Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Yoga (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yoga/)
-   -   En Basit Çakra Açma Yöntemleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yoga/372759-en-basit-cakra-acma-yontemleri.html)

tolgaasya 31-07-2010 11:18 AM

Cevap: En Basit Çakra Açma Yöntemleri

Güzel bir paylaşım. Elinize, emeğinize sağlık.

bkysn 05-09-2010 12:00 AM

om mantrası gerçekten zararlı mı, böyle birşey bilmiyodum.

senoshy 27-02-2011 05:29 PM

3. çakraya kadar bir anda hepsini açtım.Ölüyorum bulantıdan :/

ipekibrisim 28-02-2011 12:22 AM

bence bu işi yaparken kullanılabilecek en güzel kelime "HAYY" dır. zira en güzel isimler O'nundur. hayat veren can veren manaları içermektedir. her canlı her nefes alışında Hayy derken, o nefesi verirken de Huu der. nihayetinde yaratılan herşey Hayy'dan gelip Hu'ya gider. anlamını bilmediğimiz, hatta şaibeli kelimeler yerine kullanılabilecek en güzel kelimedir bu bence. zaten meditasyon esnasında zihin kanalları açık ve bilmediğimiz görmediğimiz varlıklara karşı da savunmasızdır. bu nedenle en kudretli makama sığınmakta fayda var diye düşünüyorum.
hatta çakraları açmaya çalışırken Allah'ın Fettah ismi şerifinin çok faydalı olacağını düşünüyorum. Fettah, her şeyi en iyi cihetten açan, her şeyi açan, zabteden, darlıktan kurtaran manalarını içerir.

a1h1m1 29-04-2011 04:42 PM

Ya Ben Denedim Olmadı 1. yi Denedim İmaje Falan Ettim Kabullendim Ama Tepki Falan Almadım :/

umut73 30-04-2011 10:28 AM

çakra açmak ne demekse bilmiyorum ama birazdan araştırıp öğreneceğim ama öncesinde şunu söylemek istiyorum aklın yolu birdir niyetlerin iyi olması cahilliği yok etmez her ne kadar niyetiniz iyi olsa da cahillik başlı başına hatadır ilim doğru yoldan gidilirse fayda verir, sonuçlar aynı olsa bile bu gidilen yolun hatalı olmadığını göstermez. şöyle bir örnek vermek istiyorum ben geçen sene kpss ye girdim sorularımız çalındı biliyorsunuz (sonrasında göya öğretmenlere tekrar sınav yapıldı ama bu yeterli değilidi matematik soruları çalınmıştı ama bununla alakalı hiçbir yaptırım uygulanmadı) hatta ister inanın ister inanmayın bunu o kesime dahil yöneticlerden biri itiraf etmek zorunda kaldı ya da ğzından kaçırdı :) sınavdan sonra ataması yapılanlar arasında, soruları temin ederek çalışmadan yüksek puan alan; diğer yanda dershaneye giderek çalışarak yüksek puan alarak atanan kişler var hepsinin niyeti iyiydi. hayatlarını güvence altına alamak istediler her ikisi de emellerine ulaştı ama ben benim önüme geçen haksız adaya hakkımı helal etmedim hmmm demek gidilen yol önemli soruları çalan adam elbette cahildi belki şimdi değil ama vakti geldiğinde cezasını da görecek. her yol mübahtır diye bir yol yok arkadşlar şimdi çakra neymiş onlara bakacağım

a1h1m1 30-04-2011 05:15 PM

Fark Ettimde :

1. Çakrayı Açmayı Deniyordum 3-5 Kez Denedim Ve Uykum Geldi Biraz Uyuyim dedim 44 Dakika Falan Uyumuşum Kalktığımda Belimde Bir Ağrı Hissediyordum ... Aradan 1 Saat Falan Geçti Pc nin Başındayken Ağrı Seviyesi Aynıydı Ama Ayağa Kalktığımda Yürüyemiyordum ( Aslında Yürüyebiliyordumda Her Adımımda Belimde Yüksek Bir Ağrı Başlayıp Bitiyordu ) . Sabah Kalktığımda İse Ağrı Falan Yoktu ...

Bu Olay Psikolojik Bir Olay mı ? ...

soylumustafa 16-10-2011 09:42 AM

arkadaşlar ben 1. çakramı açmaya çalışırken 1 saat ugraştım ve sonunda kalçam biraz agrıdı ve gazladım açıılmışmıdıry789

strongman 18-10-2011 06:19 PM

paylaşım için teşekürler...

yagmur7 16-05-2014 05:58 PM

Sadece istediğimiz çakramız üzerinde çalışabilir miyiz ?yoksa tek seferde hepsi üzerinde mi çalışmak gerekir ? Tşk...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:44 PM.