Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Özgüvensizlik birazda sosyal fobi.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Özgüvensizlik birazda sosyal fobi. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: serpilelif Nickli Üyeden Alıntı işte ben keşke öyle söylemeseydim, böyle davranmasaydım dememek için konuşmamayı, çok fazla hareket etmemeyi tercih ediyorum. hiç farkettiniz mi bilmiyorum ama forumda da çok şey paylaşmıyorum bu nedenle. çekingen biri olduğumu az çok forumda yazdıklarımdan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Özgüvensizlik birazda sosyal fobi.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-05-2013, 12:13 AM   #31 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Özgüvensizlik birazda sosyal fobi.

Alıntı:
serpilelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işte ben keşke öyle söylemeseydim, böyle davranmasaydım dememek için konuşmamayı, çok fazla hareket etmemeyi tercih ediyorum. hiç farkettiniz mi bilmiyorum ama forumda da çok şey paylaşmıyorum bu nedenle. çekingen biri olduğumu az çok forumda yazdıklarımdan anlıyorsunuzdur. zaten düşüncelerimi (özellikle) yazıya dökemeyen biriyim. bi de çekingenlik ilave olunca tam oluyor. senin ki bir nebze daha iyi. benim durumum çok daha vahim ışıkçım.
Ben burada yazarken hep insanlara faydalı olmak amacıyla yazıyorum. O yüzden çok irdelemiyorum. Hatalarım elbette olacak ama benim amacım hatalarımın önüne geçiyor. Ben bir insana Işık olmak, bir kişiye kanat olmak amacıyla yazıyorum. Her zaman bu böyledir. Her zaman bakış açısını değiştirdiğinizde algınız değişir. Anlam değişir. ve her şey yoluna girer. Sende böyle yap, anlam üzerinde oyna, içinde o olaya verdiğin anlamı değiştir. Bakış açını sorun kalmaz o zaman. Ah arkadaşlarım bilseniz mesnevi ne muazzam bir terapisttir size ve ne muazzam öğretmendir. Sorunlarınızın ve sorularınızın onlarcasının cevabı orada yazılı. Sizi Hz Mevlanaya ve mesneviye uğurluyorum.
Anladınız siz onu

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2013, 12:30 AM   #32 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Senelerdir ilaç,psikoterapi,denemediğim yöntem kalmadı.hiçbir faydasını görmedim,su an 4 aydır telkin dinliyorum ve dua ediyorum.en etkılısı bunlar...
Alt 22-05-2013, 12:35 AM   #33 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senelerdir ilaç,psikoterapi,denemediğim yöntem kalmadı.hiçbir faydasını görmedim,su an 4 aydır telkin dinliyorum ve dua ediyorum.en etkılısı bunlar...
Sevgili arkadaşım, aslında her biri bir adım bunların. Değişim yolunda iyileşme yolunda her biri bir adım. Mutlaka her birinden farklı faydalar görmüşsünüzdür diye düşünüyorum ben. Fakat sonuca yaklaştıkça artık daha net görebilirsiniz değişimi daha çok fark edersiniz. Belkide bu yüzden artık daha iyi hissediyor olabilirsiniz.
Ne dersiniz?
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2013, 04:51 AM   #34 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Bilemiyorum,olabilir...
Alt 22-05-2013, 09:58 AM   #35 (permalink)
Super Moderator

İyileşme yolunda farkındalık çok önemli bir adımdır. Farkında olmak, düşmanınızla göz göze gelmek onu suç üstü yakalamak gibidir. Hep aynı duygularla yaşadığında insan, kayıpta olduğunu fark edemez, karanlıkta olduğunu fark edemez. Fakat neyi neden yaptığınızı, neden o tepkiyi verdiğinizi bulduğunuzda artık o kapıdan avlanmaz, o tuzağa bir daha düşmezsiniz. Hakikat güneş kadar parlaktır arkadaşlar Hz Mevlana der ki "sen gözlerini kapatırsan kendine gece yaparsın. Bunda güneşin suçu ne?" yada "yarasalar gibi güneşten kaçma!" öğüdünü verir. Biz her türlü donanımla geldik dünyaya yaratılışımız tam ve mükemmel. Allah Kendi Nefesinden üfledi ve hayat sahibi olduk böylece. Onun Hay sıfatı bizi hayat sahibi yaptı ve sonra bizi kendi esmalarına ayine yaptı. Öyleyse demek ki unuttuk arkadaşlar yada bilmiyoruz. Neden ilk emir OKU! Peygamberimize Hz Cebrail as geldi Ona OKU emriyle hitap etti. Efendimiz cevap verdi. " Ben okumak bilmem" Sonra tuttu onu takati kesilene dek sıktı tekrarladı emri " OKU" Yine aynı cevabı verdi Peygamber efendimiz "Ben okuma bilmem" Yine aynı şey yaşandı. Bunun üzerine Peygamberimiz " Ne okuyayım? " Dedi. O zaman Alak suresi nazil oldu. OKU yaratan Rabbin adıyla ki o insanı kan pıhtısından yaratandır. Sonra ona kalemle yazmayı öğretti. Bana mucize gibi gelir bu sure. İçimde ayrı bir yeri olan, çok sevdiğim bir sure. Bakın yol çok açık OKU, fakat ben okuma bilmiyorum. Nasıl okuyacağım? Ne okuyacağım? Cevap geliyor. Yaratan Rabbin adıyla oku. Burada ki Rabb İsmi şerifi şuna dikkat çeker arkadaşlar. Rabb Terbiye eden demektir. Terbiye eden, eğiten. Neyle eğitiliriz, zorluklarla bazen iyilik bazen kötülük gelir başımıza fakat tüm bunların arkasında bizim terbiyemiz söz konusudur. Yaratan Rabbin adıyla OKU yani bilmelisin ki her şeyin bir yaratanı vardır. Onu bilmek olmalı maksadın. Ondan geldin ve Ona döneceksin. Onu arıyorsun... Ona kavuşmak telaşıyla bir sağa bir sola koşuyor. Bulduğun her güzelde Ondan bir damla buluyor ve ona aşık oluyorsun. Hz Mevlana der ki " O güzelin yanağından bir damla düşmüşte yeryüzüne, sen bunun için o toprağı yalayıp duruyorsun. A babacığım söylesene nasıl dayanacaksın Ondan ebedi ayrılığa? " Cehennemin ta kendisidir. Allahın rahmetinden uzak kalmak. Cehennem neden cehennem çünkü orada Allahın hiç bir rahmet sıfatı yok. Orada Allah diyecek ki insana "sen nasıl unuttunsa işte öyle unutulacaksın." Ve derki yine Mevlana " Yeryüzünde nerde perişan birini görsen bil ki o sahibinden kaçmış bir köledir" Yani tüm hastalığımızın başı yaratılış gayemizden uzaklaşmamızdır. Sılaya dönmek lazım. Dünya zindanından kaçmak lazım. Allaha koşacağız ve bileceğiz ki tüm devalar Onun yanında. Şafi Olan O. Benim sevgili arkadaşlarım, mesela herbirimiz hazır mübarek üç aylarda en az bir defa meal okusak. Onun bize anlattığı ibret dolu hikayelerden ibret alsak ve zikretsek ve şükretsek. Allah yüreğimize Şifa eliyle dokunacaktır. Balığın karnındaki Yunus Peygamber misali bizde Onu zikrederek kurtuluş dilesek ( mi ne dersiniz?)
Alt 22-05-2013, 11:30 AM   #36 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili arkadaşım, aslında her biri bir adım bunların. Değişim yolunda iyileşme yolunda her biri bir adım. Mutlaka her birinden farklı faydalar görmüşsünüzdür diye düşünüyorum ben. Fakat sonuca yaklaştıkça artık daha net görebilirsiniz değişimi daha çok fark edersiniz. Belkide bu yüzden artık daha iyi hissediyor olabilirsiniz.
Ne dersiniz?
dün gece eşimin iş arkadaşlarıyla bir araya geldik. kendimi kıyaslama şansım oldu. ne kadar çok yol almışım ben. hep daha iyisini istediği için bazen nankörlük edebilirmiş insan. ben de öyle yapmışım. o yüzden iyi ki bu siteyle tanışmışım, çekirdek inanç çalışması yaptırmışım, sizleri tanımışım diyorum. değişimimde vesile olan herkese sonsuz teşekkürler. iyi ki varsınız. sizi çokk seviyorum.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2013, 11:33 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bu arada Alfa frekansatan aldığım topluluk önünde konuşma telkinin de çok faydası oldu. henüz ilk 21 günlük turu bitirmedim ama yine de etkilerini hissetttim.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2013, 11:38 AM   #38 (permalink)
Super Moderator

bende hissediyorum. Şimdiden her dileğim anında gerçek oluyor. Para akıyor bana her yerden yardımcılar koşuşuyor. Birde dilediğim işe sahip olabilirsem. gerekli eğitimi alabilirsem inşallah süper olacak.
Alt 22-05-2013, 01:17 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende hissediyorum. Şimdiden her dileğim anında gerçek oluyor. Para akıyor bana her yerden yardımcılar koşuşuyor. Birde dilediğim işe sahip olabilirsem. gerekli eğitimi alabilirsem inşallah süper olacak.

ne güzel, bütün dileklerin gerçek olur inşallah. senin isteyip de yapamayacağın hiç bir şey yoktur diye düşünüyorum. seni tanıdığım için çok mutluyum ben de diğer arkadaşlarım gibi. sen gidersen bu forumdan çok şey eksilir emin ol.
Alt 22-05-2013, 01:18 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

alfa frekanstan hangi telkinleri almıştın ışık,

Bookmarks