Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Yaşam Koçu Destek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yasam-kocu-destek/)
-   -   İstediklerim neden olmuyor? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yasam-kocu-destek/625057-istediklerim-neden-olmuyor.html)

degisimuzmani 09-06-2015 03:19 PM

İstediklerim neden olmuyor?

İSTEDİKLERİM NEDEN OLMUYOR ?

İnsanlar değişmek, değiştirmek istiyor ve en önemlisi mutlu olmak istiyor. Daha zengin, daha mutlu, huzurlu ..Sevdiği işi yapmak, sevdiği şehirde sevdiği insanlarla yaşamak istiyor.
Ama nasıl?
Maalesef birçok insan bunları isterken, isteklerinin ne kadar güzel olduğuna odaklanmak yerine şikayet etmeye başlıyor.
Çok çalışıyorum Ayşegül bildiğin gibi değil!!
Öyle mutsuzum ki ! borcum var ve yeterli gelirim yok!!
Herkesin bir ilişkisi sevgilisi var peki ama benim neden yok?
Erkekler galiba beni beğenmiyor?!
İşimden nefret ediyorum!
Kocam/Karım bana hiç ilgili davranmıyor çok değişti ve yeni durumundan nefret ediyorum??!!
Tek cümle ile isteklerinize nasıl ulaşacağınızı yazamam ama nasıl ulaşamayacağınız çok net!
Negatif düşünerek, şikayet ederek, olumsuz cümleler kurarak isteklerinize u-la-şa-maz-sı-nız!
Neden mi? Çünkü ikisi farklı frekans.. İstekleriniz daha yüksek pozitif frekanstan yayın yaparken, bulunduğunuz durumu anlatma haliniz maalesef negatif frekans . Bu durumda evrensel yasalar sizin tam da istediğinizi verecektir. Yani ''şimdi''' de yaydığınız negatif frekansın çıktısını.
Peki ne yapmalıyız? Öncelikle farkına varmakla başlayabilirsiniz. İlk adım ben ne düşünüyorum? Konuyla ilgili cümlelerim ve en önemlisi titreşimim nerede? pozitif mi? negatif mi?
Elbette borçlarınız varken, ya da işinizden nefret ediyorken pozitif titreşim yaymak kolay olmayacaktır. Ama yaşadığınız durumu da siz yarattınız yani bu bir süreç ve yaratım meselesi. Değiştirmek de sizin elinizde.
Çözüm çok basit! kolay olmayabilir ama çok basit:)
Durun ve mevcut değiştirmek istediğiniz alan her ne ise
1. Bu durumda yaşadığım konuyla ilgili pozitif çıkarlarım neler ?
- İşimi sevmiyor olabilirim ama ama en azında düzenli bir gelirim var, maaşımı seviyorum:)
- Çalıştığım ortamda sevdiğim arkadaşlarım var ve onlarla sohbet etmek hoşuma gidiyor.
- Bu maddeleri yaşadığınız soruna göre çoğaltabilir ve çeşitlendirebilirsiniz. Unutmayın, en önemlisi bu durumla ilgili kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir alana geçmek.
2. Bu konuyu bir sorun değil de fırsat olarak görseydim bu fırsat ne olurdu?
- Bu iş sayesinde nasıl bir işte ya da nasıl insanlarla çalışmak istediğime karar verdim. Ya da hangi şehir ya da semtte olmak istediğime karar verdim olabilir.
Bu iki maddede önemli olan size ait bir cevap olması. Sorular sabittir ama cevaplar size özel..
Hadi o zaman bugüne bu iki soruyu cevaplayarak başlayın.
Tüm değişimler önce zihinde başlar
sevgilerimle:)

suphi2000lerden 10-06-2015 02:08 PM

Cevap: İstediklerim neden olmuyor?

eğer gerçekten istiyorsak ve buna inanıyorsak hiçbir engel bizim isteğimizin önünde duramaz.

marea476 28-10-2016 07:07 PM

Negatif düşünerek, şikayet ederek, olumsuz cümleler kurarak isteklerinize u-la-şa-maz-sı-nız!
Neden mi? Çünkü ikisi farklı frekans.. İstekleriniz daha yüksek pozitif frekanstan yayın yaparken, bulunduğunuz durumu anlatma haliniz maalesef negatif frekans . Bu durumda evrensel yasalar sizin tam da istediğinizi verecektir. Yani ''şimdi''' de yaydığınız negatif frekansın çıktısını.

-şimdiyi degiştirip pozitife cevirmek lazım demek,biraz marifet işi.---

umutluemre 09-10-2018 05:06 PM

Üzülme kendini sürekli negatife sürükleme. Her şeyin bir zamanı ve sırası vardı elbette. Bu nedenle sıkma canını. Biraz akışına bırak. Belkide daha iyisi olacağı şu an istediklerin olmuyordur...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:58 PM.