Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Yeme Bozuklukları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yeme-bozukluklari/)
-   -   YETER YEMEK İSTEMİYORUM !!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yeme-bozukluklari/617581-yeter-yemek-istemiyorum.html)

pinkcat 03-02-2011 11:32 PM

YETER YEMEK İSTEMİYORUM !!!

bisikletARKADAŞLAR BANA YEMEKTEN UZAK DURMAM İÇİN BİR YOL SÖYLEYİN YETER ÇOK KİLO ALDIM AMA KENDİMİ DURDURAMIYORUM !!!!!

Alice in Wonderland 10-02-2011 10:38 AM

Cevap: YETER YEMEK İSTEMİYORUM !!!

bende yemek yemezsem mutsuz oluyorum girlhaha herkesin derdi başka girlhaha spor yapıormusun

blue jaloon 11-02-2011 11:42 AM

Alıntı:

pinkcat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 789206)
bisikletARKADAŞLAR BANA YEMEKTEN UZAK DURMAM İÇİN BİR YOL SÖYLEYİN YETER ÇOK KİLO ALDIM AMA KENDİMİ DURDURAMIYORUM !!!!!

o güc geldiginde dua et gecicektir
t678

pimpinella anisum 11-02-2011 11:45 AM

Alıntı:

istediğin zaman ,istediğin yiyeceği,suçluluk duymadan yeme izni verirsen kendine,,gözün de ruhun da karnn da daha çabuk doyar,,aksi takdirde,,yasaklar ve kısıtlanmşlık duygusu,,şuursuzca yeme arzusunu ve kilo alımını tetikliyor,,sal kendini,,rahat ol,,istediğini yiyebileceğin fikrini bilincine yerleştir actionsmile

schizophren84 18-02-2011 05:04 AM

ben ögrenciyim, para kazanmak icin lokantada garsonluk yapiyorum. tabi lokantada calistigim icin yemek icmek, kola ve bbenzeri mesrubatlar bol, kendimi ilk basta geriye cektim, yani calisirken insanin cani cekiyor, bende kilolu bir insanim. mesela kola cekiyor insanin cani, ondan bir bardak almak yerine bir iki yudum aliyorum tadiyorum birakiyorum. eger canim bir sey cekmisse tadimlik aliyorum, en azindan ben ona, o da bana böyle bakipta kendime eziyxet etmiyorum. kontrollü bir sekilde tadiyorum onlardan. bu yüzden pimpinella anisum'un dediklerine katiliyorum.

perpendicularis 19-02-2011 09:00 PM

ben kendimi yemeklere karşı bi sorumluluğum varmış gibi hissedyrm. onu yarı yolda bırakmak istemiyo gibi bşy. kendi kapasitemi zorlayana kdr yiyorum daha yer yoksa anca durdurablyrm kendimi. bundan da tadımlık yiyip bırakym bari diyemyrm demek istemyrm yada. yemek yemem hiç bitmesn istyrm:S

ipekibrisim 19-02-2011 09:14 PM

Alıntı:

merhaba, kendini yememem gerek diye sıktıgın sürece yersin canım. ama zaten ihtiyacım kadar yiyorum, istesem herşeyi yerim diye rahatlat kendini. kilo alma korkusu , yemekten daha çok kilo aldırıyor....

ben de kiloluyum da son günlerdeki araştırmalarımdan bu sonuca vardım. birde şu diyetsiz kalıcı zayıflama var. bana mantıklı geldi.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...zayiflama.html

actionsmile

neşeli hayat 12-04-2011 11:07 AM

bendede ''canım birşey istiyor ama ne olduğunu bulamıyorum''hissiyle evde ne varsa yiyordum bir gün televizyonda 3tane zeytin çekirdeğini sabah aç karnına yutulması tavsiye edildi denedim gerçektende işe yaradı o istek kayboldu acıkınca titremelerimde geçti gibi hemde ilk yuttuğun gün etkisini hissediyorsun

suyahapsettim 12-04-2011 11:30 AM

ben diyet yaptım istediğim kiloya ulaştım ama bu aralar acıkmasamda sürekli birşeyler yiyorum hemde hiç acıkmıyorum ama sürekli birşeyler yiyorum bu gdişle kilo alcam neden böyle oluyo

abcçde 12-04-2011 11:31 AM

Merhaba arkadaşlar , kilo vermekle ilgili size farklı bi yöntemden bahsedicem, öncelikle kendimde uyguladım yararını görmeye başladığım için bahsetmek istedim , Allahın 99 isminden biri olan 'Mürid' kelimesi irade anlamına gelip bunu düzenli bi şekilde zikretttiğimizde , beynimizde mürid isminin özellikleri açığa çıkıyor kısa zamanda ve irade eksikliği sebebiyle yapamadığımız bir çok şeyi kolayca yapmaya başlıyoruz , ertelediğimiz işler , sigarayı alkolu bırakamamak.. tabi bunun içinde klo vermekte var. Bu bilgiyede Ahmed Hulusinin dua ve zikir adlı kitabından bakmıştım, şimdi düzenli bi şekilde çekiyorum hergün 3600 kere ve iki haftada bir buçuk kilo gibi bi kilo verdim , diet yada rejim yapmadan , birden kesildi iştah ve rahatlıkla yemicem dediğim zaman yemiyorum :) Denemenizi tavsiye ederim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:06 AM.