Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim!

Uyarılar

Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

Ne Yapmalı? ve Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim en büyük sorunum insanların davranışları ve söylediklerine kafayı takıp içimde günlerce büyütmek kendimi zorla mutsuz edenlerdenim, son günlerde kesinlikle ama kesinlikle içimde garip bir umursamazlık var Allah'a çok şükür bu gereksiz huyumdan kurtulacağım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! telkin cd indir izle İstanbul Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! nerededir kimdir Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! hipnoz Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! kuantum düşünce kitap haberi

Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-05-2011, 04:52 PM   #41 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
46 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut73 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

benim en büyük sorunum insanların davranışları ve söylediklerine kafayı takıp içimde günlerce büyütmek kendimi zorla mutsuz edenlerdenim, son günlerde kesinlikle ama kesinlikle içimde garip bir umursamazlık var Allah'a çok şükür bu gereksiz huyumdan kurtulacağım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

umut73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2011, 05:33 PM   #42 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Size katılıyorum, bende de -bu aslında biraz da gereksiz alınganlıkmış- yaşamımı
ve meydana gelen olayları kontrol etme isteği ve başarısız olduğumda da (tabi ki
başarısız olursun, herkes seninle aynı pencereden yaşama ve olaylara bakmıyor, sana da
tabi!) mutsuz hissediyordum, ya da o mutsuzluğumu yenmem zaman alıyordu. Telkinlerin
işe yaradığını hissediyorum, insanları oldukları gibi kabul edebilme ve kontrol arzularımı
yenmede daha henüz tam olarak istediğim seviyede değilim fakat, kafamın içinde bir ampulun
yandığını ve kuytu köşeleri aydınlattığını hissediyorum,
İyi ki varsınız...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2011, 11:15 PM   #43 (permalink)
Teğmen

firidin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 498
47 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firidin is an unknown quantity at this point

ben de bahsetmek istiyorum değişimlerimden.telkinlerden önce;1-buraya yazmaya bile cesaret edemezdim.2-artık insanların gözünün içine baka baka haksız olduklarını söyleyebiliyorum.3-sinirliyken sesim titremiyor,galiba sinirlenmiyorum bile.4-topluluk içinde konuşamazken şimdilerde konser bile veriyorum.5-iş yüküm arttığında panik olmuyorum.6-istesem de beni üzen geçmişteki anılara dönemiyorum,sabun köpüğü gibi yok oluveriyorlar,bence en ilginç olanı bu.7-bir çok işin üst üste geldiği zamanlarda hepsi kendiliğinden yoluna giriyor tıkır tıkır, bunu yaşamak şahane tabi...8-kimseye kızmıyorum,affediyorum ...bütün bunları gençken yaşamayı isterdim,o yüzden geçlere yol göstermeye,bakış açılarını değiştirmeye çalışıyorum,abartmadan tabi. bize yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.
firidin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2011, 11:51 PM   #44 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice

Ben yeni halimi defalarca denedim. Sonuc mukemmel. Allahıma şükürler olsun ki, bu siteyi tanıdım ve telkinlerin ne kadar önemli olduğunu anlayıp onları dinledim. Atakan beye çok teşekkür ederim. Yaptığı şey o kadar büyük iyilik ki, kazandığı paraları son kuruşuna kadar hak ediyor. Bu kadar insanın hayır duasını alıyor.
Telkinler bana adeta devir atlattı. Telkinlerden önce sanki hayatım kararmış durumdaydı. Kendimi yetersiz hiss ediyordum. Yani aslında her şeyim vardı ama kendimi yetersiz hiss ettiğim için, çekingen olduğum ve kendimi ifade edemediğim için zavallı biri olduğumu düşünüyordum. Ama telkinlerden sonra hayatım tamamen değişti. Önceleri bu gerçekten ben miyim diye düşündüm, yaşadığım hayat mi rüya mı karar veremiyordum. Hep istediğim ama yapamadığım şeyleri sırayla yaptım ve bazılarının gereksiz olduğuna karar verdim. Eğer çekingen olup ta denemeseydim kalbimde ukte olarak kalacaklardı. Ama kalmadılar. Hayatımda yarım kalan hesaplaşmalarım azaldı. İnsanların yanında artık çok rahatım. Bu kadar rahat olduğuma kendim bile inanamıyorum. Fikrimi çok açık ve net ifade ede biliyorum. Eskiden utangaç olduğum için bana karşı utangaç olan birisini gördüğüm zaman zevk alıyordum, ama şimdi bana karşı utangaçlık gösteren insanla karşılaşınca onun benden utanmamasını sağlamak için elimden geleni yapıyorum. Eğer telkinleri dinlememiş olsaydım şimdiki ruh halime belki 5-6 yıl sonra ulaşa bilirdim diye düşünüyorum. Telkinler sanki beni olgunlaştırdı ve hayata daha pozitiv bakmamı sağladı. En önemlisi bana 5-6 yıl, belki daha fazla zaman kazandırdı. Tüm zorluklarına rağmen hayat gerçekten mükemmel diye düşünür oldum. Hep neden ilk çıktığında bu telkinlerle tanışmadığım için hayıflanıyorum, keşke daha önce tanışsaydım bu telkinlerle diyorum. Onun için foruma yeni katılan arkadaşlara sesleniyorum, lütfen kendinize bir iyilik yapın ve bu telkinleri forumla tanıştığınız ilk günden dinlemeye başlayın. Atakan beye bir daha çok teşekkür ediyorum. Allaha bu ilmi yarattığı için şükr ediyorum. Gerçekten her derdin devası var, yeter ki, arayıp bulalım.
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2011, 05:51 PM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

on yil aradan sonra ingilizceyi tekrarlama ve gelistirme hissiyati dogdu.. Bugün basladim ögrenmeye
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 10:24 AM   #46 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esedulesved is an unknown quantity at this point

Selam.

Hayatım boyunca hep bu tür farklı konular ilgimi çekmiştir. İnsanları tanıma, beden dili konuşma sanatı, burçlar, insan psikolojisi v.s konuları merak edip öğrenmek istemişimdir. Bunun sebebi birazda sf li olmam olabilir. Çekingen yetiştirilen bir insan olarak bu sorundan hayat boyu muzadarip bi durumda oldum. İlk okulda hiç bir zaman parmak kaldırmazdım hoca sorduğunda kendim çözer söylemezdim sözlülerden nefret edermdim. Öğretmen beni kaldırdığında sınıfta birşeyler konuşmak zorunda kaldığımda sırıklıklam terler boşalır kıpkırmızı olurdum. Kızlarla hiç bir şekilde konuşamazdım. İlkokul-ortaokl boyunca kızlaran kalem silgi yazılı parası haricinde bir muhabbetim olmamıştır :)
Lisede de yurtta kalmamın sebebiyle biraz açılma olsada durumumda çok az bi ilerlemeden başka birşey olmadı. Üniversitede birşeyleri düzeltmeyi kafama koydum uğraşmaya çalıştım ama pek başarılı olduğum söylenemez. Bende burda sf lilerin anlattıkları duyguları yaşıyordum. Çekingenlik gerçekten çok kötü bir psikolojik bozukluk, insanı hayattan soğutur, hayatın zevkini yarı yarıya düşürür. Bende malesef sf li olarak bu zorluklar yaşadım.
Çekingenliği yenmeye karar verip internetten de araştırmaya başlayına yolum bu siteye düştü. telkin mp 3 lerini daha önce duymuştum fakat hiç nedir diye bakmaştım. bu siteyi görünce ağzına yeni emzik alan bebek gibi hemen mp3 lere saldırdım :) Hepsini indirip dinlemeye başladım ilk gün listemde 10 tane vardı tüm versiyonları ile birlikte. O gün sabaha kadar baş ağrısından mide bulantısından uyuyamadım :) Bir sonraki gün siteyi dikkatlice okudum ve tavsiye edildiği gibi ego ilesuçluluktan başladım. 2 hafta sonra listeye kendine güven, sosyallik arttırıcı ve sosyal fobiyi ekledim. yaklaşık 1 aydır dinliyorum Etkilerine gelince; :)

Söylediğim gibi ilk gün uyuyamadım dedim ne lanet şeyler bunlar :) şaka bir yana daha o gün zinde uyanmayı dinledim ve sabah zinde uyandım. 2 gün sonra içimde bi öğrenme aşkı oluştu herşeyi öğrenmek için can atmaya başladım. hemen ingilizceden başladım. interneten ne bulursam indirdim. İngilizce cd leri, mega hafıza cd leri, hipnoz cd leri, kişişel gelişim setleri.. 1 aydır öğrene konusunda çok fazla yol kat ettim zekamı hafızamı geliştirdim kendi beynimin farkına vardı. İlk bir hafta dinledikten sonra kızlarla muhabbet etmeye başladım ve bir sonraki hafta birisiyle buluştum :) Eskiden yolda yürürken insanların bana bakması beni rahatsız ederdi şimdi sanki ben herkesi çekiyomuşum gibi hisettiğimden bana bakmaları hoşuma gitmeye başladı. Görüşmeye gittiğim kızı beklerden 5 dk içinde 3 kızgelip bana birşeyler sordu kendimi bi tuhaf ama mutlu hissetim :) sanırım bu sosyallik arttırıcının etkileriydi buna benzer olayları okumuştum bende de oldum way be dedim kendi kendime :)
Çevremdekilerde değişimi fark ettiler benim farklılaştığımı söylemeye başladılar :) Eskisi gibi sessiz sakin kendini savunmayan değil tam aksine konuşkan aktif tepki veren bir insan olmaya başladım. Şu an bende bunların farkındayım fakat henüz istediğim seviyeye gelmiş değilim :) Aslında beklentim biraz yüksek Jask sparrow yada Bitirim ikilide oynayan carter gibi olmayı düşünüyorum :) Benim onlardan ne eksiğim var tek eksiğim henüz onlar gibi konuşamamak aktif olamamak. Ama kendime güveniyorum ileride çok zengin ve ünlü bir insan olacağım :) O zaman ilk işim benim gibi insanları bulup yardım etmek onları bu dertten kurtarmak olcak.
Neyse biraz fazla yazdım sanırım içimden gelenleri klavyeye döktüm :) Siteyi açanlara ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla..
esedulesved isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2012, 02:10 PM   #47 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Sevgili Arkadaslar,

Ozellikle uzun suredir sitedeki telkinleri olsun, ozel isme ozel telkinler olsun ya da tum kisisel gelisim konulari ( eft - olumlama - meditasyon...vb) yapan kisiler su an kendilerini nasil hissediyorlar acaba?

Ara mi verdiler, hala bu sitedeler mi , paylasimlari devam ediyor mu... Herseyden onemlisi o eski hallerinden neler kaldi yanlarinda?

Bu sorularin cevaplarini haydi birlikte burada paylasalim?

Ben 1 senedir uyeyim ve zaman zaman islerimin yogunlugundan giremesem de her zaman gun icerisinde paylasim yapmasam dahi girip okumaya devam ettim... Telkinleri 4 ay kadar dinledim ve kendim icin yeterli oldugunu dusundugum an biraktim....Ve bu siralarda eft - olumlama + meditasyonlarima devam ederek yol aldim... Ve 1 ay kadar once tekrar telkinleri en bastan dinlemeye karar verdim... Neden karar verdim? Cunku almis oldugum yoldan emindim ve uzrine tekrar eklemeler yapma geregi duydum...

Zaten telkinleri biraktiginizda tekrar eski halimize donmyoruz, o yol alinmistir ve uzerine eklemeye devam ederiz.... Mantikli olan da bu sanirim...

SIZLER bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz arkadaslar?
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks