Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

ben kimim ?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri ben kimim ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aslında bakarsanız hikayemi şu kutucuğa sığdırmam mümkün değil ama ben kısasa size özet geçeceğim . şuan 26 yaşındayım , 13 yaşımda bir erkek arkadaşım oldu öyle böyle derken onunla 23 yaşıma kadar bu ilişkiyi sürdürdük yani 10 yıl . 2008 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

ben kimim ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-12-2012, 12:12 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
19 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelll is an unknown quantity at this point
Standart ben kimim ?

aslında bakarsanız hikayemi şu kutucuğa sığdırmam mümkün değil ama ben kısasa size özet geçeceğim . şuan 26 yaşındayım , 13 yaşımda bir erkek arkadaşım oldu öyle böyle derken onunla 23 yaşıma kadar bu ilişkiyi sürdürdük yani 10 yıl . 2008 de ayrıldık gerisi kocaman bir boşluk . o kadar hayatımla bütünleştirmişim ki onu onunla ayrıldıktan sonra işimden oldum , kendimi tanımıyorum , ben kimim sorusuna cevap veremiyorum . 4 yıl geçti ama hala geçmişte yaşıyorum ve 4 yıldır hayatıma biri girmedi bir işimde olmadı . evde dört duvar arasında kişiliğimi ve özgüvenimi kaybetmeye devam ediyorum , herşeyin farkındayım ama ne yapacağımı değişime nereden başlayacağımı bilmiyorum . bu konuda ciddi olarak yardımlarınızı bekliyorum adım adım ne yapabileceğimi yada yapabileceklerimi bana söyleyecek birilerine ihtiyacım var . karanlıkta yürürken dipsiz bir kuyuya düşmüş gibiyim çıkmak istiyorum ama tek başıma başarısız oluyorum .. lütfen bana yardım edebilirmisiniz doktorlara gidip avuç avuç ilaç almak tercihim değil . değişimin kendimde olduğunu biliyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum :(

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yelll isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2012, 12:52 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: ben kimim ?

yell hayatınla ilgili bir hedefin var mı ?
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2012, 05:20 PM   #3 (permalink)
Teğmen

19 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

elbette var öncelikle bir iş sahibi olmak istiyorum ama evde oturmaya öyle alışmışım ki bir iş yerinde çalışmak bana çok zor geliyor sanki bütün kabiliyetimi yitirmişim herhangi bir işi beceremiyecekmişim gibi oysa önceden yani 4 yıl öncesinde böyle değildim çevremden takdir gören her işi becerebilecek bir insandım .. hala yapabilirim yeter ki öz güvenimi geri kazanayım ..
Alt 07-12-2012, 05:30 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

sokakta bir hayat var, biliyorsun değil mi? dışarıda bir bakkal, oyunlar oynayan çocuklar, yerlere yatıp kuyruk sallayan kediler, birbirlerine kur yapan güvercinler... ve sen, evde oturmayı tercih ediyorsun. çok şey haçırıyorsun ;))

belki bi anda eskiye dönülmez, aslında belki de dönülür ama yavaş yavaş bir şeyleri değiştirmeye çalışmak bence daha doğru.. mesela, her gün önce bakkaba gitmeye başla, ya da ne bileyim gazete almaya çık, 15 20 dakika.. az olsun ama mesela her gün yap bunu. belki amaçsızca dışarıya çıkmak devamlılık sağlamayabilir, eğer bulunduğun yerde bi yetimhane, çocuk yuvası varsa orda bi çocuğun gönüllü öğretmeni olabilirsin. ya da hayvan barınağında hayvanlara yem götürebilirsin. ya da sokak hayvanlarına da yiyecek birşeyler verebilirsin, bunlar sana bir parça sorumluluk yükleyecektir ve zaman geçtikçe göreceksin ki, eskiye dönmüyorsun - eski tecrübelerin ışığında kendine yeni bir yaşam inşa etmeye başlıyorsun..

bana soracak olursan senin hayatın çok mu güzel, bütün bu anlattıklarını yapabiliyor musun diye; hiç birini yapmıyorum ya da yapamıyorum. ama belki senin için faydalı olabilir.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2012, 05:42 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

huriye_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 663
125 Mesajinıza toplam 261 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huriye_89 is an unknown quantity at this point

öncelikle evde durma at kendini dışarı.. önce küçücük sebepler bul evden çıkmak için.. zaten sonra sebeplerin büyüyecek ve sen evde durmak istemiyceksin..kır zincirlerini.. biliyorum üzerinde yoğun bi isteksizilik var ama sen buna rağmen kendine rağmen değişimi istersen ve kararlı olursan inan bana herşey eskisinden çok daha güzel olabilir.. ama lütfen senden rica ediyorum evde durma bu kötülüğü kendine yapma.. kendini daha fazla yıpratma..
Alt 07-12-2012, 05:55 PM   #6 (permalink)
Teğmen

sizlere çok teşekkür ederim çncelikle fikirlerinizi benimle paylaştığınız için .. evet bütün bunlar çok güzel şeyler sırf evden çıkabilmek için halk eğitim kurslarına yazıldım hemen hemen 2 aydır gidiyorum ama bazen gitmemek için hocalarıma hastayım bahanesini uyduruyorum çünkü tembellik cuk diye oturmuş bedenime .. insan sephadaki kumandaya uzanmaya üşenir mi ben üşeniyorum .. ve sizinde dediğiniz gibi dışarıda bir hayat var bunu biliyorum etrafımdakilere sorsanız çok espirili ve neşeli biriyim . ama bu sadece onların gördükleri .. evet bir şeyler yapmam gerek .. bir arkadaşımız çocuk yuvasında gönüllü öğretmenlik demiş .. ben beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum yetimhanede çalışmayı çok isterim gerçekten böyle bir yerde çalışma imkanım var mı yani daha önceden böyle bir olaya şahit oldun mu yada duydun mu ? hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hım birde kendime olumlamalar yapmak istiyorum peki bu nasıl olacak en çok ihtiyaç duyduğum şey doğrultusunda mı başlayacağım olumlamaya ?
Alt 07-12-2012, 06:27 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Eğlenceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Eğlenceli is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yelll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında bakarsanız hikayemi şu kutucuğa sığdırmam mümkün değil ama ben kısasa size özet geçeceğim . şuan 26 yaşındayım , 13 yaşımda bir erkek arkadaşım oldu öyle böyle derken onunla 23 yaşıma kadar bu ilişkiyi sürdürdük yani 10 yıl . 2008 de ayrıldık gerisi kocaman bir boşluk . o kadar hayatımla bütünleştirmişim ki onu onunla ayrıldıktan sonra işimden oldum , kendimi tanımıyorum , ben kimim sorusuna cevap veremiyorum . 4 yıl geçti ama hala geçmişte yaşıyorum ve 4 yıldır hayatıma biri girmedi bir işimde olmadı . evde dört duvar arasında kişiliğimi ve özgüvenimi kaybetmeye devam ediyorum , herşeyin farkındayım ama ne yapacağımı değişime nereden başlayacağımı bilmiyorum . bu konuda ciddi olarak yardımlarınızı bekliyorum adım adım ne yapabileceğimi yada yapabileceklerimi bana söyleyecek birilerine ihtiyacım var . karanlıkta yürürken dipsiz bir kuyuya düşmüş gibiyim çıkmak istiyorum ama tek başıma başarısız oluyorum .. lütfen bana yardım edebilirmisiniz doktorlara gidip avuç avuç ilaç almak tercihim değil . değişimin kendimde olduğunu biliyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum :(

ben kimim kendimi tanımıyorum sorusuna cevap bulabilmeniz için, başlangıç olarak ayırım yapmadan çeşitli müzikler bulup dinlemenizi ve çeşitli filmler izlemenizi tavsiye edebilirim. çünkü bu sorunun yanıtını aramaya ben de öyle başladım. bulduğunuz filmleri ve müzikleri hiçbir baskı altında kalmadan ailenizin çevrenizin zevklerine kulak asmadan izleyip dinlemenizi ve sonrasında ise kendi ifadelerinizle yorumlamanızı tavsiye edebilirim. örneğin hergün 1 film izleyebilir veya 1 tane müzik albümü dinleyebilirsiniz. bunu yapabilmeniz için de sinema ve müzik siteleri mevcut. sonrasında zamanla hangi tür müzik ve filmlerden hoşlandığınızı ve hangi konuların temaların ilginizi çektiğini anlamaya başlayacaksınız. ve birisi size ne tür müzik dinlersin yada hangi konuları işleyen filmlerden hoşlanırsın diye sorduğunda verecek bir cevabınız olur. ve derken hayatın başka alanındaki diğer şeyler için de benzer bir yöntem uygulayarak yani herşeyi yargısızca deneyip sonra zevkinize göre eleme yöntemi yaptığınızda kendinizi birçok açıdan tanımış olursunuz. bu yöntem biraz zaman alıcıdır. belki biraz da zahmetlidir ama insan bütün seçenekleri görmeden bilmeden neyi sevdiğini anlayamaz veya kim olduğunu.

ve kendi zevklerinizi oluşturup insanların karşısında ben şunu şunu seviyorum diye kendinizi ifade edebildiğiniz zaman kendi kurallarınızı da koyabileceksiniz ve insanlar da size saygı duymaya başlayacaktır. daha da önemlisi siz kendinize güven duyacaksınız.
Alt 07-12-2012, 09:18 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

hani demişsin ya 10 yıldır süren bir ilişkin var ve ayrıldığından beri de herşey ters gitmeye başlamış.. Ondan öncesine kadar herşey iyidi ama dimi ayrılmadan önce.. İnternette veya kitapta okuduğum kadarıyla senin çöküşün ilişkiden ayrıldıktan sonra başlamış.. İşde buraya yoğunlaş sorununun kaynağı burada gizli ama tam teşhis koyamıyorum. Şu sorunun var diyemiyorum ama herşey burada bir tür bağımlısın sen bu konuyu araştır daha çok bilgi edin. Sorunun çözümü için profesyonel destek al ve çözümü kendine uygula sorun oradan kaynaklanıyor. Bir kitapta okudum bununla ilgili bir yazı ama hangi kitap olduğunu kestiremiyorum..
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2012, 09:18 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Arkadaşım İstanbul'da Eyüp Çocuk Yuvasına gidiyordu geçen sene. Geçen gün yine konuştuk, aramızda muhabbeti geçti. Gelip giden başka insanlar da varmış, normalde arkadaşın bir tane öğrencisi varmış ama gittiğinde bütün ufaklıkların yanına toplandığını söylüyordu. Sosyal hizmetler yurtlarında kalan çocuklar zaten bahsettiklerim, düşünün ki her türlü ihtiyaçları karşılanıyor ama asıl aradıklarının sevgi olduğundan şüphem yok. nerede yaşıyorsanız sosyal hizmetler il müdürlüğünü ararsanız yaşadığınız yerdeki yuvalar hakkında sizi bilgilendirirler. halk eğitim gibi olmaz büyük ihtimal, oradan çıkmak istemeyeceğinizi düşünüyorum.. zaten siz de istediğinizi söylemişsiniz.

Alıntı:
yelll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizlere çok teşekkür ederim çncelikle fikirlerinizi benimle paylaştığınız için .. evet bütün bunlar çok güzel şeyler sırf evden çıkabilmek için halk eğitim kurslarına yazıldım hemen hemen 2 aydır gidiyorum ama bazen gitmemek için hocalarıma hastayım bahanesini uyduruyorum çünkü tembellik cuk diye oturmuş bedenime .. insan sephadaki kumandaya uzanmaya üşenir mi ben üşeniyorum .. ve sizinde dediğiniz gibi dışarıda bir hayat var bunu biliyorum etrafımdakilere sorsanız çok espirili ve neşeli biriyim . ama bu sadece onların gördükleri .. evet bir şeyler yapmam gerek .. bir arkadaşımız çocuk yuvasında gönüllü öğretmenlik demiş .. ben beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum yetimhanede çalışmayı çok isterim gerçekten böyle bir yerde çalışma imkanım var mı yani daha önceden böyle bir olaya şahit oldun mu yada duydun mu ? hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hım birde kendime olumlamalar yapmak istiyorum peki bu nasıl olacak en çok ihtiyaç duyduğum şey doğrultusunda mı başlayacağım olumlamaya ?
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2012, 11:57 PM   #10 (permalink)
Teğmen

eğlenceli arkadaşım .. bu yazdıklarınızın cevabını biliyorum yani ne tür müzik ve filmlerden hoşlandığımı .. eskiden yani erkek arkadaşım varken arabesk şarkı dinliyordum ama artık dinlemiyorum arabesk şarkı dinlerken meğer kendime eziyet ediyormuşum bunu eğlenceli müzikler dinleyince daha iyi anladım .. amma velakin film olarak dram ve psikolojik filmleri seviyorum ve çok fazla film izlediğim söylenebilir .. demek ki durumum o kadar da vahim değilmiş ama ben bunun farkında değilmişim ..

Bookmarks