Hastalık Hastalığına Son!

0
158
Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Teknoloji. Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine kendi geliştirdiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Müzik duyduğunuzu düşünsenizde altında telkinler var.. Çekirdek İnanç çalışmasında bilinçatınızda oluşan engelleri bulup ona özel telkinler hazırlıyorum.Bu mp3 leri uykuda ya da uyanıkken dinleyebiliyorsyunuz.Diğer sitemiz cekirdekinanc.comu inceleyebilirsiniz.

Hastalık Hastalığına Son! – Bilinçaltı Telkin CD’si

 

Hastalık hastalığını yenin!

 

Sürekli hasta olmaktan mı endişeleniyorsunuz?

 

Bunun aklınızdan çıkarmanın bir yolunu mu arıyorsunuz?

 

Şanslısınız!

 

Bu harika bilinçaltı telkin cd’si ile hızlı ve kolay bir şekilde beyninizin doğal iyileşme ve yenilenme mekanizmasını harekete geçirecek.

 

Bir saatten daha az bir sürede, Hastalık Hastalığına Son! – Bilinçaltı Telkin seansı ile vücudunuz yenilenirken siz rahatlayacaksınız.

 

  • · Sağlıklı ve güçlü hissetmenize

 

  • · Endişelerinizi ve kaygılarınızı yok etmenize

 

  • · Huzuru ve gönül rahatlığını bulmanıza yardımcı olacak.

 

Hastalık Hastalığına Son! – Bilinçaltı Telkin seansları size en son gelişmiş bilinçaltı telkin teknolojisi ile, binlerce güçlü pozitif ve motive edici mesajları direkt olarak bilinçaltınıza ulaştırarak sadece dakikalar sürecek seansla içinizdeki sağlıklı “sizi” keşfedeceksiniz.

 

Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz.

 

 

 

Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kaydında kullanılmıştır;

 

Ben sağlıklı bir insanım

 

Gayet sağlıklıyım

 

Hastalıklara karşı bağışıklığım var

 

İnsanlar sağlığıma imrenir

 

Sağlıklı vücudumu seviyorum

 

Her geçen gün sağlığım daha da iyileşiyor

 

İyi bir sağlığa nasıl sahip olacağımı biliyorum

 

İyi bir sağlık benim için doğal

 

Sağlığımla gurur duyuyorum

 

Sağlıklı bir bedenim ve zihnim var

 

Kendimi sağlıklı hissediyorum

 

Ben sağlıklıyım!

Hastalık Hastalığına Son!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık ltd .2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek istersen bu siteden 32 tl den başlayan fiyatlarla indirebilirsin. telkincd.com, Çekirdek İnanç markası 8 yıldır var.Telefonla sizinle görüşülüp size engel olan düşünceler bulunuyor.Gitmeden önce yazılarımı okumanızı tavsiye ederim.

Devamını bu sayfada inceleyin onlarca gerçek ve samim yorum. Bir adet ücretsiz hediye telkin mp3 indirin......
Paylaş

CEVAP VER