Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Güzel Gelişmeler :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Güzel Gelişmeler :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Aaaa aklıma gelmişken, yeni yıl listesi hazırlamıştım. Yeni yıldan isteklerim diye. Ben hiç hayvan sahibi olmadım. Bir hayvan beslemek istiyordum. Çünkü hayvanları çok seviyorum ama bir türlü kısmet olmadı beslemek. Neyse işte dileğimin biri hayvan beslemekti,yıl sonuna kadar gerçekleştirmek istiyordum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Güzel Gelişmeler :)

Like Tree6Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-03-2015, 08:49 PM   #171 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Aaaa aklıma gelmişken, yeni yıl listesi hazırlamıştım. Yeni yıldan isteklerim diye. Ben hiç hayvan sahibi olmadım. Bir hayvan beslemek istiyordum. Çünkü hayvanları çok seviyorum ama bir türlü kısmet olmadı beslemek. Neyse işte dileğimin biri hayvan beslemekti,yıl sonuna kadar gerçekleştirmek istiyordum bunu. Kuzenim haberdardı bu listeden. 15 tatilde üniversiten dönünce beraber hazırlamıştık hatta. Doğum günümde çok tatliş, küçücük, yavru bir japon balığı almış hediye olarak. Öyle mutlu oldum ki. O benim ilk hayvanım. Deli gibi araştırmalara girdim balıklar hakkında. ee napayım daha önce bir balığım dahi olmamış kara cahilim bu konularda. Fanusta getirmişti kuzenim balığımı bana. Öğrendim ki, aslında fanus onlar için o kadar zararlıymış ki. Annemlere de abartarak anlattım zararlarını, gerçi abartılacak kadar vardı yani. Sonra bir de akvaryumların güzelliklerinden bahsettim. Allah'ım şu ikna gücüm yok mu, bir şey istedim mi başlarının etlerini yerim ama istediğimi de alırım :) Onlar da akvaryum almaya söz verdiler
Ama o kadar mutlu oldum ki musmutluydum o gün :) Hem dileğim gerçekleşmişti bu diğerlerini gerçekleştirmek için umut demekti, hem de bir hayvan sahibi oldum. Daha güzeli var mı :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2015, 07:09 PM   #172 (permalink)
Teğmen

96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Tanrı Evren'i yarattıktan sonra, son derece mutlu bir şekilde yaratımını seyrediyordu. Sonsuz bir boşluk, uçsuz bucaksız bir Evren. İstediği zaman istediği yerde olabilir, istediği gibi Evren'i küçültüp büyütebilirdi. Zaman denilen kavramı da henüz yaratmamış olduğu için, sonsuzdan gelip sonsuza gidiyordu. Derken bir gün, bunun ne kadar sıkıcı olduğunu fark etti ve biraz daha "değişik şartlar" yaratmak istedi. Kendi gücünü yaratıcı gücünü tekrar tekrar fark edebilmesi, bu oyunu daha keyifli bir hale getirecekti.(Sakın şaşırmayın, bilgisayar oyunu oynarken yaptığınız hiç de bundan farklı bir şey değil. Bir bölümü bitirip hemen daha zor olan diğerine atlamak, oyunu en keyifli kılan şeydir. Şimdi bu mirası nereden aldığınızı anladınız mı?)

Oyunu daha keyifli bir hale getirebilmek için kendi kendine ilk yarattığı engel, gezegenler oldu. böylece koca boşluk içinde ilk defa "madde" var olmuştu. Yani mekan yaratıldı, boyutlar oluşmaya başladı. Büyük bir zevkle yarattığı gezegenlere bakmaya devam ederken, bir şeyi fark etti. Bu gezegenlerin üzerinde olmanın nasıl bir duygu olduğunu bilmiyordu. Yukarı yıldızlara bakmanın, nefes almanın, zaman ile var olmanın ne olduğunu hala deneyimlememişti. Gezegenlerin üzerinde var olabilecek canlıları yaratmaya başladı, ama bir eksik vardı. Hala, sadece dışarıdan bakan bir gözlemciydi. Kendini, yarattığı her canlı varlığın içine yerleştirdi. İşte bu arada YAŞAM denilen deneyimi tam olarak anlayabilmek için küçücük bir değişiklik yaptı: Her doğan canlının içine kendini yerleştirdi, ama onların bunu unutması sağladı. Böylece Tanrı olarak,-Tanrı olduğunu bilmeden- hayatı birebir deneyimleme fırsatını yaratmış oldu. Yarattığı canlıların, aslında neden yapılmış olduklarını unutmalarını sağladı, ama aynı zamanda bu canlıların, "tekrar" ne olduklarını hatırlayabilmelerine de izin verdi. İlk olarak, bütün güçlerini içimize yerleştirdi. İkinci olarak da, elimize, bize bu yolculukta yardımcı olabilecek en güzel haritayı verdi: Duygularımız.
Alt 25-03-2015, 09:24 PM   #173 (permalink)
Teğmen

Mutsuzum..
HHissettiklerimi anlatıcak gücüm dahi yok
Alt 27-03-2015, 10:17 AM   #174 (permalink)

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lara1 is an unknown quantity at this point

Merhaba kediiick,

son durumun nedir? çağımızın hastalığı haline geldi artık ama bundan hepimiz kurtulabiliriz inşallah Allahın izniyle. değişik bir sınav olabilir bizler için bilemiyorum ama eskiden bu durumda olunduğunda bize ne olduğunu bilemiyorduk ama şu anda neyin ne olduğunu biliyoruz ona göre sürekli olumlu telkinler olumlu düşünme gerekiyor vede Allahın yardımı.
Allah şükür ediyor ve sonsuz şifa huzur mutluluk diliyorum hepimiz için.
lara1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2015, 05:33 PM   #175 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
lara1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba kediiick,

son durumun nedir? çağımızın hastalığı haline geldi artık ama bundan hepimiz kurtulabiliriz inşallah Allahın izniyle. değişik bir sınav olabilir bizler için bilemiyorum ama eskiden bu durumda olunduğunda bize ne olduğunu bilemiyorduk ama şu anda neyin ne olduğunu biliyoruz ona göre sürekli olumlu telkinler olumlu düşünme gerekiyor vede Allahın yardımı.
Allah şükür ediyor ve sonsuz şifa huzur mutluluk diliyorum hepimiz için.
Mutlulukla tatmin olmayı karıştırdığımı farkettim. Olaylar karşısında hissettiğimiz şey aslında mutluluk değil, tatmin duygusu.
En sevdiğim film gelmiş, mutluyum. Annem güzel yemek yapmış, mutluyum. Sınavdan yüksek not aldım, mutluyum.
Aslında bu mutlulukların hepsi bir olaya, bir kişiye, dıştaki bir sebebe bağlı.
En sevdiğim film vizyona daha girmedi, mutsuzum. Annem hiç sevmediğim bir yemek yapmış, mutsuzum. Sınavım berbat geçti, mutsuzum.
Mutluluğu böyle düşününce mutsuz olmak da o kadar kolay ki. Aslında hepsi tatmin olmak. Çünkü tatmin olmak dış sebeplere bağlı bir nevi. Oysa mutluluk içten gelen bir şeydir.
Mesela, en sevdiğim film vizyona daha girmedi, tatminsizim AMA MUTLUYUM. Annem hiç sevmediğim bir yemek yapmış, tatminsizim, AMA MUTLUYUM. Sınavım berbat geçti, tatminsiz AMA MUTLUYUM.
Bir üstteki mesajımda da mutsuz değil, sadece tatminsizmişim. Mutlulukla tatmin olmayı ayırt edemediğim için o zaman kendimi mutsuz hissettiğimi sanmıştım.
Bunu bir kitapta okumuştum ve düşününce o kadar mantıklı geldi ki. Şimdi tatmin olmasam bile mutlu olabileceğimi biliyorum.
Evet, söylediklerine de hak veriyorum. Kişisel gelişimle tanıştığımdan beri artık bir çok şeyin farkındayım. Artık tedaviyi biliyoruz. Eee o zaman geriye bir tek iyileşmek kalıyor :))
Alt 03-05-2015, 05:29 PM   #176 (permalink)
Teğmen

Bugün, whatsappa girdim. Daha önceleri girebiliyor olmama rağmen insanlara telefonum bozuk giremiyorum diyordum. birilerine mesaj atmaya çekiniyordum. Ve son zamanlarda yakın arkadaşlarım bana mesaj atmıyordu. Kendimi yalnız hissediyordum. Bende bu duruma son vermek için whatsappa hiç girmiyordum ve yalan söylüyordum
Ama bugün bunu aştım ve girip insanlara mesaj attım. Artık whatsappa girebildiğimi gösterdim. Yine de huzursuz hissediyorum kendimi. Bir adım attığım için mutlu olmam gerekiyordu ama huzursuzluk var. Galiba yine konuşurken tutulup kalmaktan, o çekindiğim insanlara mesaj atamamaktan korkuyorum.
Alt 03-05-2015, 08:57 PM   #177 (permalink)
Teğmen

Gün geçtikçe, hızlı bir şekilde kilo veriyorum
45 kilodayım.
Güzel giyinen, tarzı olan bir kızım.
Çekici ve güzel görünüyorum.
Pürüzsüz bir yüze sahibim.
Tırnaklarımı uzatıyorum, tırnaklarım bakımlı.
Saçlarım hızlı uzuyor.
Ben bakımlı bir kızım.
Bir spor dalıyla ilgileniyorum.
Dik, kendine güvenli duruyorum.
Özgüvenim arttıkça duruşum dikleşiyor.
Kendime güvenim tam
Özgüven sahibiyim.
Sosyal bir insanım.
Yeni tanıştığım insanların yanında rahatım.
Yeni tanıştığım insanlarla çabucak kaynaşıyorum
Arkadaşlarım tarafından sevilen biriyim
Konuşkan,dışadönük, girişken bir insanım
Hakkımı sonuna kadar savunurum
Eğlenceli bir insanım
İnsanlar çevremde olmaktan mutlu oluyor
Çevremdeki insanlara sıcak bir enerji veriyorum
İnsanlar benimle konuşmak için can atıyor
Her şeyi paylaşabileceğim, dertleşebileceğim, eğlenebileceğim, yanında her türlü rahat olabileceğim bir dostum var
Okuldaki arkadaşllarım haftasonu beni arayıp soruyorlar, beraber buluşuyoruz.
Sınıfta öne çıkan insanlardan biriyim.
Dershanede sınıfımın dışında da yakın arkadaşlarım var
Dershanede tanınan biriyim
Öğretmenlerimle arkadaş gibiyiz,bbirbirimizle mesajlaşıyoruz, şakalaşıyoruz.
Twitter ve instagram hesabım var.
Whatsapptan arkadaşlarım bana mesaj atıyor.
Ben fotojeniğim
Kardeşim artık düzenli biri, odamızı topluyor.
Ailem izin verme konularında anlayışlı davranıyor
Ailemle ilişkilerim gittikçe düzeliyor
Kardeşimle vakit geçiriyoruz, eğleniyoruz, dertleşiyoruz.
Para biriktirebiliyorum
Odamı güzelleştiriyorum
Genel kültürüm gün geçtikçe artıyor
Derslerim güzelleşiyor, Notlarım beklediğimden de yüksek geliyor.
Yazılarımı paylaştığım bir bloğum var.
Bir erkekle yakın arkadaşım.
Alt 04-05-2015, 01:09 PM   #178 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
kediiicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutlulukla tatmin olmayı karıştırdığımı farkettim. Olaylar karşısında hissettiğimiz şey aslında mutluluk değil, tatmin duygusu.
En sevdiğim film gelmiş, mutluyum. Annem güzel yemek yapmış, mutluyum. Sınavdan yüksek not aldım, mutluyum.
Aslında bu mutlulukların hepsi bir olaya, bir kişiye, dıştaki bir sebebe bağlı.
En sevdiğim film vizyona daha girmedi, mutsuzum. Annem hiç sevmediğim bir yemek yapmış, mutsuzum. Sınavım berbat geçti, mutsuzum.
Mutluluğu böyle düşününce mutsuz olmak da o kadar kolay ki. Aslında hepsi tatmin olmak. Çünkü tatmin olmak dış sebeplere bağlı bir nevi. Oysa mutluluk içten gelen bir şeydir.
Mesela, en sevdiğim film vizyona daha girmedi, tatminsizim AMA MUTLUYUM. Annem hiç sevmediğim bir yemek yapmış, tatminsizim, AMA MUTLUYUM. Sınavım berbat geçti, tatminsiz AMA MUTLUYUM.
Bir üstteki mesajımda da mutsuz değil, sadece tatminsizmişim. Mutlulukla tatmin olmayı ayırt edemediğim için o zaman kendimi mutsuz hissettiğimi sanmıştım.
Bunu bir kitapta okumuştum ve düşününce o kadar mantıklı geldi ki. Şimdi tatmin olmasam bile mutlu olabileceğimi biliyorum.
Evet, söylediklerine de hak veriyorum. Kişisel gelişimle tanıştığımdan beri artık bir çok şeyin farkındayım. Artık tedaviyi biliyoruz. Eee o zaman geriye bir tek iyileşmek kalıyor :))

bunlar ne güzel tespitler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2015, 04:02 PM   #179 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunlar ne güzel tespitler..

Normalde benim tespitlerim değil ama bir kitapta okumuştum hoşuma gitti paylaşmak istedim :)
Alt 01-06-2015, 02:28 PM   #180 (permalink)
Teğmen

BEN KİŞİSEL MÜKEMMELLİK YOLCUSU ARZU,
Bugün, bu saat, şu an hayatımın dönüm noktası! Bugün yepyeni, sevgi dolu, mutlu bir hayata başlıyorum!
Geçmişimdeki tüm olumsuzlukları siliyorum! Gelecek ise seçim yapmamı bekliyor! İşte tam şu anda bilinçli bir şekilde yarınlarıma yön veriyorum!
Geçmişte yaptığım tüm hatalar için kendimi bağışlıyorum! Kendimi şuan huzurlu, mutlu, harika hissediyorum! Enerji dolu, güçlü ve sağlıklıyım ve bunun tadını çıkarıyorum!
Son derece huzurluyum! Hayatımdaki iyiliğin gücüne inanıyorum! Koşullarda hiçbir güç yok! Yalnızca iyilikte ve doğrulukta güç var!
Şu anda içimde bulunan güce engel olabilecek hiçbir insan, yer, durum veya ortam yok! Hiçbir şey bana karşı değil, hiçbir şey beni rahatsız edemez!Geçmişimde olanların beni incitecek hiçbir gücü yok!
Şu anki iyi düşüncelerle geleceğimi hazırlıyorum! Bugünü, şuanı yaşıyorum, geleceğe güveniyorum, geçmişten hiçbir pişmanlık duymuyorum! Tüm hayatın benim için el ele verdiğine inanıyorum! Rahatım, mutluyum, huzurluyum!
Kendi düşüncelerimi kendim seçerim! Başkalarının benimle ilgili düşünceleri beni bağlamaz!
Ben izin vermedikçe kimse benim düşüncelerimi biçimlendiremez! Kendim için sağlık, mutluluk, sevgi ve anlayış düşüncelerini seçiyorum!
Korku ve nefrete düşüncelerimde yer yok! Bu andan itibaren " Hayatatımın hakimi benim"
Gerçekten ben çok özelim! Kendimi seviyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum!
Kendimi geliştirmek için her gün çalışmama ve her gün daha iyiye gitmeme rağmen bugünkü beni seviyorum! Ve yarın daha iyi olduğum zaman da kendimi seveceğim!
Bütün dünyadan gerçekten benim gibi kimse yoktur! Daha önce asla başka bir ben yoktu ve tekrar başka bir ben olmayacak!
Ben tepeden tırnağa eşsizim! Bazı hallerde başkaları gibi görünebilir, hareket edebilir veya konuşabilirim ama ben onlar değilim! Ben benim!
Birisi olmak istedim ve şimdi olduğumu biliyorum! Dünyadaki herhangi biri olmaktansa kendim olmayı tercih ederim!
Hissetme tarzımı seviyorum, düşünme tarzımı seviyorum ve işleri yapma tarzımı seviyorum! Kendimi ve kimliğimi beğeniyorum!
Benim bir çok güzel niteliğim var! Yeteneklerim, hünerlerim ve kabiliyetlerim var! Henüz bilmediğim yeteneklerim bile var! Ve sürekli kendi içimde yetenekler keşfediyorum!
Ben olumluyum! Ben kendimden eminim! İyi şeyler yansıtırım! Eğer yakından bakarsanız, etrafımda bir parlaklık bile görebilirsiniz!
Yaşam doluyum! Yaşamayı seviyorum ve hayatta olduğuma memnunum! Çok özel bir zamanda yaşayan çok özel bir kişiyim!
Akıllıyım, zihnim çabuk, uyanık, zeki ve eğlencelidir! İyi şeyler düşünürüm ve zihnim benim için her şeyi yoluna koyar!
Çok fazla enerji, şevk ve canlılığa sahibim! İlgi çekici biriyim ve kendim olmaktan gerçekten hoşnutum!
Başka insanlarla birlikte olmaktan hoşlanırım ve başka insanlar benimle olmaktan hoşlanırlar! İnsanlarımı söyleyeceklerimi işitmekten ve düşündüklerimi bilmekten hoşlanırlar!
Çok gülümserim! İçimde mutluyum ve dışarıda mutluyum!
Pek çok şeyle ilgilenirim! Sahip olduğum tüm nimetlerin, öğrendiğim şeylerin, bugün, yarın ve ebediyen-var olduğum sürece- öğreneceğim her şeyin değerin biliyorum!
Sıcak, samimi, dürüst ve içtenim! Ben bunların hepsiyim ve daha fazlasıyım! Ve bütün bunların hepsi benim! Kendimi seviyorum ve ben, ben olduğum için memnunum!
Yapabileceğime inandığım her şeyi yaparım! O tanımlanmayan nitelik bende var ve bu her gün artıyor! Bende yetenek, beceri ve hüner var!
Hedefler belirler ve onlara ulaşırım! Hayattan ne istediğimi biliyorum! Onun peşine düşer ve elde ederim!
İnsanlar benden hoşlanır ve ben kendimle ilgili iyi şeyler hissederim! Ben olduğum için gurur duyuyor ve kendime inanıyorum!
Hiçbir şey beni durduramaz! Çok kararlıyım! Sorunları avantaja çeviririm! Diğer insanların hiçbir şans görmediği durumlarda bile çözümler bulurum!
İstediğim her şeyi başarabileceğimi biliyorum ve olumsuz herhangi bir şeyin beni engellemesine ve yolumda durmasına izin vermeyi reddediyorum!
Hiç kimseden ve hiçbir şeyden korkmuyorum! Kuvvete, yeteneğe, inanca ve güvene sahibim! Mücadeleyi severim ve balıklama dalarım! Özellikle bugün!
Dünyanın zirvesindeyim ve meydan okuyorum! Zihnimde istediğim şeyin net bir resmi var! Onu kendi önümde görebiliyorum! Ne istediğimi ve onu nasıl elde edeceğimi biliyorum! Her şeyin bana bağlı olduğunu ve bunu yapabileceğimi biliyorum!
Engeller isteğimi azaltmaz! Onlar yalnızca hayatta ve hareket halinde olduğumu bana hatırlatırlar ve ben hiçbir şey için hareketsiz kalmayacağım!
Kendime güvenirim! Başarı için ne gerekiyorsa fazlasıyla sahibim ve onu nasıl kullanacağımı biliyorum! Bugün kimse beni durduramaz! Kendimi topladım ve her gün biraz daha toparlıyorum! Ve bugün dikkat et dünya ben geliyorum!
Sınırlar! Onları sınırlar olarak bile kabul etmiyorum! Kazanamayacağım hiçbir mücadele yoktur! Tırmanamayacağım hiçbir duvar yoktur! Yenemeyeceğim ya da tersine çevirip yararına kullanamayacağım hiçbir sorun yoktur!
Dimdik ayaktayım! Dürüst ve içtenim! İnsanlarla ilgilenmeyi severim ve onlar da benden hoşlanırlar! İyi düşünürüm, net düşünürüm, planlıyım, kendimde ve çevremde olan her şeye hakimim!
BEN KİŞİSEL MÜKEMMEL YOLCUSU ARZU,
Kendi kartlarımı kendim oynarım, hiç kimse onları benim için oynamak zorunda değil! Hayatımdaki olaylar için hiç kimseyi suçlamam! Başarısızlıklarımı kabul ederim ve onları, zaferlerimin ödüllerini kabul ettiğim kadar rahatlıkla aşıp ilerlerim!
Kendimden asla mükemmellik talep etmem! Ama verebileceğimin en iyisini beklerim ve elde ettiğim de en iyisidir!
Kendime asla mazeretler bulmam! İşleri zamanında ve doğru yaparım! Bugün her zamankinden daha fazlasını yapacak içsel gücüm var!
Ben özel bir insanım! Hedeflerim ve kendime olan büyük inancım, hedeflerimi gerçeğe dönüştürür!
Hayallerimi yaşama gücüm var! Onlara, kendime inandığım gibi inanırım! Ve bu inanç öyle güçlüdür ki, benim yenilmez ruhumu zayıflatabilecek hiçbir şey yoktur!
Biliyorum ki, yücelik yüce olanın zihninde başlar! Biliyorum ki, kendimle ilgili inandığım şey benim olacaktır! Bu yüzden kendim için en iyiye inanırım!
Pratik ve gerçekçiyim, ayağımı yere sağlam basarım! ama aynı zamanda kendime en yoğun beklentilerime uygun yaşama özgürlüğünü de veririm!
Kendimi asla başkalarının dar görünüşlü inançlarıyla sınırlamam! Bunun yerine kendimi sınırsız olanakların engin ufuklarına açarım!
Birisi yapamam dediği zaman neden olmasın diye cevaplarım! Birisi bu imkansız dediği zaman olacağına inandığım ölçüde hiçbir şey artık imkansız değildir diye cevaplarım! Benim inancımla benimle her şey mümkündür!
Bende gayret, heves, dayanıklılık ve sabır var! Kendimle ilgili ve yaptığım her şeyle ilgili iyi, güçlü, kazandıran bir tutumum var! Pratik ve gerçekçiyim ama aynı zamanda her durumda en iyi sonuca inanırım!
Geçmişte kendimle ilgili herhangi bir şüpheye sahiptiysem bile, bugün onları bir kenara koymak için iyi bir gün! Beni bugüne kadar tutan herhangi bir güvensizlikten kurtulmak için iyi bir gün!
Biliyorum ki ben, doğru kazanmaya götüren tarafa yöneldim ve ileriye bakıyorum! Bir konuya bir kerede odaklanma yeteneğim var! Bu yüzden elimdeki işe dikkatimi yoğunlaştırırım ve onu bitiririm!
BEN KİŞİSEL MÜKEMMELLİK YOLCUSU ARZU
ismet35 likes this.

Bookmarks