Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Yılandan Korkma

Uyarılar

Yılandan Korkma Yılandan Korkma

Yılandan korkmak

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Yılandan Korkma Yılandan korkmak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim erkek arkadaşımı da küçükken oyuncak yılanla korkutmuş pis bebeler o da yılandan çok korkuyo resmine bile bakamıyo...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yılandan Korkma telkin cd indir izle İstanbul Yılandan Korkma nerededir kimdir Yılandan Korkma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yılandan Korkma hipnoz Yılandan Korkma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yılandan Korkma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yılandan Korkma kuantum düşünce kitap haberi

Yılandan korkmak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-03-2009, 10:46 PM   #11 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

benim erkek arkadaşımı da küçükken oyuncak yılanla korkutmuş pis bebeler o da yılandan çok korkuyo resmine bile bakamıyo

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-03-2009, 11:23 PM   #12 (permalink)
Teğmen

didle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 118
44 Mesajinıza toplam 314 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
didle has a spectacular aura aboutdidle has a spectacular aura aboutdidle has a spectacular aura about

Bence nlp nin korku ve fobi için tekniklerini denemelisin. Eğer seni çok rahatsız ediyorsa korkunu yenmelisin. (çünkü korktukça o seni kovalar ve hayatına bu korkuyu çekmeye devam edersin)Korkunla ya yüzleşmelisin ya da nlp gibi alternatif tekniklere başvurmalısın. gerçekten işe yaradığını biliyorum. Çünkü bir kaç kötü anımı silmek için denemiştim ve artık beni rahatsız etmiyorlar. Çapa tekniğini de öneririm.
Lost izleyenleriniz varsa 1.sezon jackin korkuyla ilgili bi tanımı var onu ekliyorum. belki acil durumlarda kullanırsınız (inş. öle acil bi durum olmaz! )

"Korku tuhaf bir şey. İhtisasımı yaparken, ilk cerrahi operasyonumu 16 yaşındaki bir çocuğun, belkemiği üzerinde yapmıştım. Bir kız. Ve sonunda, 13 saatten sonra, üzerini örtüyordum, ve ben kazara, omuriliği saran zarı yırttım. Tüm sinirlerin bir araya toplandığı, omurilik merkezini parçaladım. Zar hücre kadar ince ve… Yırtılıp açıldı. Sinirler dışarı çıktı.Tıpkı çubuk makarna gibi. Omurilik sıvısı dışarı akıyordu ve ben… Korku çok çılgıncaydı. Çok gerçek…ve üstesinden gelmem gerektiğini biliyordum. Böylece bir seçim yaptım. Korkunun içime girmesine izin verdim. Kontrolü ele geçirmesine. Ama sadece beş saniyeliğine. Daha fazlasına izin vermedim. Sonra saymaya başladım. Bir, iki…üç, dört, beş. Ve gitmişti. İşime geri döndüm, dikişi yaptım ve o iyileşti."
didle isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2009, 01:01 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
_cicoz_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yılandan korkmak

bence korktuğun söyeleyen kimse gerçekten kokrmuyor...ben onun ismini bile söyleyemem bırakın görmeyi ona tıs tıs diye hitap ederimm...
_cicoz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2009, 01:14 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Herkesin fobisi farkli,benimki daha degisik bende yilandan korkmam ama fareden cok korkarim 1 senedir komurluge giremedim,halen ordalar nefret ediyorum fareden .
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2013, 02:28 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
30 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bestem is an unknown quantity at this point

yılanları sevmem o ne soğuk ne korkunç bir hayvan öyle allahım oyuncak ılan bile grünce ürperiyorum
bestem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2013, 05:08 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
39 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mevsim sonbahar is an unknown quantity at this point

dokunmayın benim dostlarıma ben onlar ölmesin diye bahçenin çevresine zehir bile koymuyorum ama naftalin döküyoruz çünkü onun kokusuna gelmezlermiş 5 yıldır doga ile iç içeyim canlı olarak sadece geçen yaz gördüm yılan benden ben yılandan korktum ama kertenkele nin hayatı kurtuldu,korkmamak mümkün degil ama dogada onlarada ihtiyacımız var :)))
mevsim sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2013, 06:06 PM   #17 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Tabi ki doğada bizim aklımız erse de ermese de her varlığın bir varoluş nedeni var.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2013, 06:12 PM   #18 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

benim örümcek fobim vardı. Hala irkiliyorum ama eskisi kadar kokmuyorum. Geçen odama girmiş biri. bende öldürdüm onu yoksa huzursuz olurdum çok. Oğlum bana kızdı. "neden öldürdün?" diye bende çok korkuyorum onun için dedim. Oda bana o da senden korkuyor seni öldürüyor mu? dedi. Bu cümle bana yetti de arttı bile.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« - | - »
Seçenekler
Stil