Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim.

Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü ve  Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın)   Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. Arkadaşlar ben ileriki iş hayatımda dil bilerek 1-0 önde olmak istiyorum. Ama dil öğrenmek için de İstanbul içinde nerede kurslar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. telkin cd indir izle İstanbul Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. nerededir kimdir Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. hipnoz Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim.olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim. kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) Genel Olatak Yabancı Dil ve Ritmotrans Cd'leri yabancı dil öğrenme, kolay yabancı dil öğrenme, yabancı dil öğrenme programları, yabancı dil öğrenmek, yabancı dil öğrenme teknikleri, yabancı dil öğrenme yöntemleri, yabancı dil öğrenme programı, yabancı dil öğrenme seti, online yabancı dil öğrenme, yabancı dil öğrenme setleri, yabancı dil öğrenme metodları, yabancı dil öğrenme taktikleri, yabancı dil öğrenme yaşı, yabancı dil öğrenme yolları, yabancı dil öğrenme yeteneği, ece vahapoğlu yabancı dil öğrenme yolları, internetten yabancı dil öğrenme,

Reklam Alanı

Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim.

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 10-08-2013, 06:47 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Thanatos will become famous soon enough
Standart Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim.

Arkadaşlar ben ileriki iş hayatımda dil bilerek 1-0 önde olmak istiyorum. Ama dil öğrenmek için de İstanbul içinde nerede kurslar var ve dahası gerçekten yapabilecek miyim onu bilmiyorum. Çünkü dil öğrenmekte biraz zayıfımdırda. öğrenmek istiyorum çaresizim.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Bir noktaya getirdiğinde,
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Thanatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 10-08-2013, 07:22 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 7
16 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MILANO is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim.

Alıntı:
Thanatos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ben ileriki iş hayatımda dil bilerek 1-0 önde olmak istiyorum. Ama dil öğrenmek için de İstanbul içinde nerede kurslar var ve dahası gerçekten yapabilecek miyim onu bilmiyorum. Çünkü dil öğrenmekte biraz zayıfımdırda.
aslında bu yola girmişken dil öğrenme telkinlerini kullansan da bizede öncü olsan, nedir ne değildir, nasıl işe yarıyor kullanan birinden bilgi alsak,
tüm seçimlerinin başarılarla sonuçlanması dileği ile sevgiler
Okunmamış 11-08-2013, 06:55 AM   #3 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: Dil öğrenmek istiyorum ama çaresizim.

Alıntı:
Thanatos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ben ileriki iş hayatımda dil bilerek 1-0 önde olmak istiyorum. Ama dil öğrenmek için de İstanbul içinde nerede kurslar var ve dahası gerçekten yapabilecek miyim onu bilmiyorum. Çünkü dil öğrenmekte biraz zayıfımdırda.

buradan benimle iletişime geçebilirsin

https://www.facebook.com/learnenglishfaster

Bookmarks

Seçenekler
Stil