Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız iyi ki varsınız.. iyi ki varız.. öyle güzel teşekkürler aldım ki paylaşımlarımla ilgili.. resmen mahcubiyetimden siteye giremedim... çok.. çok teşekkür ederim.. sonra hatırladım.. yıpyıllaaaar önce :( bu benim terimim ) anneme çok da özenerek pufidikler almıştım .. annem görünce.. ah ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-06-2012, 07:26 PM   #91 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

iyi ki varsınız.. iyi ki varız..

öyle güzel teşekkürler aldım ki paylaşımlarımla ilgili.. resmen mahcubiyetimden siteye giremedim... çok.. çok teşekkür ederim..

sonra hatırladım.. yıpyıllaaaar önce :( bu benim terimim ) anneme çok da özenerek pufidikler almıştım .. annem görünce.. ah kızımmm dedi.. neden bana alıyorsun.. kendine al..ben ne yapcam.. var benim herşeyim..ve aklıma gelmeyen benzer cümleler... elbet seromoniydi bu..ama tek istediğim bir an önce ayağına giymesi ve mutlu olmasıydı...

dayanamadım.. iyi madem dedim aldım elinden kaldırdım sobanın kapağını.. ve.. :)) evet.. atıverdim...

kimse mutlu olmadı....

biz.. geçmiş olsun dileklerini.. taziyeleri bile daha rahat kabul ediyoruz sanki.. ama yaşamın.. evrenin bize getirdiği güzellik.. sürpriz.. takdir.. teşekkür ne varsa.. ne diyeceğimizi bilemiyoruz..

idarecimiz çağırır.. şikayet varsa diye gardımızı almışızdır.. dimdik konuşuruz.. teşekkür etmek istemiştir.. suçlu gibi başımızı öne eğeriz..

ya evren de bize getirdiği güzelliklerde.. doğru dürüst teşekkür ederek kabul etmediğimizde.. sobaya atıveriyorsa sürprizlerini...

sizden.. ve evrenden gelen tüm güzellikleri kabul ediyorum :))

teşekkür ederim teşekkür ederim teşekkür ederim.....

..ve gülümsemeler taşıyan sürprizlere hep hazır olmayı seçiyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-06-2012, 07:49 PM   #92 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

Gitmeyi çok istediğim bir yer var. uzak da değil İstanbula.. tatil istiyorum derken düşündüğüm yer tam olarak orasıydı.. ağaçevler.. doğa..

bugün pro... ta indirimde olduğunu gördüm.. oysa hiç bakmam o siteye ve hiç alışveriş yapmam.. konaklama yok ama :( günübirlik turlar.. ama ben yıllardır aynı yere gitmeyi çok istedim ama hiç gidip keşfetmedim ki..

sanırım teşekkürle kabul etmeliyim fırsatı..
evren.. bana çalışıyorsun farkındayım :) teşekkür ederim...

ey evrennn.. cevap istiyorum.. kaç tane fırsat kuponu alayım.. :))
Alt 24-06-2012, 02:57 PM   #93 (permalink)
Binbaşı

her pazar kanlı pazardı.. her pazartesi canı çekilmiş...her sözcük kanla yazıldı.. her saniye.. kana susadı..
..bekledik..neyi beklediğimizi unutarak..
..unuttuk..neyi unuttuğumuzu hatırlayarak...

böyle yazmışım..neler hissetmişim..kim demişti.. kahraman tazeoğlu olmalı..sözcükler iç kanamalarımızdır..

şükürler olsun daha iyiyim şimdi ve daha iyiye gidiyorum..

gerçi.. ruhemicim yine iş başında..çünkü o da bir kuyuda debelenir durur.. kurtaramazsam seni.. senle boğulurum derdim..sevgi bu muydu tartışılır?.. ama onun birlikte kurtulmaya niyeti yoksa.. ya sadece birlikte boğulmak istiyor ya da beni dibe çekme pahasına kendi çıkmayı düşleyebiliyorsa... ve onu değiştiremiyorsam.. değişmesi gereken bendim.. batmak için çırpınmaması..

ben güneşi görmek istiyorum.. yüzümü güneşe dönmeliydim o halde..

günışığına susamış herkesin perdelerini aralamasını diliyorum bu pazar...
çırpınıyorsak.. güneşe varmalıyız..

cansuyu
Alt 25-06-2012, 10:39 AM   #94 (permalink)
Binbaşı

günlerdir süren tembellikten sonra çok erken başladım güne bugün..(ne yaptığımı sonra anlatacağım ama şimdiki konum sabah ritüellerim )

kahvemle soluğu balkonda alıp mutluluk telkininin içimi dinginleştirmesine izin verdim..
daha önce kısmen sözetmiştim. her sabah kendime gelene dek fallar açar.. uzaklara bakar.. ve güne hazır.. güçlenmiş dönerim içeriye...
çekim yasasından bihaber dönemlerimden beri yaparım bunu.. fallar açarken hep pozitif yoğunlaşmaya çalışırım.. inanırım buna.. ve daha önemlisi.. niyet tutarken gerçekten ne istediğimi tanımlamak zorunda olduğumdan netleşir zihnim...
hiç önemsemem açılıp açılmadığını falın.. niyetime odaklandığıma.. uğraşırsam olacağına inanırım.. yıllardır..
belki de çekim yasasını bilmesek de.. atalarımız biliyordu ve bi şeyi kırk kere söylersen olur dediler bize kırk kere :))

bu sabah fal açarken bir düşünce belirdi zihnimde.

hani açılmadığında ufacık bir hile yapıp.. bir kartı sona alıp tekrar deniyoruz ya elimizdeki tüm kartları kullanana dek :))

NEDEN dedim.. neden yaşamda bunu yapmıyoruz? tıkandığında niyetimiz.. neden hemen sıralamamızı değiştirip yolu açmıyoruz.. neden kabulleniyoruz?? elimizdeki kartlar aynı da olsa basit bir hamleyle açılamayan yolları açmıyoruz??

en son bir tarot kartı çekerim kendime..beğenmezsem ya da ters geldiyse asla kabul etmem.. yeni bir tane çekerim..

ya başladığımız gün de gelen tersliği kabul edip neden böyle başladı böyle gider diyoruz? neden tüm terslikleri üstüste bekliyoruz?

bugün ve her zaman.. ters gelen kartları görmezden gelip.. kendim için ufacık bir hile yapıp.. iyi bir kart gelene dek çekmek istiyorum :))
Alt 26-06-2012, 07:36 AM   #95 (permalink)
Üsteğmen

huriye_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 663
125 Mesajinıza toplam 261 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huriye_89 is an unknown quantity at this point

İsteklerimi gerçekleştirebileceğime,ideallerime ve o hakkettiğim hayatı yaşayabileceğime (ve tabi ki hayatımı değiştirebileceğime) dair bir ip ucu,bi kanıt istiyorum evrenden. ve bunun için şimdiden teşekkür edip şükrediyorum.
huriye_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2012, 10:36 PM   #96 (permalink)
Binbaşı

sosyalleştim geldim bugün :))

kızım akşam soruyordu.. anne en son ne zaman dışarı çıktın.. kızım markete gittim ya.. anne iyice asosyal oldun sen..

yavrum.. sevmiyorum ben sıcağı.. kalabalığı...sana mutluluk veren şeylerle bana mutluluk veren şeyler aynı değil...
trink.. jeton düşme anı.. yine aynı şey işte.. neyi sevmem.. beni ne mutsuz eder.. cevap çok açık.. ya neyi sever isterim..beni ne mutlu eder?

bu sabah motor la karşıya geçmek istedim ruheşim geçerken...

ama dedim ya ruhemicim işte :)) habersiz bir gecikme.. sinir küpü oluş..gülleri değil dikenleri farkedecek bi ruh hali.. öfke nöbetleriyle geçen bi yolculuk..

sonra tenha motorda tek dönüş.. herşeyden uzak.. peşimizden koşan öfke dalgalarının ne yapsa yetişemediği.. elimi uzatsam deniz kokusuna değeceğim... beni deniz mutlu ediyor.. beni yalnızlık.. sessizlik..

bir an öyle bütünleşmiştim ki.. atlamaktan korktum.. kendimden korktum.. geri çekildim..

öyleyse neden zarar görebileceğim okyanuslara atlarken de aynı tereddütle geri çekilmiyorum diye düşündüm sonra... cevap bulamadım.. henüz bulamadım..

dinginleştikçe aklıma şu şiir geldi.. ve sanki sabırsız öfkemden bir an ğişmanlık duydum..

Herkes kavga ederken siz SAKiNSENiZ,
Herkes şikayet ederken siz ŞÜKREDENSENİZ,
Herkes hayal kırıklıklarından bahsederken siz HAYAL KURANSANIZ,
Herkes küçük bir zorlukta pes ederken siz FIRTINALARA karşı DiK duransanız,
Herkes negatif düşünürken siz en negatifde bile POZiTiF olansanız,
Herkes Geçmiş-Gelecekle uğraşırken siz AN'ı yaşayansanız.
İşte o zaman FARKLISINIZ..!"

ne kadar uğraşıyorum öfkemle başetmeye bazen..

sonra yine düşündüm..

ama ben hiç nötr olmadım ki.. sevdiklerime sevdiğimi.. nefret ettiklerime nefretimi her zaman dolu dolu yaşadım ve yaşattım.. ve kayıtsızlığım bile nötrötesi..

hayır hayır.. ben MÜKEMMEL değil.. sadece OLDUĞUM GİBİ.. BEN olmak istiyorum....
Alt 27-06-2012, 11:52 PM   #97 (permalink)
Binbaşı

bugun yuzyuze durup gozgoze bakmamaktan yorgn gozlerımı odullendırdım ve hala acmayasım var yıldızlardan baskasına )) hortlaklar dıyarlarından kacıp saklandım belkı cıkmaz sokagına
tutusurken seyretmelydınız onları ,, pek yureklıydıler soluk benızlere donusmeden ve soluk benızlere donusmenın arıfesınde ..tutusmadım..soldular...

renksizler.. renk vampiri midir ki?? auramı geri istiyorum..
Alt 28-06-2012, 12:05 AM   #98 (permalink)
Binbaşı

Korkma diyordun oysa kirliydi insan elinin değdiği her şey,ayakkabılarıyla içeri dalarken mühim degildi,kendine düşman..kendine yabancı..

tek ele gecmeyen sey ruhumuz,,ve ruhları uzerıne kımsenın o yun oynamadık. kırlenmedık,,

.kumsalin taşlarında parçalandı bu kez dizlerim..o hesaplilik çıkara dayalı,her taşı kaldırdığımda altından çıkan ego kokusu,konuşurken o alt yazi gibi geçiyordu..,,artik dokunulmamış,bir insanın ellemedigi o arı şeyi arıyorum..bi damla suyu ağaç yaprağinın üzerinde kalan..
Alt 28-06-2012, 11:35 AM   #99 (permalink)
Binbaşı

birkaç gündür yine zorlanıyordum.. gülümserken.. konuşurken.. umut ederken...
sanırım sabit sebepleri hala çözümleyemediğimden olsa gerek. ama işin bir de uykusuzluk tarafı var elbet.. ele geçirilmiş gecelere düştüğümden beri anlıyorum ki depresyon uykusuzluk sebebi değil.. uykusuzluk başlı başına depresyon sebebi.. önce bu sorunu çözmeliyim.. ve dinlenmiş.. ve sağlıklı başlayabilmeliyim gübne..

bugünü beni kısıtlayan.. üzen.. durduran.. engelleyen sorunların çözümü için başlangıç olarak hatırlamak istiyorum..

izin vermediğim yanlışlar yaşadığım içindi bir nebze de tükenmişliğim.. elbet bilirim.. kurban rolü oynamak hiçbir şeyi değiştirmez.. izin vermediğimiz hiçbir şeyi yaşamayız.. izin vermiyorum bunlara ama başkalarının davranışını değiştiremiyorsam.. kendimde bişeyleri değiştirmem gerektiği muhakkak.. hep aynı sorunlar gündemimdeyse.. demek ki çözüm yolunu değiştirmek zorundayım..

izin vermiyorum ve değişmiyorsa.. öyleyse.. bitmeli..

tam bu noktada.. sordum kendime.. neyi yitirmekten korkuyorum ki.. neyi?

bir başkasının varlığını mı... kendime saygımı yitirmeme sebep olan bir başkasının...
hani bilirsiniz.. ama hazır değilsinizdir.. bu noktada blöf yapıulmaz der Aykut Oğut kitaplarında.. ama gerçekten sen vazgeçtiğinde.. işte o zaman değişir.. ama gerçekten göze aldığında vazgeçmeyi..

.. ve vazgeçtim... ve şu an değişiklikler zinciri başladı.. yine de beklemedeyim..

güne mutluluk telkiniyle başlamayı seviyorum.. gece diğer telkinleri dinliyorum ama genelde gündüz piano mutluluk..

Sevgili Zeytin kendindeki etkilerinden sözetmişti bunun.. bende aynı sonuçlara yol açmadı.. tam bir ding,nlik yükleniyorum..kişiden kişiye değişir elbet.. fakat bende ego telkinleri o tür etkiler doğurmuştu.. çünkü BEN demeye başlıyorsunuz.. ve mış gibi yaşamaya maskelere daha fazla katlanamıyor.. rol yapamıyorsunuz.

işlerim var biraz.. huzurlu ve dengeli hissediyorum nihayet..

teşekkür ederim.. teşekkür ederim.. teşekkür derim..

sonra kitaplarıma gömüleceğim.. çok kitap aldım son zamanlarda.. üstelik biraz rastgele alıyorum.. pazardan bişeyler seçer gibi :)) indirimdeki kitapların adına ve arkasındaki notlara göz atarak.. ne çıkarsa bahtıma.. :))

ama her kitap bir deryadır ne de olsa.. ve biliyorum.. benim için önemli olan şeyleri yaşamıma çekmekte olduğumu.. eminim bana söyleyecekleri var bu kitapların..

bugün huzurumun artarak devamını hissetmeyi seçiyorum..

ancak iyi bir haberin coşkusuyla sarsılabilen :))

ışıl ışıl günler diliyorum hepimize.. yağmurların ardından...
Alt 28-06-2012, 11:45 AM   #100 (permalink)
Binbaşı

yağmur demişken..

usul usul bı sagnak yagıyor dısarda

ne balcık kokuyor ne arınmıs toprak

ıslanmak ve seyretmek arasında beklıyorum

ne ıcınde olmadan ne dısında kalmadan

bılıyorum az kaldı eteklerıme yagmur damlaları toplamaya

tasların agırlıgından kurtulup

ve arınmaya

cansuyu..

.. ve gecikmiş cevap.. evet Seemann bana ait bu da.. şiir olsun diye bile yazılmadılar ..öylesine sözcükler :))

ama seviyorum yazmayı.. sözcüklerin dansını..hep sevdim..

ben bı kuyudayım ve sozcukler benden cıktıktan sonra carparak sekıyorlar
ve ancak bu oyunu bılenlerın belkı kulagına varıyorlar yukarı cıkınca sanki

bazen yazmasam yaşayamazdım benden taşanları..

şükürler olsun bunun için..

tüm yaşamımda.. okumayı.. yazmayı.. yitirmeden hiç... yok.. böyle denmez yaşamımdaki anlamların arttığını duyumsamayı seçiyorum zaman ilerlerken..

teşekkür ederim.. teşekkür ederim.. teşekkür ederim...

Bookmarks