrichment has already been accomplished.

Zihinde  zenginligi kndine ceken net ve keskin bir görüntün oluştu.Sen ideallerini amaçlarını gözden geçirmeye vakit ayırıyorsun.Arkadaşlarının başarıların için seni tebrik ettiklerini duyuyorsun.Tam bir zenginligin tamami ile basarildigini bunu basardigini  hissediyorsun.

Now I realize the great secret of abundance:

Şimdi zenginligin en buyuk sirrini ogrenidn.

Abundance is not an end in itself, but a growing process, the result of my creative work and efforts. I have learned from the past, make plans for the future; but live in the eternal now. I already have abundance and, by the joyous welcoming and sharing of abundance with others, I increase my abundance a hundredfold

Zenginlik bir son degildir  gelisen bir surectir.İsindeki yaratıcı calısmaların ve cabalarının bir sonucudur.Gecmisten ogrendin ki gelecek icin planlar yapmak ancak simdidie yasamak en dogrusu.Sen zaten  zenginlige sahipsin ve bunu baskalari ile paylasmaktan keyif aliyorsun.

Zenginligini yüz kat arrtiyorsun.

 

 

 

 


 


 
 

Trackback(0)
Yorumlar (4)Add Comment
Kendi Deneyimim !
Yazan Pyromania, Aralık 27, 2010
Zihin gücüyle yapılması mümkün olmayan çok ama çok az şey var. Geçmişe dönmek,görünmez adam olmak gibi mümkün olmayan hayaller bir tarafa,evrendeki var olan enerjiyi kullanmayı tam anlamıyla bilebilseydik,ortalıkta sihirbaz gibi dolaşabilirdik..

Hayatım boyunca hep gösterişli giyinen fakat cüzdanında 20 tl.den fazla parası bulunamayan biriyimdir. Yaklaşık 3 yıl önce 'THE SECRET' ile tanıştıktan sonra, herkesin hakettiği hayatı yaşadığını kabullendim. Şunu farkettim ki, ben zihnimin en derinliklerinde (yani bilinçaltımda) parayı haketmediğimi düşünüyorum. Evet zengin olmayı ben de herkes gibi istiyorum...ama korkuyorum! Bu korkularımı da bir bir irdeledim ;kendimle yüzleştim! Ama bilinçaltımın 27 yıldır kalıplaşmış düşüncelerini ne yaparsam yapayım değiştiremedim...

Bununla birlikte çok basit bir yöntem denedim. yaptığım şey sadece, evimde gözümle görebileceğim her alana sahte paralar asmak/yapıştırmak ve bedenimi çevreleyen trilyonlarca kağıt para/dolar ile yaşadığımı hayal etmekti. Zihnimde sadece birkaç gün boyunca sadece bunu hayal etmeye konsantre oldum. Yani bir para mıknatısı olduğumu hayal ettim. Sonuç ise, 2. günün sonunda cüzdanımda birden bire biten o 500 tl.yi görmek oldu. Söylediklerim tamamen gerçektir. Elbette o para gökten inmedi (ve belki sizin için küçümsenecek bir para olabilir ama benim için inanılmaz önemliydi !) ama sonuç olarak cüzdanım hayatımda ilk kez bu parayı görüyordu. gönlümce harcadığımı hatırlıyorum smilies/smiley.gif

Eğer yeniden olumsuza düşmeseydim inanıyorum ki gerisi gelecekti. Şimdi artık yöntemi kavradım. Hayatta olmasını istediğiniz ne varsa ZATEN ÖYLEYMİŞ GİBİ yaşıyorsunuz ve o isteğinizi kendinize çekiyorsunuz. Ama en önemli şey 'Siz zaten o'sunuz!!!' , bunu asla unutmayın....
...
Yazan okşan, Aralık 02, 2010
dedikleriniz çok doğru gözüküyor uygulamak ise kararlılıkla ilgili ,biraz çaba ve gayret ile neden olmasın ,eğer sonuç hayallerimizdeki gibi olucaksa her çabaya razı olabilir bence insan
İnsan isterse
Yazan ELİF, Nisan 10, 2008
Sevgili arkadaşlar dün zenginlik CD'si elime geçti sadce 3 kere dinlemem rağmen bende farklılık yarattı inanamıyorum. Çoook mutluyum. Nasıl mı? Benim mesaim 8'de başlıyor ve işe yürüyerek gidiyorum yolum 20 dakika ve ben ne yaparsam yapayım ancak 8'e 15-20 kala uyanıyordum isteğim arzum yok olmuştu sanki. Bugün 6'da uyandım giyindim hazırlandım ve bu CD'yi dinliyorum. Kendimi çoook iyi hissediyorum Ayrıca Atakan Bey'e teşekkürler gönderdiği CD bir harika sonsuza dek dinlesem sıkılmayacağım bir CD hazırlamış. Kesinlikle Zenginlik CD'sini dinlemenizi öneririm. Hayatımdaki etkilerini sizlere yazmaya devam edeceğim. smilies/grin.gif
Zihin Gcyle Zengin Olmak
Yazan hayatimdegisti, Ağustos 09, 2006
Zihin Gücüyle Zengin OlmakYazar: Dr Jill Ammon-Wexler

Düşüncenin Değeri

Zengin olmak mı istiyorsunuz? Tamam! Öyleyse, zihinsel sürecinizin hayali değerini belirlemek için, basit bir “zihinsel monopoly oyunu” oynayalım.

Diyelim ki sahip olduğunuz her düşünce için bir dolar kazanıyor ya da kaybediyorsunuz. Dakika başına bir düşünceniz olduğunu farz edersek, bu durumda her saat, potansiyel olarak 60 dolar kazandırabilir ya da kaybettirebilir.

Her başarılı 16 saatlik gün, bu hesaba göre, 960 dolarlık potansiyel kazanç demektir. Ama öte yandan, “Unut gitsin, asla başaramam” türü tek bir olumsuz düşünce, dört saati çöpe atarak “zihinsel bilanço”nuzda 240 dolarlık kayba neden olabilir.

Şimdi, tek bir düşüncenin bile zengin olmak isteyen kişi açısından ne kadar önemli olabileceğini görebiliyor musunuz?

Düşüncenin Gücü

Yaşamınız, aklınızdan geçen düşüncelerin “sonucu” değildir. Aslında, düşünceleriniz yaşamınızı “yaratır”.

Peki bu nasıl olabilir?

Diyelim, işinize son verildi. Bu gelişmeye neden olan zayıf ekonomiyi sizin “yaratmadığınız” ortada. Ama, buna nasıl tepki vereceğinizi kontrol etmek tamamen elinizde.

Moralinizin çok bozulduğunu ve pes ettiğinizi düşünelim. Tepkiniz, yaşamınızda hiç şüphesiz olumsuz bir gerçeklik yaratacaktır.

Oysa bunun yerine, ipin ucunu bırakmayıp Web’de yeni bir iş kurmaya ne dersiniz? Bu durumda, aynı gelişmeye tepki olarak tümüyle farklı bir gerçeklik yaratmış olacaksınız.

Yaşam, öylesine “başımıza gelmez”. Olup bitenlere verdiğimiz “tepki”, kişisel gerçekliğimizi oluşturur! Bunu bir an düşünün. Gerçekten de kendi yaşamınızı yaratmaktan sorumlusunuz.

Düşüncenin Akışı

Pek çok insan, kendi aktif düşünce sürecine çok az dikkat ederek ya da hiç dikkat etmeden yaşamını sürdürür. Bu kişiler, zihinlerinin nasıl çalıştığından büyük ölçüde habersizdirler. Zihnin neye dikkat ettiğini, neden korktuğunu, kendine ne dediğini ve neyi göz ardı ediverdiğini bilmezler.

Genel olarak yemek yer, uyur, çalışır, oyun oynar, güler, endişelenir, umut eder, planlar, sever, nefret eder, yemek pişirir, araba kullanır ve çalışırız. Bunların hepsini “nasıl” ya da “ne” düşündüğümüzü pek dikkate almadan yaparız.

Bu, her zaman kötü bir şey değildir.

Neredeyse her bir hareket ya da davranışımız üzerinde kafa yorsaydık, beynimizi önemsiz kararlarla aşırı yüklerdik.

Ama, yoğun ve odaklı bir biçimde dikkat etmemiz “gereken” bir başka düşünce düzeyi daha vardır: yaşam gerçekliğimizi yaratan düşünceler!

Düşünce Akışının Odağı

Başarılı insanların başarıya odaklı düşünce akışları vardır. Zengin insanların zenginliğe odaklı düşünce akışları vardır. Güçlü liderlerin liderliğe odaklı düşünce akışları vardır.

Şimdikinden daha zengin bir yaşam mı sürmek istiyorsunuz? Öyleyse, “zenginliğe odaklı bir düşünce akışı” geliştirmeniz ve bunu tüm saflığıyla korumanız gerekir.

“Bunu söylemek kolay” diye düşünebilirsiniz. “Başarılı olduğunuzda, başarıyı düşünmek kolay ya da zengin olduğunuzda zenginliği düşünmek kolay. Ama ben ne zenginliğin ne de başarının kıyısından geçiyorum! Yaşam şartlarım, gelişme kaydetmemi engelliyor.”

Pek öyle sayılmaz! Herhangi birimizi başarılı olmaktan alıkoyan tek bir şey vardır: düşüncelerimiz.

Düşünceleriniz, sizi bugün olduğunuz yere getirdi; daha olumlu ve güçlü bir şeyle yer değiştirmedikçe de sizi o noktada tutacak!

Ama, arzuladığınız yaşam biçimini yaratmak üzere zihninizi yönlendirmeyi “öğrenebilirsiniz”.

Tek gerçek ihtiyaç, harekete geçmenizdir! Bir şeyin değişmesini “dilemek”le yetinmenin hiçbir etkisi yoktur! Harekete geçmez; düşüncelerinizin odak ve içeriğini değiştirmezseniz, olduğunuz yerde sayarsınız.

Bir Gerçeklik Değişimi Yaratmak

Daha fazla zenginlik “istediğinizi” farz edersek, başlangıç noktanız, zenginliğe odaklı somut bir düşünce akışı oluşturmaktır.

Mevcut düşüncelerinizi gözden geçirerek işe başlayın!

Finansal açıdan bolluk içinde olmak istiyor, ama sürekli olarak parasızlığınızı düşünüyorsanız, düşünce akışınızı “bolluk çubuğunun” yanlış ucuna odaklıyorsunuz. Bilinçaltınızın verdiği içsel mesajları dikkate almanız gerekir.

Dikkat edememek, bilinçaltınızı kontrol altında tutar. Daha sonra bilinçaltınız, bugün sahip olduğunuz gerçekliği yaratan düşüncelerin aynısını güçlendirmeye devam edecektir.

Kendinizi zengin hissetmeye odaklanın. Zihninizdeki yoksunluk düşüncelerini kaale almayın. Bunları hemen zenginlik düşünceleriyle değiştirin!

Bu çok basit mi görünüyor? Doğru, bunu yapmak için özel becerilere, zekaya ya da yeteneğe ihtiyaç yok. Gereken tek şey, düşüncelerinizi kontrol altına almaya kararlı olmak. Bu kadar!

Geçmişteki ya da şimdiki durumunuzun ne olduğu ya da hedeflerinize ulaşma konusunda ne kadar sık başarısız olduğunuz hiç önemli değil; yalnızca aklınızdan geçen düşüncelere dikkat ederek yaşam koşullarınızı “değiştirebilirsiniz”.

Deneyin ve kendi gerçeğinizin nasıl değiştiğini görün!

Yaşam biçiminiz, bir ayna gibi, düşünce şeklinizin tıpatıp aynını yansıtır. Zenginlik bilinci öyle “gerçekleşivermez”. Onu siz yaratırsınız. Ya da yaşamın önünüze attığı kırıntıları kabullenmeye devam edersiniz.

Düşünce şeklinizi değiştirin; böylece yaşamınızı da değiştireceksiniz.

Yorum Yazın
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

busy
 
Forumdan Uye Olunuz

Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
LiveZilla Live Help  
 

Portal Psikoloğu

Portal Doktoru

Özge'nin Makaleleri

Yunus ve İçsel Gücün Keşfi

 

 KANSER

Kanser ve Zihin Gücü

 KANSER

Sınav Stresinden Kurtul

 

 

 
Untitled Document
Videoyu inceledikten sonra telkinli mp3l leri buradan ücretsiz indiriniz
Sizce hayatimdegisti.com'u bugun bulmanız tesadüf mü?Aşağıda ki 10 dakikalık videoyu izledikten sonra buna siz karar veriniz.Uykuda telkinli mp3 dinleyin sizin de hayatınız değişsin.
Sadece Ziyaretçilere Görünür Kapat !