Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir

Müzik Aletleri ve  Vurmalı Çalgılar   Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir HTML-Kodu: <object width= "450" height= "404" > <param name= "movie" value= "http://www.uzmantv.com/getswf/CTMMPdT07nG" /> <param name= "WMode" value= "Transparent" > <param ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir telkin cd indir izle İstanbul Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir nerededir kimdir Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir hipnoz Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilirolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Vurmalı Çalgılar vurmalı çalgılar vurmalı üflemeli çalgılar vurmalı çalgıları vurmalı çalgılar nedir müzik vurmalı çalgılar batı vurmalı çalgılar üflemeli vurmalı çalgılar türk vurmalı çalgılar telli vurmalı çalgılar vurmalı çalgılar resimleri vurmalı telli çalgılar piyano vurmalı çalgılar vurmalı çalgilar

Reklam Alanı

Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 22-11-2007, 02:27 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,848
3,131 Mesajinıza toplam 17,379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir

HTML-Kodu:
<object width="450" height="404"><param name="movie" value="http://www.uzmantv.com/getswf/CTMMPdT07nG" /><param name="WMode" value="Transparent"><param name="allowNetworking" value="all"/><param name="allowScriptAccess" value="always"/><embed src="http://www.uzmantv.com/getswf/CTMMPdT07nG" wmode="transparent" width="450" height="404" name="player" type="application/x-shockwave-flash" allowScriptAccess="always" allowNetworking="all" /></object>
.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-11-2007, 02:33 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: Darbuka Çalmak İsteyenler Nasıl Başlayabilir

görür güöremz yüzümde tebessum oldu.
hmm darbukaya ilgin mi var yoksa?
insanda ritm uyumluluk becerisini, yetenegini artiran güzel bir uğraş bence..
bu videoyu cok begenmiştim ve bu siteyle ilk taniştigim çömez oldugum günlerimde darbukayla ilgilenen (ben dahil) herkese mail atmistim..
cok faydali bilgiler var..sagol Atakan..
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-11-2007, 03:52 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

bazılarında doğuştanmı geliyo bu yetenek ne super
Okunmamış 22-11-2007, 04:13 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,848
3,131 Mesajinıza toplam 17,379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
bu videoyu cok begenmiştim ve bu siteyle ilk taniştigim çömez oldugum günlerimde darbukayla ilgilenen (ben dahil) herkese mail atmistim..
Müzik aleltlerini daha iyi çalma ile ilgili scriptlerimiz var.Bu nedenle konular aslında sitemiz ile ilgili.
Bir diğer konu ise bu tür farklı uğraşlara ilgi duymanın kişisel gelişimimize katkıda bulunacak olması.
Ben kategorileri açtım konu ile ilgili üyelerimiz devamını getirir deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-11-2007, 04:15 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

bu 4 yaşında buda 2 yaşında ki hali buda aynı minik zannedersem ve 4 aylık benim şahsi deneyimim yok bu konuda ama bu miniğin deneyimleri belki çalmak isteyenlere şevk verir...
Okunmamış 22-11-2007, 04:21 PM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

bizim büyükler olacak çocuk mokundan belli olur derlerdi...bu çocuk onların söylemini destekledi..
Okunmamış 22-11-2007, 04:59 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
Müzik aleltlerini daha iyi çalma ile ilgili scriptlerimiz var.Bu nedenle konular aslında sitemiz ile ilgili.
Bir diğer konu ise bu tür farklı uğraşlara ilgi duymanın kişisel gelişimimize katkıda bulunacak olması.

Ben kategorileri açtım konu ile ilgili üyelerimiz devamını getirir deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
evet muhakakki sitemizle ilgili. takiliyorum ben oyle..
darbuka tasimasi kolay kullanmasi guncel evde bile çalinabilecek eğlenceli enerji veren bir enstruman.
scripti var demek bunu değerlendirecegim
site cok zengin ve de engin herseyi gormek zaman aliyor..
tesekkurler
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil