Mükemmel İş Hayatı!

0
430

Mükemmel Bir İş Hayatı İçin Stratejik Planlama

Kolay yoldan iş hayatınızdaki başarasınızın tadını çıkarın!

Kendinizi çok küçük ayrıntılarda boğulur halde mi görüyorsunuz?

Olayları dışarıdan görebilmek ve kontrolü ele geçirmek mi istiyorsunuz?

O zaman işte çözüm!

Bu harika bilinçaltı telkin cd’si ile hızlı ve kolay bir şekilde daha berrak düşünmenizi ve planlarınızı daha hızlı ve zahmetsiz yapmanızı sağlayacak.

En az 60 dakika içinde Mükemmel Bir İş Hayatı İçin Stratejik Planlama Telkin kaydı, planlama ve meslek yeteneklerinizi açığa çıkaracak.

· Olayları gerçekten oldukları gibi görmenize

 

  • · Odaklanmış ve yöntemli bir biçimde çalışmanıza

 

  • · Öngörülü planlar yapmanıza yardımcı olacak.

Mükemmel Bir İş Hayatı İçin Stratejik Planlama Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seans, içinizdeki meslek gurusnu meydana çıkaracak.

Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatidegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz.

Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır;

Kararlarım başarıyla sonuçlanır

Herkes benim karar verme yetime hayran

Ne yapılması gerektiğini bilirim

Her zaman büyük resmi görürüm

Geleceği planlayabilirim

İnsanların rehberliğime ihtiyacı var

Yapılması gereken doğru şeyi bilirim

Başarı her zaman yanımdadır

Ben şampiyonum

Her geçen gün karar verme yetim gelişiyor

Her zaman başarılıyım

Her zaman istediğime ulaşırım.

Mükemmel İş Hayatı!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün

Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Danışmanlık. Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz. Subliminal yöntem ile müziğin arkasına mesaj eklemek ve bilinçaltını bu şekilde programlamak. Amerika ve Avrupada yaygın olarak kullanılan bu yöntemi Türkiye’ye ilk kez getiren Boğaziçi üniversitesi mezunu ve Hayatimdegisti.com sitesi kurucu Atakan Sönmez ile konuştuk. Oldukça heyecan verici bir söyleşi oldu… https://www.hayatimdegisti.com/soylesi-ritmotrans-nedir.html
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here