Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü

Uyarılar

Yazma Terapisi

Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü ve Yaratıcı Yazarlar Klubü Yazma Terapisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız teşekkür ederim ikinizin de beğenmesine çok sevindim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaratıcı Yazarlar Klubü telkin cd indir izle İstanbul Yaratıcı Yazarlar Klubü nerededir kimdir Yaratıcı Yazarlar Klubü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaratıcı Yazarlar Klubü hipnoz Yaratıcı Yazarlar Klubü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaratıcı Yazarlar Klubü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaratıcı Yazarlar Klubü kuantum düşünce kitap haberi

Yazma Terapisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-03-2007, 09:17 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough
Standart Yazma Terapisi

teşekkür ederim ikinizin de beğenmesine çok sevindim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-03-2007, 04:44 PM   #12 (permalink)

6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Goldragoon is an unknown quantity at this point
Standart Yazma Terapisi

ben imkanları yeterli, çelişkili ve bir o kadar hayatı garip bir kişiyim. tembelliğim de o kadar bariz ki... geçmişime bakıp düşündüğümde çok büyük işler yaptığımı görüyorum. bugünümde öyle... mesela küçükken ben bu dünyaya alışamadım der ve kendimden bile beklemediğim mistik güçler (bi bardak suda hortum çıkartmak gibi... her nasılsa düşünürken olurdu, sonra "vay bee bunuda yapabiliyormuşum deyip dur bidaha deneyim" deyince yapamamam gibi veya nefesimi 10sn den fazla tutamazken 1 dk (aralıksız, duraksız, çok hızlı, ortalama bir sesle) konuşabilmem veya onun benzeri şeyler gibi) , yaşıma göre aşırı düzeyde anlama becerileri gerçekleştirirdim. ama normalde 2 kelimeyi yan yana getiremediğimde laf götürmez bir gerçek ... aslında değişmedim ve bunlara benzer şeyleri gene yaşıyorum... bir daha düşüüyorumda dualarımın da geneli kabul görürken,... ben hala bir başarı elde edebilmiş değilim. ne daha fazla kusurlarımı ne de özelliklerimi anlatacağım ama galiba ben amacımı daha başaramadım... mesela kolayca yapmam gerekenleri yapamamam veya sorumluluklarımı yerine getirmemem...
daha az önce daha fazla uzatmayacağım demiştim ama neyse... kısacası zeki (her yönüyle) , saf (gene her yönüyle...) , çalışkan (...) ve bunun gibi güzel özelliklere sahip bir akraba topluluğum olmasına,...; hafızamın çook iyi olmasına,... rağmen bir an önceyi hatırlamama veya çok açık sözleri anlayamamama,...
ben gerçekten başarılı mıyım?... veya zeki veya hafızası güçlü veya psişik veya başka şeyler? hedefim bu değildi galiba. kısacası etsemde etmesemde bişeyler buldum ve genede hayat zevkli. istediğim yerlerde olmayabilirim ama hala yaşıyorum ve bu yazıya ekleyebilecek çok şeyim var...
hatalarım varsa affedin...
bu arada ben mesafe katetmiş değilim galiba (türümün tek örneği olmaktan gurur duyabilir miyim?!? )
Goldragoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2007, 12:21 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough
Standart Yazma Terapisi

iyi kötü yazdım yine bişeyler... gerçi çelişkilerim var bunu görmek kolay diğer yazılarımdan... fakat gerçekten yazarken sanki hakimiyet gidiyor elimden ve kalemim yazıyor beni sayfalara...

Duru oldum daima… ve kendimce neşe katmaya çalıştım hayatıma… dolaştırmadım kelimeleri ,standart kalıpları hiç sevmedim.kendimce yorumladım hayatı…hatalarım da oldu,bazen incilttim istemeyerek de olsa…kavgalarım oldu ve sonsuz savaşlarım da… hatta bazen aklımla kalbimin savaşından yara aldığımda…kolay kapılıp gitmedim anlamsızlaştırılan kelimelere…şarkıların sözlerini sevdim en çok,müziklerini değil.. hayatta da yaşayışları sevdim,sözde kalan söyleyişleri değil…kimi zaman bir çiçeğin koparılmasına üzülecek kadar incelirken ruhum,kalbime bi o kadar zalim oldum nedense… yanlışları yasak ettim belki bi tek kendime…sert görünen kalplerin yumuşacıklığını da gördüm,gözyaşı dökenlerin anlamsızlığını da… kelimelerin yetersiz olduğunu değilde ,nasıl anlam yitirdiğini gördüm.katı kurallarımı ve duvarlarımı yıkmadım,yıkmadığıma pişman da olmadım… ne yarar sağladım ,ne hayatı tam anlamıyla anladım…aslında hayata söyleyeceklerim hiç bitmedi… biliyorum yıllar sonrada seslanirken hayata ,kelimelerin anlamsızlıklarını katmayacağım hayatıma ve bitmeyecek söyleyeceklerim hayata…belki de bu yüzdendir ki yazılarımın son cümlelerini hiç bulamam … ve cümlelerim sonsuza gider noktalarım olmasa…
Alt 05-04-2007, 04:00 AM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point
Standart Yazma Terapisi

Gecenin bu saati.
Uyumak gelmiyo içimden.
Sadece hayat.
Yaşamak istiyorum.
Güneşli yarınlar var önümde.
Biraz alkol almışlığım var bu gece.
Her zamankinden fazla.
Sevdiğime sarıldım geldim uyurken
Kendime sarılmadım
Tek uğraşım (karabasanım) işti
O da yok şimdi
Yarın yine akşam uyanmak tek korkum
Akşam güneşine yetişmek tek tesellim
Yeni yer yeni ortam ne kadar mutlu eder
Yoruldum
YALNIZ KALMAK İSTİYORUM!!!

Alt 05-04-2007, 04:04 AM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Yazma Terapisi

Sadece mutluluk
Sevdiğimle yalnızca
Çok uzaklara gitmek
Onunla gülmek
Onunla belki kavga etmek
ama mutlu
sadece mutlu
Başkaları olmasın
Benim melek yüzlüm olsun sadece yanımda
ağlamak çözüm değil
ama ağlıyorum
sadece onunla olmak istiyorum....
Alt 05-04-2007, 04:07 AM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Yazma Terapisi

Günün güneşli saatinde
Onunla konuşmak
Onunla gezmek belki...
Ama sadece onunla çok uzaklara gitmek vardı...
benim meleğim...
Benim...
Alt 05-04-2007, 04:11 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Yazma Terapisi

Son gelişimden bu yana mesaj yok
Çünkü herkez uyuyo
Ben değil kimse
Benim gibi değil
Sadece ben dağıtmak istiyorum herşeyi; kendimi
Kendim olmak istediğim bi ortam onunla var
Kendim olamıyorum sorun bu aslında; onun yanından başka
O uyudu...
Alt 05-04-2007, 04:22 AM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Yazma Terapisi

Tek başıma kaldım bu saatte...
Benim gibi birini aramıyorum
Sadece yalnızlık hissediyorum
Neden...
Nasıl...
İçmemek için direniyorum ama içiyorum... Yalnız...
Mozart moonlight Sonata tek teselli...

Alt 05-04-2007, 04:41 AM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Yazma Terapisi

Duygularımı yazmak?
Kızıyorum kendime
Sadece kızgınlık
Rutubetli bi hayattan
Güneşli hafta sonlarına geçiş
Sadece hafta sonu
Bi değirmen
Bi rüzgar zerresi
Hayat bu aslında
Hayat bi karmaşa
Deli dolu bi hayattan
Derlitoplu bi hayata geçişin kabullenemeyişi
Benim hayatım bu
Birlikte yaşam
ama beraber
neden beraber değil
neden hep iş
neden hep bir saat
neden iki ya da üç saat değil sevişmeler ya da görüşmeler
neden hep uyku?
anlıyorum ama anlamak istemiyorum sadece...
özgürlük kanımda var karşılaştırırınca...
Alt 05-04-2007, 04:47 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Yazma Terapisi

Özür dilerim
Uyumak zorundayım galba
Herkes uyumuş...
Bu kadar yazma terapisi yeter...
rahatladım biraz...
Kısır döngü değildir umarım...

Bookmarks