Hastalık Hastalığına Son!

0
204
Tesadüf diye bir şey yoktur İlk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Eğitim ve Danışmanlık.Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.hayatimdegisti.com sitesinin kurucusuyum.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsiniz.6 saat uykuda dinleyin. telkincd.com/sss Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri... .Size engel olan neler olabilir?Çekirdek inanç için 5 dakikalık telefonla ön tespit ücretsizdir. cekirdekinanc.comsitesindeki numaralardan arayabilirsiniz. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hastalık Hastalığına Son! – Bilinçaltı Telkin CD’si

 

Hastalık hastalığını yenin!

 

Sürekli hasta olmaktan mı endişeleniyorsunuz?

 

Bunun aklınızdan çıkarmanın bir yolunu mu arıyorsunuz?

 

Şanslısınız!

 

Bu harika bilinçaltı telkin cd’si ile hızlı ve kolay bir şekilde beyninizin doğal iyileşme ve yenilenme mekanizmasını harekete geçirecek.

 

Bir saatten daha az bir sürede, Hastalık Hastalığına Son! – Bilinçaltı Telkin seansı ile vücudunuz yenilenirken siz rahatlayacaksınız.

 

  • · Sağlıklı ve güçlü hissetmenize

 

  • · Endişelerinizi ve kaygılarınızı yok etmenize

 

  • · Huzuru ve gönül rahatlığını bulmanıza yardımcı olacak.

 

Hastalık Hastalığına Son! – Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seansla içinizdeki sağlıklı “sizi” keşfedeceksiniz.

 

Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz.

 

 

 

Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır;

 

Ben sağlıklı bir insanım

 

Gayet sağlıklıyım

 

Hastalıklara karşı bağışıklığım var

 

İnsanlar sağlığıma imrenir

 

Sağlıklı vücudumu seviyorum

 

Her geçen gün sağlığım daha da iyileşiyor

 

İyi bir sağlığa nasıl sahip olacağımı biliyorum

 

İyi bir sağlık benim için doğal

 

Sağlığımla gurur duyuyorum

 

Sağlıklı bir bedenim ve zihnim var

 

Kendimi sağlıklı hissediyorum

 

Ben sağlıklıyım!

Hastalık Hastalığına Son!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık. 17 yıl önce ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirebilirsiniz.
telkincd.com/sss
Çekirdek İnanç Kitap Sadece İnternette Bu Adreste Kapak  Resme Tıklayınız

Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce çekirdek inanç hakkında yanlış bilinen 12 şey yazımı okumanızı tavsiye ederim. Online çekirdek inanç çalışmasını bu linkten hemen alabilirsinz. İnternette çekirdek inanç ve subliminal telkinler

Faydalanabileceğiniz tüm sitelerimiz sırası ile...

1-http//www.hayatimdegisti.com

2-http://www.cekirdekinanc.com

3-http://www.cekirdekinanc.com.tr

4-http://www.telkincd.com

5-http://www.telkinmp3.comontespit

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here