Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız telkinler kesinlikle işe yarıyor kesinlikle yaramıyor diyenin ayağına yaaaaa ayağına sıkacaktım ama ikonu göremedim bende boks yaptım yıllarca öfke duyduğum hatta nefret ettiğim hatta sesini bile duymaya tahammül edemediğim hatta giydiği bi giysinin aynısını rüyamda giyen başka birini görüpte onu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-04-2008, 03:27 AM   #31 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

telkinler kesinlikle işe yarıyor kesinlikle yaramıyor diyenin ayağına yaaaaa ayağına sıkacaktım ama ikonu göremedim bende boks yaptım

yıllarca öfke duyduğum hatta nefret ettiğim hatta sesini bile duymaya tahammül edemediğim hatta giydiği bi giysinin aynısını rüyamda giyen başka birini görüpte onu çağrıştırdığı için rüyamda başlayan öfke nöbetimin uyandığımda da devam etmesine rağmen hatta daha dün mail yazıp Allah ne verdiyse sıralamayı düşünmeme rağmen bu akşam mail gönderdim ve bana kattıkları için teşekkür ettim kendisine

en ufak bir öfke hissetmeden hatta yanlış anlaşılacağım ihtimaline karşılık bir sözüm üzerine özür dileyerek wave

kendimi kendimi seviyorum kendimi seviyorum ayyy neden kendimi öpebileceğim bir ikon yok burda hehehe
tüm bunları telkinlere borçluyum dolayısıyla Atakan beye ve hayal ablama ve paylaşımlarıyla bana güç veren diğer hayatım değişti forum ailesine
hepinize kocaman kocaman teşekkürler ve en sıcağından sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-04-2008, 01:24 AM   #32 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mamudo is an unknown quantity at this point

merhaba ben yeni üye oldum ... inanilmazsiniz
mamudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2008, 04:34 AM   #33 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 133 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kürşad is an unknown quantity at this point

Merhaba mamudo hoşgeldin aramıza
.........
Alt 04-05-2008, 10:07 PM   #34 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatnegarip is an unknown quantity at this point

Ben nerdeyse 3 gündür suçluluk ve ego güven diinliyorum. Şimdi ne yapayım 3-4 gün dahamı ego güven ve suçluluk dinleyeyim ? Buarada iştahın açıldı. Birde arasıra başımı taşıyamıyorum gibi hissettim ki bunu telkinlerden öncede yaşardım !
Alt 04-05-2008, 10:40 PM   #35 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhaba hayatnegarip hoşgeldn yanımıza..

mümkünse 10 - 12 gün kadar daha suçluluk ve ego dinle.. daha sonra kendine güven i ekleyerek devam edersin..

bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri aşağıda vereceğim linklerden inceleyebilirsin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...bilirim-b10.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

başta ağırlık hissinin telkinlerle birlikte artması normal.. lısa süre sonra bunların hepsi geçecek..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...iliyor-b290.0/

güzel haberlerini almak dileklerimle..

sevgiler..
Alt 05-05-2008, 05:17 PM   #36 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nikita 26 is an unknown quantity at this point

Sevgili Atakan Bey;
Ben herkesin bu dünyaya belli görevler için geldiğine inananlardanım.Maalesef çoğumuz bunu unutmuş durumda.Kendimizi sorgulamak,hayatın neresinde olduğumuzu düşünmek,hep daha mükemmel bir insan olmaya çabalamak zorundayız.Bunları yapmayan insanlara hayret ediyorum.Benim en sevdiğim şeylerden biri de kendimle başbaşa kalmak.Kendimi karşıma alıyorum ve diyorum ki "Eee söyle bakalım nasıl gidiyor,neler mutsuz ediyor seni şu aralar?İyi giden şeyler neler?"Bir yerde insanın mutlu olup olmadığını düşündüğü zaman o mutluluk hissinin kaybolacağını okumuştum.Ben buna inanmıyorum.Farkındalık çok güzel birşey.İnsan her duygusunun ,,her değişiminin farkında olmalı.İnsanların bazıları bence kendileriyle yüzleşmekten korktukları için yalnız kalamıyorlar,sürekli birileriyle zaman geçirmek istiyorlar.
Biraz önce görevlerden bahsettim ya,işte bu görevleri yaparken bazı özel insanların bize yardım ettiğine inanıyorum.Ben Atakan Bey ve onun gibilerin böyle özel insanlar olduğunu düşünüyorum.9-10 gün önceki halimi görseydiniz..Yağmurlu bir tatil günüydü.Yapmam gereken çok şey vardı ama ben yerimden kalkamıyordum.Eşim bir arkadaşına gitti.Sonra telefonla beni de çağırdılar ama gitmedim.Canım kimseyle görüşmek istemiyordu.Aynada çirkin bir kadın görüyordum.Bütün gün televizyonun karşısında aptal programları seyrettim ya da uyudum.Sonra eşim eve geldiğinde niye beni yalnız bıraktın diye kızdım ona,sinirli bir şekilde erkenden yattım.Bu,telkinleri keşfetmemden 1 gün önceydi.Şimdi ise hoş birisini görüyorum aynada.Mesela bugün uykumu alamadan kalktım ama sabah gözlerim ışıl ışıldı.Dün çarşıdaydım ve esnaflarla acayip muhabbet ettim. Geleceğe de umutla bakıyorum artık.Heyecanlanıyorum ilerisini düşününce.Herşeyin çok daha iyi olacağına ve görevlerimi en iyi şekilde yerine getirip ruhumu mükemmelleştireceğime inanıyorum.Atakan Bey'e sonsuz teşekkürler...Ve sitenin sıcak dostlarına sevgiler...İçtenlik ve pozitiflik yayılıyor siteden her tarafa...Sevgilerimle....
Alt 05-05-2008, 05:39 PM   #37 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Çok teşekkür ediyorum güzel sözleriniz ve paylaşımınız için.20.000 üzerinde üyemiz var ancak forumda paylaşım yapan üyelerimizin sayısı oran olarak az...
Herkesin yaşadığı değişim deneyimleri farklı farklıdır.Kendi cümlelerini ile yaşadıklarını paylaşan üyelerimiz umarım daha çok artar

Alıntı:
nikita 26 Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili Atakan Bey;
Ben herkesin bu dünyaya belli görevler için geldiğine inananlardanım.Maalesef çoğumuz bunu unutmuş durumda.Kendimizi sorgulamak,hayatın neresinde olduğumuzu düşünmek,hep daha mükemmel bir insan olmaya çabalamak zorundayız.Bunları yapmayan insanlara hayret ediyorum.Benim en sevdiğim şeylerden biri de kendimle başbaşa kalmak.Kendimi karşıma alıyorum ve diyorum ki "Eee söyle bakalım nasıl gidiyor,neler mutsuz ediyor seni şu aralar?İyi giden şeyler neler?"Bir yerde insanın mutlu olup olmadığını düşündüğü zaman o mutluluk hissinin kaybolacağını okumuştum.Ben buna inanmıyorum.Farkındalık çok güzel birşey.İnsan her duygusunun ,,her değişiminin farkında olmalı.İnsanların bazıları bence kendileriyle yüzleşmekten korktukları için yalnız kalamıyorlar,sürekli birileriyle zaman geçirmek istiyorlar.
Biraz önce görevlerden bahsettim ya,işte bu görevleri yaparken bazı özel insanların bize yardım ettiğine inanıyorum.Ben Atakan Bey ve onun gibilerin böyle özel insanlar olduğunu düşünüyorum.9-10 gün önceki halimi görseydiniz..Yağmurlu bir tatil günüydü.Yapmam gereken çok şey vardı ama ben yerimden kalkamıyordum.Eşim bir arkadaşına gitti.Sonra telefonla beni de çağırdılar ama gitmedim.Canım kimseyle görüşmek istemiyordu.Aynada çirkin bir kadın görüyordum.Bütün gün televizyonun karşısında aptal programları seyrettim ya da uyudum.Sonra eşim eve geldiğinde niye beni yalnız bıraktın diye kızdım ona,sinirli bir şekilde erkenden yattım.Bu,telkinleri keşfetmemden 1 gün önceydi.Şimdi ise hoş birisini görüyorum aynada.Mesela bugün uykumu alamadan kalktım ama sabah gözlerim ışıl ışıldı.Dün çarşıdaydım ve esnaflarla acayip muhabbet ettim. Geleceğe de umutla bakıyorum artık.Heyecanlanıyorum ilerisini düşününce.Herşeyin çok daha iyi olacağına ve görevlerimi en iyi şekilde yerine getirip ruhumu mükemmelleştireceğime inanıyorum.Atakan Bey'e sonsuz teşekkürler...Ve sitenin sıcak dostlarına sevgiler...İçtenlik ve pozitiflik yayılıyor siteden her tarafa...Sevgilerimle....
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2008, 11:03 PM   #38 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

hepinize iyi akşamlar... bu benim ilk mesajım bu forumda... Ama siteyi baştan sona inceledim... rehber bölümden telkinlere kadar okudum... Ego ve Suçluluk ile günde 8 saat geçiriyorum... Derslerim gereği evde olduğum için bilgisayarımda arka fonda çalıyor... ders yaparken, uzanırken, yemek yerken, TV izlerken, msnde sohbet ederken dinliyorum... biliyorum ki bunu "acaba olcakmı" merakı içinde değilde bir alışkanlık haline getirmeye çalışıyorum... "Çalışıyorum" kelimesi biraz fazla olmuş... İşte benim şaşırdığım konular burdan başlıyor... Daha dinlediğim ilk gün içim sevinçle doldu... dedimki "müzikler hoşuma gitti anlık yanılma olmasın"... Neyse ısrarla devam ettim... ikinci gün sabahı hemen bunu dinlemek isteği geldi içimden... aklıma güzel hayaller geliyor, nedensiz bir neşe kapladı üzerimi... suçluluk ve ego nun "new age" versiyonları neredeyse 50 defa dönüyor... Hani yeni moda olan bir şarkıyı ilk başta çok dinlemek istersiniz... ama günde 10 kez dinledikten sonra 2 günde bayar dinlemek istemessiniz ya... Ama bu iki müzik öyle deil işte... Beynim bu telkinleri istekle almak istiyor... ve tarifsiz mutlu oluyorum... 4. gün ve o iki şarkı arkada dönüyor... Müziği çok seven biriyim arşivimde binlerce müzik var... ama 4 gündür canım onları dinlemek istemiyor... Bu gün dışarıda dolaştığımda bakışların üzerimde olduğunu farkettim... ve dik yürümekten büyük haz duydum... evet hala üzerimden atamadığım sorunlar var haliyle... Ama herşey istemekle başlar... o adımı attım ben... İsteyenler rehbere sadık kalmakla beraber kendi yöntemlerini geliştirebilirler... mesela ben ego ve suçluluğa başlamadn önce telkinleri bir kere okudum. yani hayattan ne istediğimi neye kalkıştığımın emrini beynime verdim. Ego ve suçluluk bilinçaltı telkinlerle bunu pekiştiricem. Yanlız insan beyni bir alışkanlık edinmesi için 21 gün boyunca tekrar etmesi gerektiğini okumuştum... Yani zemini oluşturmak için ego ve suçluluk scriptlerini 21 gün boyunca dinlicem... Sonra sosyal alışkanlıklarla ilgili yeni bir scripte başlıcam "ego" ile beraber yeni bir 21 gün başlatıcam... Bu süreç boyunca telkin metnindeki olayları hayatıma sokmak için gayret edicem... Acelem yok rahatım, mutluyum... Rehberide baz alarak kendi tekniğinizi geliştirin arkadaslar... Unutmayın herşey sizde bitiyor... Kabuğunuzu kırın zaten verilmek istenen mesajı alacaksınız. İnsanlara kendi gerçeklerini göstermeyi ve insanı gerçekten insan yapan değer olan "özsaygıyı" kazandırmayı misyon edinmiş Atakan kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum... Umarım bu yolda çok büyük başarılar elde edersin... saygılarımla

Akın Berk Sürücü
Alt 30-05-2008, 09:48 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
berksurucu Nickli Üyeden Alıntı
hepinize iyi akşamlar... bu benim ilk mesajım bu forumda... Ama siteyi baştan sona inceledim... rehber bölümden telkinlere kadar okudum... Ego ve Suçluluk ile günde 8 saat geçiriyorum... Derslerim gereği evde olduğum için bilgisayarımda arka fonda çalıyor... ders yaparken, uzanırken, yemek yerken, TV izlerken, msnde sohbet ederken dinliyorum... biliyorum ki bunu "acaba olcakmı" merakı içinde değilde bir alışkanlık haline getirmeye çalışıyorum... "Çalışıyorum" kelimesi biraz fazla olmuş... İşte benim şaşırdığım konular burdan başlıyor... Daha dinlediğim ilk gün içim sevinçle doldu... dedimki "müzikler hoşuma gitti anlık yanılma olmasın"... Neyse ısrarla devam ettim... ikinci gün sabahı hemen bunu dinlemek isteği geldi içimden... aklıma güzel hayaller geliyor, nedensiz bir neşe kapladı üzerimi... suçluluk ve ego nun "new age" versiyonları neredeyse 50 defa dönüyor... Hani yeni moda olan bir şarkıyı ilk başta çok dinlemek istersiniz... ama günde 10 kez dinledikten sonra 2 günde bayar dinlemek istemessiniz ya... Ama bu iki müzik öyle deil işte... Beynim bu telkinleri istekle almak istiyor... ve tarifsiz mutlu oluyorum... 4. gün ve o iki şarkı arkada dönüyor... Müziği çok seven biriyim arşivimde binlerce müzik var... ama 4 gündür canım onları dinlemek istemiyor... Bu gün dışarıda dolaştığımda bakışların üzerimde olduğunu farkettim... ve dik yürümekten büyük haz duydum... evet hala üzerimden atamadığım sorunlar var haliyle... Ama herşey istemekle başlar... o adımı attım ben... İsteyenler rehbere sadık kalmakla beraber kendi yöntemlerini geliştirebilirler... mesela ben ego ve suçluluğa başlamadn önce telkinleri bir kere okudum. yani hayattan ne istediğimi neye kalkıştığımın emrini beynime verdim. Ego ve suçluluk bilinçaltı telkinlerle bunu pekiştiricem. Yanlız insan beyni bir alışkanlık edinmesi için 21 gün boyunca tekrar etmesi gerektiğini okumuştum... Yani zemini oluşturmak için ego ve suçluluk scriptlerini 21 gün boyunca dinlicem... Sonra sosyal alışkanlıklarla ilgili yeni bir scripte başlıcam "ego" ile beraber yeni bir 21 gün başlatıcam... Bu süreç boyunca telkin metnindeki olayları hayatıma sokmak için gayret edicem... Acelem yok rahatım, mutluyum... Rehberide baz alarak kendi tekniğinizi geliştirin arkadaslar... Unutmayın herşey sizde bitiyor... Kabuğunuzu kırın zaten verilmek istenen mesajı alacaksınız. İnsanlara kendi gerçeklerini göstermeyi ve insanı gerçekten insan yapan değer olan "özsaygıyı" kazandırmayı misyon edinmiş Atakan kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum... Umarım bu yolda çok büyük başarılar elde edersin... saygılarımla

Akın Berk Sürücü

sevgili Akın Bey,

aynı şekilde aynı düşüncelerle size katılıyor, biraz geç oldu ama benim ŞUANDAKİ düşüncelerime tercüman olan bu mesajı okudum size ve Atakan Bey'e de bende ayrıca şükranlarımı sunuyorum. İnşallah İnsana kendi değerini, var olan değerini kazandırabilecek bu sitedeki çalışmalırında ulaşmak istediği başarıları elde eder...
Alt 22-06-2008, 02:31 AM   #40 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

2 haftadır ego güçlendirici ve suçluluğu dinliyorum bugün kendine güveni de ekledim. Telkinleri dinlemenin 4.gününde arkadaşım beni başka bir arkadaşa anlatırken bu çok değişmiş sinirli olmaya başlamış cevval biri olmuş dedi. Telkinin ilk etkisi buydu sanırım sonra bir arkadaşımla gezerken alışveriş merkezinde garip tavırlar sergiledim. Takım elbise baktım ama almayacaktım zaten fiyatının bir ay önce daha düşük olduğunu ve şimdi niye daha pahalı olduğunu sordum ve ısrarla bu durumdan dem vurdum satıcıya. Sonra park yerinde bir anneyle bir bebeği gördüm çocuk çok şirindi bebeğe merhaba dedim ve çok tatlı olduğunu söyledim. Sokakta eskiden başım öne eğik yürürdüm artık karşıya bakarak yürüyorum. Göz temasından kaçınmıyorum, bazen biri bana baktığında kilitlenip kalıyoruz öyle şükür şimdiye kadar kimse dayak atmadı niye bakıyorsun diye. Normalde küpe takmam ama sokakta küpeyle geziyorum sırf başkalarının düşüncelerini önemsememek için çok da yararlı oluyor. Eskiden uyandığımda müthiş bir ağırlık olur yataktan kalkmak istemezdim şimdi kafam kuş gibi hafif, zinde bir şekilde kalkıyorum olumsuz düşünceler gelmiyor aklıma, mutlu hissediyorum kendimi, eskiden beynimde hep konuşurdum çok şükür bitti. Atakan Beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Ne mutlu size bu kadar insanın duasını alıyorsunuz.

Bookmarks