Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Güzel Gelişmeler :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Güzel Gelişmeler :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: kediiicik Nickli Üyeden Alıntı İsteyince her şeyi başarabileceğimi kendi gözlerimle gördüm. Pes etmeden çabaladım, vazgeçmedim inandım. Belki yardımlar aldım çevremden,belki arkadaşımın vazgeçmemesinden kaynaklıdır,ama bir insanın isteyince onu elde edebildiğini gördüm. Bu bana cesaret verdi,bu beni kamçıladı. Ne kadar düşersem ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Güzel Gelişmeler :)

Like Tree6Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-12-2014, 12:33 AM   #151 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Alıntı:
kediiicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İsteyince her şeyi başarabileceğimi kendi gözlerimle gördüm. Pes etmeden çabaladım, vazgeçmedim inandım. Belki yardımlar aldım çevremden,belki arkadaşımın vazgeçmemesinden kaynaklıdır,ama bir insanın isteyince onu elde edebildiğini gördüm.
Bu bana cesaret verdi,bu beni kamçıladı. Ne kadar düşersem düşeyim, her zaman ayağa kalkmalıyım ve çabalamalıyım. Eğer isteğimi gerçekten içten dilediysem ve yeterince uğraştıysam onu almak için, o benimdir. Eninde sonunda benim olur.
Ne kadar umutsuz hissedersem hissedeyim, asla vazgeçmeyeceğim değişimden, umutsuzluklar daha fazla çabalamama sürüklücek beni.
Ben değişimi alacağım. Ben mutlu olacağım. Çünkü ben bunu istiyorum
Malıyım yanlış bir cümle. İstiyorum da değil. karar ver ve yap. Ufak adımlarla başla. Her başarını fark et ve ödüllendir kendini. Bir çiçekle, bazen bir aferinle merak etme arkası gelecek. Sen sadece azimle ve inançla yürü. Mutlaka kazanacaksın. Kayıplarını gözünde büyütme, onlardan ders al. Hatasız değiliz. Hata yapma hakkını elinden alma ve sev kendini hatalarınla günahlarınla sev. Barış içindeki senle ve yürü kendi hayat yolunda. Başarmak değildir amaç. Amaç çalışmak ve çabalamaktır. Sonuçla ilgilenme, amacın elinden gelenin en iyisini yapmak olsun. gerisin boş ver. Hayatın verdikleriyle yetinmeyi öğrenirsen her zaman mutlu olursun. Sevgimle IŞIK* Ablan

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2015, 03:28 PM   #152 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Lord lera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hedefsiz ve hayalsiz büyük şeyler yapılamaz. 2015 yılında tüm hedeflerinizin ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.
2015 yılının tüm herkesin dileklerini yerine getirmesi dileğiyle :)
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2015, 03:37 PM   #153 (permalink)
Teğmen

96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:)
Bir şeyin farkında mısın bilmiyorum ama sen sanatçı bir ruha sahipsin ve tüm bu duygular yazman için sana verilmiş. Şiirsel bir anlatımın var. Belki de ilham denen şey senin sağında solunda kanat çırpıyor ama sen yazmadığın için kalbin bu kadar sıkışıyor. Onun için karma karışıksın. Sana tavsiyem yaz ve aşka kapama kapılarını. Aşk güzel ve gerekli bir duygudur. Aşk olmazsa olgunlaşamazsın. Gelen duygularını kabul et ve yaz lütfen. Göreceksin, hayatın nasılda güzelleşecek sevgimle kal
Alıntı:
Malıyım yanlış bir cümle. İstiyorum da değil. karar ver ve yap. Ufak adımlarla başla. Her başarını fark et ve ödüllendir kendini. Bir çiçekle, bazen bir aferinle merak etme arkası gelecek. Sen sadece azimle ve inançla yürü. Mutlaka kazanacaksın. Kayıplarını gözünde büyütme, onlardan ders al. Hatasız değiliz. Hata yapma hakkını elinden alma ve sev kendini hatalarınla günahlarınla sev. Barış içindeki senle ve yürü kendi hayat yolunda. Başarmak değildir amaç. Amaç çalışmak ve çabalamaktır. Sonuçla ilgilenme, amacın elinden gelenin en iyisini yapmak olsun. gerisin boş ver. Hayatın verdikleriyle yetinmeyi öğrenirsen her zaman mutlu olursun. Sevgimle IŞIK* Ablan
Yazın nasıl da gülümsetti beni :) Evet, yazmayı çok seven bir insanım ama uzun zamandır kapattım kendimi. Attım duygularımı içime, artık yazamıyorum, yazmıyorum. Yazmanın hasretini çekerken, tekrar başlamayı düşünürken söylediklerin daha da şevklendirdi beni
Tavsiyelerin için teşekkür ederim Işık abla, bunları aklımın bir köşesine yazdım. İnşallah hayatıma da geçireceğim :)
Alt 03-01-2015, 03:51 PM   #154 (permalink)
Teğmen

Yeni bir 2015 listesi yaptım kendime. Özene bezene yazdım istediklerimi. Tüm renkli kalemlerimle süsledim kağıdın her yerini, kağıt renk cümbüşüne döndü, beyazlığından eser kalmadı vallahi:) Ama olsun cici mi cici, tatliş bir hayaller listesi oldu
Koskocaman bir yıl uzanıyor ya önümüzde, heyecanlanmadan duramıyorum. El değmemiş günler, mutlu anılarla doldurabileceğimiz aylar, mevsimler var önümüzde. Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar. İçim kıpır kıpır :) Tamam canım, 3 günü devirmiş olabiliriz ama hala koskocaman bir yıl bizi bekliyor, değil mi Başlangıçlar için yeni yıldan daha güzel bir şey var mıdır :)
Herkese güzel başlangıçlar olsun o halde
Alt 04-01-2015, 05:45 AM   #155 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 125
21 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
colhe is an unknown quantity at this point

Alıntı:
:)
Bir şeyin farkında mısın bilmiyorum ama sen sanatçı bir ruha sahipsin ve tüm bu duygular yazman için sana verilmiş. Şiirsel bir anlatımın var. Belki de ilham denen şey senin sağında solunda kanat çırpıyor ama sen yazmadığın için kalbin bu kadar sıkışıyor. Onun için karma karışıksın. Sana tavsiyem yaz ve aşka kapama kapılarını. Aşk güzel ve gerekli bir duygudur. Aşk olmazsa olgunlaşamazsın. Gelen duygularını kabul et ve yaz lütfen. Göreceksin, hayatın nasılda güzelleşecek sevgimle kal
Katılıyorum okurken şiir okur gibi geliyo insana
colhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2015, 01:02 AM   #156 (permalink)
Teğmen

Yoğun bir haftaydı. Sınavlar, ödevler peş peşe geldi.
Şu anda bu saatte yatağımda horul horul uyuyor olabilirdim mesela. Ama oturmuş geometri performansımı yapmam içler acısı :(( geometri telafisine kalmamam gerekiyor, yeniden sınava girmek çok daha yorucu olacak.
Ah Arzu ah keşke çalışsaydın diye kendimi duvarlara vuruyorum şimdi. Bu sene söz vermiştim halbuki, daha çok çalışacaktım. Gerçi diğer derslerde ilerleme kaydettim ama ah şu matematik geometri olmasaydı :(
Her defasında çalışmadığımın ve 12. sınıfa yaklaştığımın hatırlatılması beni huzursuz ediyor.
Hedeflerime ulaşmam için çalışmam gerek, emek vermek gerek, biliyorum. İsteklere kolay ulaşılmıyor. Ama işte...
İşteler büyüyor, kocamanlar.
Ah, böyle aylaklık edip bilgisayarda da dolaşmak ne hoş :) Bir de geometri olmasa! Lanet pislik ders Gidip ona çalışacağım :(
iyi geceler herkese
Alt 12-01-2015, 01:07 AM   #157 (permalink)
Teğmen

Kitap okumaya tekrar başladım bu arada. Uzun zamandır hiç böyle olmamıştı. Kaptırıp gidiyorum kendimi. Kelimeler yutuyor beni, içlerine alıyorlar, kitap kokusu siniyor ruhuma. Böyle olmasını özlemiştim. Saatlerce okuduğum sayfaların arasında kaybolup gidiyorum. Bir uyuşukluk çöküyor üstüme. Uyuşukluğunu seviyorum. Bir daha bu kadar uzun süre uzak kalmayacağım onlardan. Bir daha böyle terk etmeyeceğim onları. Kitaplarımı çooook seviyorum :))
Alt 12-01-2015, 10:35 PM   #158 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Yavaş yavaş kıpırdanmalar oluyor. Minik adımlar. Koşmaya çalışmak boşuna, çabuk yorulursun. Başarısızlıklar elbette olacak. Dün bir söz duydum harikaydı doğrusu. Allah sana bir şeyi verdiğinde şükret, Ona teşekkür et. Ama vermezse ömrünün sonuna kadar teşekkür et. Çünkü O seni senden iyi bilir ve herkesten fazla sever.
Geometri konusuna gelince iyi bilen ve anlayan arkadaşlarından yardım alabilirsin. Onların hep püf noktaları olur. Onunla kolaylıkla çözerler. Bizse o yolu bilmediğimizden aptallaşır kalırız. Bir bilen arkadaş, öğretmenden bile iyi anlatır.
Benim matematiğim hep çok kötüydü. 1-2 alırdım o da ayıp olmasın diye 0 veremediklerinden 1 veriyordu hocalar :))
Bir arkadaşımınsa hep 9-10 du hayret ederdim ona. Bir insan matematikten nasıl 10 alırdı ya. Bir gün dedim ona, nasıl yapıyorsun? Ben hiç anlayamıyorum. Bana 3 saat boyunca anlattı ve ben o yazılıdan 8 aldım :) Öğretmen 8 deyince bütün sınıf aynı anda dönüp şaşkınlıkla bana baktılar. Bu bir mucizeydi. Tabi daha çok kopya çektiğimi düşündüler ama ben biliyordum öyle olmadığını sorun değildi.
Her neyse işte. hayat bizi yavaş yavaş olgunlaştırır. Bazen okşayarak bazen de kafamıza kocaman bir tokmakla vurarak. Bazen de duvara toslarız bir şekilde öğrenmemiz gerekir ama. Çenem düştü yine. Hadi bakalım, umutsuzluk yok. yavaş yavaş olacak her şey. Olduğu kadar. Elimizden geldiğince fazlasına zaten gerek yok.
Sevgimle, IŞIK*
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2015, 08:57 PM   #159 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Yavaş yavaş kıpırdanmalar oluyor. Minik adımlar. Koşmaya çalışmak boşuna, çabuk yorulursun. Başarısızlıklar elbette olacak. Dün bir söz duydum harikaydı doğrusu. Allah sana bir şeyi verdiğinde şükret, Ona teşekkür et. Ama vermezse ömrünün sonuna kadar teşekkür et. Çünkü O seni senden iyi bilir ve herkesten fazla sever.
Geometri konusuna gelince iyi bilen ve anlayan arkadaşlarından yardım alabilirsin. Onların hep püf noktaları olur. Onunla kolaylıkla çözerler. Bizse o yolu bilmediğimizden aptallaşır kalırız. Bir bilen arkadaş, öğretmenden bile iyi anlatır.
Benim matematiğim hep çok kötüydü. 1-2 alırdım o da ayıp olmasın diye 0 veremediklerinden 1 veriyordu hocalar :))
Bir arkadaşımınsa hep 9-10 du hayret ederdim ona. Bir insan matematikten nasıl 10 alırdı ya. Bir gün dedim ona, nasıl yapıyorsun? Ben hiç anlayamıyorum. Bana 3 saat boyunca anlattı ve ben o yazılıdan 8 aldım :) Öğretmen 8 deyince bütün sınıf aynı anda dönüp şaşkınlıkla bana baktılar. Bu bir mucizeydi. Tabi daha çok kopya çektiğimi düşündüler ama ben biliyordum öyle olmadığını sorun değildi.
Her neyse işte. hayat bizi yavaş yavaş olgunlaştırır. Bazen okşayarak bazen de kafamıza kocaman bir tokmakla vurarak. Bazen de duvara toslarız bir şekilde öğrenmemiz gerekir ama. Çenem düştü yine. Hadi bakalım, umutsuzluk yok. yavaş yavaş olacak her şey. Olduğu kadar. Elimizden geldiğince fazlasına zaten gerek yok.
Sevgimle, IŞIK*

Telafiye girdim, sınavım o kadar da kötü değildi, bakalım :)Ama olmazsa da üzülmeyeceğimi biliyorum. İyi ki zayıf almışım, şu an eksikliklerimi öyle iyi biliyorum ki 2. dönem için bunların hepsi fırsat bana :)
Yazdıklarını kocaman bir tebessümle okuyorum, keşke hep çenen düşse Işık abla :) Günlüğüme misafir olman, yanımda birilerinin olması o kadar sevindiriyor ki beni :) Keşke yazılanları, söylediklerinizi kopyalayıversem beynime. Mesela şu sözün o kadar hoşuma gitti ki: Allah sana bir şeyi verdiğinde şükret, Ona teşekkür et. Ama vermezse ömrünün sonuna kadar teşekkür et. Çünkü o seni senden iyi bilir ve herkesten fazla sever. Böyle küçük, güzel sözleri yazdığım bir defter oluşturdum. Yazdım bunu da defterime :)
Sevgilerle ışık abla :))
Alt 18-01-2015, 09:20 PM   #160 (permalink)
Teğmen

Hani filmlerde olur ya birisi dibe batmıştır, depresyondandır, mutsuzdur. Sonra bir sihirli değnek dokunuverir hayatına, her şeyi güzelleşir. Ya da daha gerçekçi bahsedersem, bazı filmlerde de bir başkası giriverir o kişinin hayatına. Ve o dibe batmış kişiyi baştan yaratıverir. Mükemmel bir insan oluverir bizimki. Gerek fiziksel, gerek manevi olarak.
Hep özenmiştim böyle olmasına. Tamam sihirli değnek biraz absürt ama, halimden anlayan, beni bu durumdan kurtaracak biri gelsin istemiştim. Belki o kadar dibe batmış sayılmam. Hem benim sorunlarım ne ki?
Çok çekingen olduğumu düşünmüyorum(en azından bu konuda ilerleme kaydettim) Sadece bazen durgunlaşıyorum, kendimi değersiz hissediyorum.Ben sadece tamamen kendine güvenen, sosyal, dışadönük biri olmak istiyorum.
Sonracığıma, evet kilo vermek istiyorum ama kabullenmek gerekirse şişmanı geç, balık etli bile değilim. Hatta çevremdeki bir çok kişi bu kilo takıntımı anlayamadığını söylüyor. Yine de hiç fazlalığım olmasın istiyorum.
Ders çalışamama gibi bir problemim var. Ama yine de çok iyi bir okulda okuyorum. Benimkisi liseye geçtiğinde üzerine çöken tembellikten kurtulamama.
Ailemle problemlerim var. Bana fazla baskı yapıyorlar. Ama bu durumu da yavaş yavaş atlattığımızı düşünüyorum. Dönem başından beri öyle şeylere izin verdiler ki, onlardan beklenmeyecek şeylerdi.(Gerçi büyük ısrarlarım, mızıklanmalarım ve büyük kavgalarımız sonucu oldu ama olsun)
İşte, yazdığımda ufacık şeylermiş gibi geliyor ama bunlar genelde yüzeysel.
Yine de birinin beni değiştirmesini istiyordum. Giyim tarzımı değiştirmeme yardım edecek, katı bir disiplinle bana kilo verdirtecek, sosyalleşmemi-hatta epeycene sosyalleşmemi sağlayacaktı.
Tabi bekle bekle o kişiyi bulamadım.
Sonra dedim ki, neden kendi kendimin değiştireni olmuyorum? Neden kendimi baştan yaratmıyorum? Sanki bir başkasını değiştirirmiş gibi. Ama bir başkası da kendim.
Yılbaşı dileklerimi haftalara bölmeye karar verdim. Bugün oturdum haftalık hedeflerimin neler olabileceğini düşündüm ve yazdım.
Zayıflamak mı istiyorsun? Ee o zaman o koca boğazını tutacaksın be Arzu:)
Giyim tarzını değiştirmek mi istiyorsun, bir gününü ayırıp mağaza mağaza dolaşacaksın
Derslerinin düzelmesini mi istiyorsun, o zaman günde en az 2 saat kendini zorlayacaksın
Sosyalleşmek mi istiyorsun. Aklına gelen hüzünlü şeylerle durgunlaşmayacaksın, tüm gününü öldürmeyeceksin. Gülümse, kendine güven ve zorla kendini !!
Kitap okumalar, film izleme, ingilizceyi ilerletme, egzersiz yapma, tırnakları uzatma, affetme olumlamalarına başlama, aileye toleransı davranma...
Sihirli değnek hayatıma dokunuyoooooooor :))
pinky9 likes this.

Bookmarks

Seçenekler
Stil