Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Neler Yaşamışım...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Neler Yaşamışım... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sitenin Güzel Kelebeği, Yazdıkların beni çok keyiflendirdi. Bir yerlerden bir yerlere atlamanın ne demek olduğunu bu site sayesinde tatmış başka bir insan da benim. Okudukça okuyasım geldi yazdıklarını, hatta devamı var mı acaba diye atladım diğer sayfaya... Bütün bu gelişimin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Neler Yaşamışım...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2011, 11:48 AM   #11 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Neler Yaşamışım...

Sitenin Güzel Kelebeği,

Yazdıkların beni çok keyiflendirdi. Bir yerlerden bir yerlere atlamanın ne demek olduğunu bu site sayesinde tatmış başka bir insan da benim. Okudukça okuyasım geldi yazdıklarını, hatta devamı var mı acaba diye atladım diğer sayfaya...

Bütün bu gelişimin hem bu site sayesinde aynı zamanda senin içinde büyüttüğün kendine inancın ve ilerleme azmin sayesinde olmuş canım benim. Bırakmadan devam eden, okudukça okuyan, sadece öyle diyor diye değil, sorgulayarak, nedenlerini anlayarak devam ettiğin için ikişer ikişer tırmanmışsın basamakları.

Seni gönülden kutluyorum, hepimize yeniden güç verdin.
Nice yıllara canım... Dilerim hep birlikte ilerleriz:))

Kucak dolusu sevgilerimle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2011, 07:25 PM   #12 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Neler Yaşamışım...

Teşekkür ederim canımmm.

O kadar fazla şey yaşadım ki her birini anlatabilmem mümkün değil. Anlatırken günlüğümden bolca faydalandım. Çünkü ben bile unutuyorum neler yaşadığımı... Ömrüm devam ettikçe yeni deneyimler ve hikayelerim de bir bir çoğalacaktır elbette. Anlatmaya devam edeceğim inşallah. Belki yine bu şekilde bir özet yapıp paylaşabilirim daha sonra.

En etkileyici olan şey düşünmek... Çünkü 2 yıl önceki halimle şu anı kıyasladığımda düşünmekten aciz birini görüyorum. Kesinlikle söyleyebileceğim şey düşünmeyi bilmediğimdi. Hiç düşünmeden öylesine yaşayan biriydim. Ne kadar düşündüğümüzü, kafamızı bir şeylere taktığımızı, sorunlarla boğuştuğumuzu söylesek de bunların hiçbirisi yeterli değil kendimizi geliştirebilmemiz için. Bakış açısı çok dar olan biriydim. Bu anlamda ufkum çok genişledi. Yaşadığımız dünyada çokça söylediğimiz bir şey hepimiz öğrenci ve öğretmeniz... Birilerine yaşamlarına ışık tutacak bir şeyler verebilir miyim bilemiyorum ancak ben iyi bir öğrenci olduğuma ve mükemmel öğretmenlerim olduğuna inanıyorum.

Eskiden Mert abi ya da Abdullah abi bana sorular sorduğunda çok şaşırıyordum. Yanıt veremeyecek kadar bilgisiz ve cahildim. Hatta soruları idrak etmekte de zorluk çekiyordum çoğu zaman. Artık bu çok azaldı.

Ben bir çok yaşıtımın karşılaşmadığı deneyimlerle çok küçük yaşlarda tanıştım. Çok üzücü şeyler yaşadım. Hala kimseye anlatmadığım ve anlatamayacağım dirençlere ve acılara sahibim. Onları düşünmüyorum. Belki de yok saymaya çalışmak diyebiliriz. Bu nedenlerle çok küçük yaşta olgunlaştığıma inanırdım. Ama hiç bir zaman isyankar olmadım. 2 yılda öğrendiklerimden yola çıkarak çok saf ve gözü açılmamış biri olduğumu gördüm. Şuan öğrendiklerimle deneyimlerim birleştiğinde artık büyüdüğümü hissedebiliyorum.

2 yıl sonra ne durumda olurum bilemiyorum. Acaba o zaman da bu yazdıklarım komiğime gider mi? Ama şuan ki halimden memnunum ve yavaş yavaş dengeleniyorum.

Her birimiz için dileğim asla solmayan umudun çiçeği olmaktır.

Sevgilerimle.

Alt 19-03-2011, 12:26 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

zerynthia, harika bir yazı deneyimlerini bizimle paylaştığın için gerçekten çok teşekkürler. Sana her geçen gün artan gelişim ve mutluluk diliyorum, hayat sana hep güzellikler getirsin..

Söylemek istediklerimi söyleyemeyip sonra kurgulama huyu bende de var, ama şöyle bir sorun var, ben o cevabı vermem gereken anda donup kalıyorum, söylemek istediklerim aklıma gelmiyo, sonradan şunun yerine şunu deseydim, taşı gediğe oturtsaydım, restimi çekseydim diye pişmanlıklarım oluyor... bunu nasıl aştığını daha detaylı anlatırsan çok çok sevinirim =)

Görüşmek üzere...
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2011, 11:32 PM   #14 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zerynthia, harika bir yazı deneyimlerini bizimle paylaştığın için gerçekten çok teşekkürler. Sana her geçen gün artan gelişim ve mutluluk diliyorum, hayat sana hep güzellikler getirsin..

Söylemek istediklerimi söyleyemeyip sonra kurgulama huyu bende de var, ama şöyle bir sorun var, ben o cevabı vermem gereken anda donup kalıyorum, söylemek istediklerim aklıma gelmiyo, sonradan şunun yerine şunu deseydim, taşı gediğe oturtsaydım, restimi çekseydim diye pişmanlıklarım oluyor... bunu nasıl aştığını daha detaylı anlatırsan çok çok sevinirim =)

Görüşmek üzere...
Merhabalar _roxie_

Öncelikle gecikmeli yanıtım için özür diliyorum. Mesajını göreli uzun zaman olmuştu ancak bir türlü yanıt yazamadım.

Çok önemli bir konuya değinmişsin. Ben önceden ağzı hiç laf yapmayan, hiçbir şeye söyleyecek bir cevabı olmayan, haksızlığa da uğrasam sesimi çıkaramayan, öyle susup içi içini yiyen bir insandım. Bu tamamen yetiştirilme tarzımla ilgili bir durum.

Çok deneyim yaşadım ancak sonuncusunu anlatıyım. Sınıfımızda bir grup vardı ve inanılmaz derecede fazla konuşuyorlardı. Yani derste devamlı bir gürültü vardı ve dinleyemiyordum. Aynı durum sınıftaki diğer üyeler içinde geçerliydi. Bir gün derste söyledim. Ancak o kişilerin o an sınıfta olmadığını fark etmedim. Sonradan girdiler sınıfa ancak konuşmalar devam etti. Zaten bu noktada değil sorun. Kızın teki bir anda atladı o zaman susun da derse geçelim diye.

Buna zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmak denir. O saate kadar ders yapmak aklınızdan geçmiyordu da şimdi mi aklın başına geldi diyesim geldi. Ama sustum. Sonra içime oturdu o laf. Kendimi savunamadığım ve cevap veremediğim için... Hoca da derste kızıp kızıp dururken bunlara bu sefer benim bir şikayetim yok demeye getirdi lafı. Halbuki başkaları da rahatsızlıklarını ifade etmişlerdi. Bu sefer aynen senin dediğin gibi kafamda kurmaya başladım şöyle deseydim, böyle deseydim diye.

Aradan birkaç gün geçti ben hala kuruyorum. Şöyle demeliydim diye. Kafamda o sahneyi baştan yazıyorum. Böyle demek daha doğru olur. Farkettim ki bu inanılmaz hastalıklı bir düşünce ve engel olamıyorsun. Sana zararı var en başta. Ben bu şekilde düşündüm ve şizofrenik bir düşünce olduğu kanaatine vardım.

Sonra ben kantindeyken bir laf söyledim. O derse geçelim diyen kız duydu hemen yanıma geldi hesap sorar gibi. Ne konuştuğumuzu teferruatıyla hatırlamıyorum ancak resmen ağız değiştirdi ve hocayı eleştirmeye başladı bu sefer. Zaten günlerdir kafamda kurup kurup duruyordum. O anda söyleyemediklerimi patır patır söyledim. Kız da haklısın filan dedi. Öbür grupta yanımdan geçerken bana laf atıyordu derste rahatsızlığımı belirttiğim için. Kızda yanlarında kafa sallayıp gülüyordu. Bu bahsettiğim insanlarda 30 yaşında filanlar yani. Sonra öbürü geldi bana diğerini kötüledi. Güldüm yani. Saçma sapan şeyler... Bu deneyim bana insanların her zaman güvenilir olmadığını gösterdi.

Hastalıklı düşüncelere kapıldığımı farketmem çok etkili oldu düzeltmemde. O nedenle sonradan kafamı takmak istemediğim için her zaman hakkımı koruyan biri olmaya başladım. Farkındaysan kendi kendimizi ezik görüyoruz düşündükçe başkalarından ziyade. Çünkü niye diyemedim? neden yapamadım? gibi sorular biriktikçe aşağılık kompleksine giriyorsun. Ruh halin değişiyor.

Yine önem veriyorum, insanları dinliyorum, soruyorum, fikir istiyorum ama cevabımı da veriyorum. Burada kabalaşmaya, hakaret etmeye ya da çok şiddetli tepkiler vermeye gerek yok. Öyle bir laf söylüyorsun ki ne kendini küçültüyorsun, ezdiriyorsun, ne de karşındakini yüceltiyorsun. İşte o zaman karşındaki insanlar senden üstün olmadıklarını anlıyorlar. Sır da burada. Ben bu konuda usta değilim hep karşımdakileri yücelttiğim için ancak bu da kendimize verdiğimiz değerle bağlantılı... Özgüvenle, korkuyla, Ben'e olan sevgi ve saygı ile alakalı... Sanırım gitgide daha fazla önemsiyorum kendimi ve o dengeyi yakalıyorum yavaş yavaş.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

Sevgilerimle.

Alt 28-03-2011, 12:01 AM   #15 (permalink)
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough

Hepsini okuyamadım keşke bölseydin paragraflarıda 2 günde bir koysaydın daha iyi olurdu vallahi :D
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2011, 01:28 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yine önem veriyorum, insanları dinliyorum, soruyorum, fikir istiyorum ama cevabımı da veriyorum. Burada kabalaşmaya, hakaret etmeye ya da çok şiddetli tepkiler vermeye gerek yok. Öyle bir laf söylüyorsun ki ne kendini küçültüyorsun, ezdiriyorsun, ne de karşındakini yüceltiyorsun. İşte o zaman karşındaki insanlar senden üstün olmadıklarını anlıyorlar. Sır da burada. Ben bu konuda usta değilim hep karşımdakileri yücelttiğim için ancak bu da kendimize verdiğimiz değerle bağlantılı... Özgüvenle, korkuyla, Ben'e olan sevgi ve saygı ile alakalı... Sanırım gitgide daha fazla önemsiyorum kendimi ve o dengeyi yakalıyorum yavaş yavaş.

Kendini o kadar güzel anlatmışsın ki;özellikle yukardaki paragrafa bayıldım:)Beni anlattığın için ve ruhuma dokunduğun için teşekkürler...
Alt 28-03-2011, 08:23 AM   #17 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Alıntı:
CaSaNoVa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hepsini okuyamadım keşke bölseydin paragraflarıda 2 günde bir koysaydın daha iyi olurdu vallahi :D
Ben bölmedim ancak kendin o şekilde bölerek 2 günde bir devam edebilirsin kaldığın yerden. :DDD
Alt 28-03-2011, 11:35 PM   #18 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendini o kadar güzel anlatmışsın ki;özellikle yukardaki paragrafa bayıldım:)Beni anlattığın için ve ruhuma dokunduğun için teşekkürler...
Çok sevindim gülpor. Ben bu durumu çok seviyorum. Her birimiz birbirimizin deneyimlerinden, fikirlerinden kendimize ders çıkarıyoruz, belki farkında olduğumuz da tanımlayamadığımız ya da başka açılardan baktığımız cümleleri görüp işte bu diyoruz zaman zaman... Senin de kendinden bir şeyler bulman çok sevindirici. Bunu kendimde o kadar çok yaşadım ki başkaları söyleyince tuhaf hissediyorum. Ayrı bir mutluluk benim için de.

Ben teşekkür ederim.

Sevgiler.
Alt 21-04-2011, 05:04 PM   #19 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Bugün bir tane kediyle yan yana yürüdüm.
Alt 20-06-2011, 11:57 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Bir Kedi ile karşılaşanlar, umulmadık anlarda, yollarda mesela,
ondan sonraki olacak bir olayda ya da mekanda kendi sezgilerine iyice
dikkat etmeli şeklinde bir yazı okumuştum...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil