Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim!

Uyarılar

böyle bir değişim iyi mi?

Ne Yapmalı? ve Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! böyle bir değişim iyi mi? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Cd leri 5 gündür dinliyorum. Siteyi ilk farkettiğimde heyecanla ego, suçluluk,kendine güven, kilo verme ve hatta koruma kalkanı ve sınav heyecanını bir cd ye kaydettim. Kendimde farkettiğim bariz bir etki olmamasına karşı, birlikte dinlediğim 13 yaşındaki oğlum iki gün önce ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! telkin cd indir izle İstanbul Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! nerededir kimdir Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! hipnoz Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! kuantum düşünce kitap haberi

böyle bir değişim iyi mi?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-12-2009, 12:28 AM   #1 (permalink)
abk
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abk is an unknown quantity at this point
Standart böyle bir değişim iyi mi?

Cd leri 5 gündür dinliyorum. Siteyi ilk farkettiğimde heyecanla ego, suçluluk,kendine güven, kilo verme ve hatta koruma kalkanı ve sınav heyecanını bir cd ye kaydettim. Kendimde farkettiğim bariz bir etki olmamasına karşı, birlikte dinlediğim 13 yaşındaki oğlum iki gün önce "anne sana ne oldu, bana farklı davranıyorsun" dedi. Şaşırdım ama hemen ardından oğlum "çok iyisin, seni çok seviyorum" diyerek ağlamaya başladı. Beni sevdiğini, iyi bir anne olduğumu sık sık söyleyen bir çocuktur.Duygusaldır da. Ama bu şekilde, hele iş yerimde başkalarının yanında ağlaması onun davranışlarına hiç uymayan şeyler. Telkinlerin etkisi olduğunu düşündüm.
Dün ise, sebepsiz yere benimle tartıştı ve 3-4 yıl önceki bir davranışımdan dolayı bana kızdı. Konunun nasıl o olaya geldiğini bile anlamadım. Bahsettiği olaydaki davranışımın onu kırdığını biliyordum ama bu kadar değil. Üstelik aradan o kadar zaman geçti ki, hala bundan etkilendiğinin farkında bile değildim.
Oğlum duygusal olarak iniş çıkışlar yaşıyor. Sık sık ağlamaya başladı. Ona nasıl davranacağımı bilemez hale geldim. Evet, ergenliğe giriyor artık ama 3 günde bu kadar değişilir mi? Telkinlerin etkisi mi bunlar? Ve geçecek mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

abk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2009, 12:03 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

bayşegül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,788
501 Mesajinıza toplam 3,169 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to behold
Standart Cevap: böyle bir değişim iyi mi?

abk anlattıklarınız telkinlerin etkisi olabilir
çünkü aglama etkisi olduğunu daha önce yazan arkadaşlarımız olmuştu.
siz kaydettiğiniz mp3 lerin hepsini mi dinliyorsunuz anlaamadım
öncelikle 2 hafta ego suçluluk telkinleri dinleniyor diğerleri sonra ekleniyor
ışığımız bol olsun
bayşegül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2009, 06:09 PM   #3 (permalink)
Teğmen

janwayjan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
janwayjan is on a distinguished road

Alıntı:
abk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cd leri 5 gündür dinliyorum. Siteyi ilk farkettiğimde heyecanla ego, suçluluk,kendine güven, kilo verme ve hatta koruma kalkanı ve sınav heyecanını bir cd ye kaydettim. Kendimde farkettiğim bariz bir etki olmamasına karşı, birlikte dinlediğim 13 yaşındaki oğlum iki gün önce "anne sana ne oldu, bana farklı davranıyorsun" dedi. Şaşırdım ama hemen ardından oğlum "çok iyisin, seni çok seviyorum" diyerek ağlamaya başladı. Beni sevdiğini, iyi bir anne olduğumu sık sık söyleyen bir çocuktur.Duygusaldır da. Ama bu şekilde, hele iş yerimde başkalarının yanında ağlaması onun davranışlarına hiç uymayan şeyler. Telkinlerin etkisi olduğunu düşündüm.
Dün ise, sebepsiz yere benimle tartıştı ve 3-4 yıl önceki bir davranışımdan dolayı bana kızdı. Konunun nasıl o olaya geldiğini bile anlamadım. Bahsettiği olaydaki davranışımın onu kırdığını biliyordum ama bu kadar değil. Üstelik aradan o kadar zaman geçti ki, hala bundan etkilendiğinin farkında bile değildim.
Oğlum duygusal olarak iniş çıkışlar yaşıyor. Sık sık ağlamaya başladı. Ona nasıl davranacağımı bilemez hale geldim. Evet, ergenliğe giriyor artık ama 3 günde bu kadar değişilir mi? Telkinlerin etkisi mi bunlar? Ve geçecek mi?

Slm yaşadıgınız şeylerin telkinlerle hiç alakası yok sadece 3 GÜNDE 4 adet telkinin bu kadar etkili olması imkansız sadece suçluluk duygularını dinlemiş olsanız bile 3 gün boyunca hiç durmadan yine de çok fazla etki göremezsiniz suçluluk duyguları telkini insanda aglama hissi yaratıyor dogru bende yaşadım ve biliyorum lakin en az iki telkini suçluluk ve egoyu birlikde 20 gün dinledikten sonra gercekleşir aglama hissi bunu çok erken yaşayan insanlar genelde okuduklarından etkilenenler ve o anki durumu telkinlere baglayanlar olarak ikiye ayrılır siz yaşadıgınız olayı telkinlere baglayanlar gurubunda olduyorsunuz. çocugunuzun burcu YENGEÇ se BU durum GAYET NORMAL YAŞI İLERLEDİKCE ZAMAN ZAMAN yaşamaya devam edceksiniz böyle şeyleri (% 98 YENGEÇ DİYE TAHMİN EDİYORUM) ona daha fazla ilgi göstermenizi tavsiye edrim.. bide çocugunuzun burcunu dogru tahmin ettim mi merak ediyorum ????
Alt 17-12-2009, 08:54 PM   #4 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile Cevap: böyle bir değişim iyi mi?

sevgili janwayjan sizce bu etkilerin sebebi nedir? lütfen bildiklerinizi paylaşabilirmisiniz?

bu kanıya nereden ve nasıl vardığınızı bilmek isterim. kaynağınız nedir?
ben bir dersi belki 10 saat okuyup anlayabilirim, x kişisi ise 10 dk da okuyup anlar.
kaldı ki kendimden biliyorum, deneyimledimde, bazı telkinler bende ertesi gün etki yarattı. yoksa o etki, telkinlerin değil miydi? ikileme girdim birden. beni aydınlatabilirmisiniz?

benimki sadece bilgilenmek istemek.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-12-2009, 09:52 PM   #5 (permalink)
Teğmen

80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili janwayjan sizce bu etkilerin sebebi nedir? lütfen bildiklerinizi paylaşabilirmisiniz?

bu kanıya nereden ve nasıl vardığınızı bilmek isterim. kaynağınız nedir?
ben bir dersi belki 10 saat okuyup anlayabilirim, x kişisi ise 10 dk da okuyup anlar.
kaldı ki kendimden biliyorum, deneyimledimde, bazı telkinler bende ertesi gün etki yarattı. yoksa o etki, telkinlerin değil miydi? ikileme girdim birden. beni aydınlatabilirmisiniz?

benimki sadece bilgilenmek istemek.

Merhaba evet telkinlerin etkileri kişiden kişiye degişiyor mesela bende size göre biraz daha geç oldu ben suçluluk duyguları ve ego telkininin etkilerini 22 _ 23 gün sonra görmeye başladım bu iki telkini yaklaşık bir ay kadar dinledim sonra diger telkinleri eklemeye başladım sadece bu iki telkini dinlememe ragmen abk arkadaşımızın söyledigine bakılırsa kendisi tam 6 telkini aynı anda dinlemeye başlamış ve ilk olarak 1 hafta dinlemesi gereken suçluluk ve ego yu pas geçmiş bunun yerine şöyle bi liste hazırlamış kendisine ve
bu listedeki telkinleri sadece 5 gün dinlediktensonra yaşamış anlattıgı şeyi

( ego, suçluluk,kendine güven, kilo verme ve hatta koruma kalkanı ve sınav heyecanını) bildigim kadarıyla aglama hissi yaratan telkin suçluluk duyguları akşam yatarken dinlediklerini farzedelim suçluluk duyguları telkinini sizce 5 günde bunca telkin arasında keç kez dinlemiş olbilir 5 günde 40 defa dinlemiş olsun diyelim yani 5 gün 6 telkinle birlikde dinledigi için 1 gün dinlemiş gibi olur suçluluk duygularını. benim bu siteyle tanıştıgım iki sene oldu bu kadar kısa sürede bi insanın telkinlerden etkilenecegini düşünmüyorum.

Bir günde telkinlerden etkilenmiş olmanız enteresan belki siz öyle olmasını istediginiz için kendinizi o mod a sokup etkilendiginizi düşünüp çekim yasası sayesinde mutlu olmuş obilirsiniz .. ne dersiniz mümkün mü ?
Alt 18-12-2009, 10:23 PM   #6 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

fikirlerinize saygı duyuyorum ancak merak ettiğim bir şey var, niye hala telkinlerin kısa zamanda etki göstermeyeceği konusunda çok ciddi dirençlere sahipsiniz?

elbetteki herşey mümkündür ancak bazı durumların ihtimali daha düşüktür. düşük ihtimalleri göz ardı edemeyiz, değil mi?

dinleyicinin bilinçaltı kodlarını bilemeyiz. ancak 13 yaşındaki birinden bahsediyoruz. farkındamısınız? direnç denilen şey " 0 - sıfır " denecek kadar az...

sizce etkinin olma ihtimalini yükseltmiyor mu?

ben etki edip etmeyeceğini bilmeden herhangi bir beklenti olmadan dinledim. sadece deneydi. ve istediğim sonucu yaşadım, gördüm.

kaldı ki müzik dinleten aletin her parçayı tek sefer dinlettiğini ne kadar bilebiliriz? aynı mp3 ü 5 defa dinletmediğini nereden bilebiliriz.

yada her ikinizi yada her üçümüze aynı deneyi yapsak bilmeden acaba nasıl sonuçlar alırız?? bu konu hakkında herhangibir fikriniz var mı?

+ hangimizin yaşadıkları bir ve hangimizin olaylara karşı tepkisi aynı, olaylara yüklediğimiz anlamlar aynı??? 2 kişi aynı olayı yaşasın biri belki yıllaca unutamaz diğeri ise anında unutabilir.

?????

belki yanlış düşünüyorumdur??

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2009, 12:39 AM   #7 (permalink)

Tesekkür: 3
9 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
musti_turgut is an unknown quantity at this point

çok haklısın müminokan arkadaşım
musti_turgut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2009, 12:40 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Selam bende sizin fikirlerinize saygı duyuyorum fakat dinleyen 13 yaşında bir çocukda olsa bence bu kadar kısa sürede bunun gerçekleşmesi yine de mümkün degil sadece şuçluluk duygularını dinlemiş olsa tamam ben de derim ki telkinlerin etkisi, ama 6 telkin i 5 gün dinlemek le degil 13 yaşında 7 yaşında olsada zor bir ihtimal .. bide benim o şekilde düşünmemin bi sebebide annesinin çocugun zaten duygusal ldugunu söyemesi benim yegenim de çok duygusal bi çocukdur ve kendisi yengeç bur cu onunn da arada sırada annesine benzer davranışları oluyo yazıda o yüzen sordum yengeç burcumu diye annesine çok baglıdır fakat aynı zamanda kinci annesi de olsa karşısında kı bir gün gelir içinde tuttugu o duyguları dışarıya bırakır ya aglar ya neden böyle yapmıştın bana der zor affeder ... mutlu kalın ..
Alt 19-12-2009, 01:04 PM   #9 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Suçluluk duygusu telkinleri bende 5 günde etki etti.
Ancak daha ilk dinlemede üstelik içinde ne olduğunu bilmeden etki görenler oldu.
Bir üyemiz telkinleri öğretim görevlisi olan ablasına vermiş.Ablası telkini odasında daha ilk kez dinler dinlemez ağlamaya başlamış.Ağlamak kendini affetmenin ben suçlu değilim demenin ve arınmanın bir belirtisidir.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil