Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/619693-rimanin-pozitif-egilim-gunlugu.html)

RimA Vita Perfetto 11-09-2011 09:41 PM

RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

Herkesin bir miladı vardır.. elbette ki benim de var : MURAT..
Murat'LA aynı üniversitedeydik.sığındığım liman olabilmişti. yüreğimi sonuna kadar açabilecek kadar güvendiğim ilk insandı o.. (dilerim ki ilk ve son olmaz)
acılarım vardı onla bir arkadaşlığa başladığımızda ve o bu acılarımı kapatmaya çalıştı hep. hep destek oldu bana. Konya'da polislik okuyordu bense Kırıkkalede üniversite.. (üniversiteden ayrılarak polisliğe gitti)
uzaktık birbirimize. ama hep görüştük. aramadığı gün yoktu, hele bi aramasın zaten kıyamet kopardı.. garibim ne çok üzmüşüm onu triplerimle.. 6 ay böyle geçti ama arkadaşız.. ona karşı farklı duygular besliyordum ki bu duyguların adını hala koyabilmiş değilim..sevgili gibiydik. hatta sevgiliden de öteydik ama ARKADAŞTIK.. herkesten her şeyden çok sevdim onu şimdi daha iyi anlıyorum.. her şeyim olmayı başarabilmiş tek insan o.
2 ağustosta (2010) ankarada buluştuk. ben izmirden o giresundan geldi. 3 ağustosta ise her şey bitti.. (o bende bitmedi o ayrı konu)
kıskançlıktı sebep.. O benim erkek arkadaşlarımı kıskanıyordu ben de eski sevgilisini kıskanmıştım KIZ facede 1 cümle yazdı diye.. b456olay bundan ibaret. BİTTİ.
7 ağustos 2010.. aradan 4 gün geçmiş ama ben dayanılmaz acılar yaşıyorum.. her şeyim dediğim insanı kaybetmiştim ve gururum yüzünden de geri dönmemiştim..
O GÜN..kapalı bir bayanla yanyana oturuyordum konferans salonunda. yanındaki birine REİKİ'yi anlatıyordu.. kulak misafiri oldum y789
acılarımın hafiflemesine yardımcı olur belki diye düşündüm ve başladım araştırmaya.. gece gündüz onu araştırdım.. ücretsiz uyumlamalar aldım .. evet aylarca ağladım Murat'ın arkasından ama bu acıyı en az hasarla atlattım bunu biliyorum.. reikiyle tanıştıktan sonra daha pozitif oldum.. daha mutlu hissettim kendimi. BANA REİKİYİ RABBİM GÖSTERDİ. o konferans salonunda işim yoktu benim. kardeşimin işi vardı.. daha doğrusu kurs seçmeleri vardı ben asil listedeydim kardeşim yedekte.. kursa kardeşim alındı ben kaldım :)
daha DA doğrusu kursa başladım 2. gün bıraktım ve ben o kursa başlayarak petkimde işe girme fırsatını kaçırdım.. düşünüyorum da ne inçe bir işleyiş.!!
reikiyle tanışabilmek için sanki o işe giremedim. garip..!!
hayatımda bir sürü tevafuk oldu..hatırlayınca yazacağım hepsini. ben yaşarken bile hayretlere düştüm.. bu arada muratı unutmak için hayatımdeğişti'ye üye oldumsung66
bi süre takıldım telkinleri dinledim ama önemseyerek dinlemedim.. bilincinde değilmişim demek ki ve daha zamanı varmış telkinleri dinlememin. ve o zAman gelmiş bunu anladım. arada bir sürü olay yaşadım.. onları ilerde yazacağım. 6-7 ay ara verdim siteye girmeye. sonra çok yıprandığım bir ilişkim oldu ve ben 20 günde 11 kilo verdim üzüntüden. sevgilim bana çok acılar çektirdi.. defalarca aldattı. bana yapmadığını bırakmadı.. ama affettim onu.. onunla hiç bir sorunum yok .. ayrılalı 18 gün olmuş BU ARADAy789
tekrar geldim hayatımdeğiştiye 2 ay önce. ve 2 ay önce astral projeksiyonla ilgilenmeye başladım.. şimdi de regresyona sardım.. bu arada çok farklı bir özelliğim var.. 3. göz uyumlamamdan olsa gerek insanların içindekileri bilebiliyorum gibi bi şey.. kişiliklerini ,, yaşadıklarını vs. vs. hatta bunu buradaki 2-3 arkadaş da bilir.bunu ilk öğrenen insanlar hep korktu benden utananadam
yazmayı unutmuşum bu arada.. Murat'ı rüyalarımda gördüğüm zaman hep çıkar rüyalarım. ve ben bu gece yine gördüm.. hayra yoruyorum.. ne diyeyim ki. ona hep ihtiyacım oldu.. özledim onu. hem de çok özledim. onun gibisi yok, adam gibi adamdı. dostluğuna ne ona o kadar çok ihtiyacım var ki... onu hayatıma tekrar davet edeceğim.. çekim yasasıyla tabi ki thumbsanim
vee ayrıca telepatik bağ kurma yöntemiyle çağıracağım onu..
elbette gelecek. ama şu anda yapmam gereken önemli bir şey var... çekim yasasını onun için kullanacağım.. bu arada çekim yasasını uygulamaya başladığımdan bei aklımdan ne geçirsem hemen oluyor.. çok şükürr96kl. teliknlere de devam bu arada.. çok farklılıklar yaşıyorum her anlamda. ama fırsat buldukça günlüğümde bu değişimlere yer vereceğim.. bu günlüğü tutmaktaki amacım 1 yılda neler değişecek bunu yazılı olarak kayda geçirmek ve zamaanı gelince okumak ve ne kadar muhteşem bir yapıya sahip olduğumuzu görüp bir kere daha anlamak.. değişimlerimin keyfini çıkartıorum..
VEE MURAT.!! ONUNLA OLAN AYRILIĞIM SAYESİNDE ÇOK FAZLA DEĞİŞME OLDU HAYATIMDA. HEPSİ DE HAYRIMAYDI.. ÇÜNKÜ BEN HEP OLUMLU DÜŞÜNDÜM. HER ŞERDE BİR HAYIR VAR. HAYATIMDA AFFEDEMEDİĞİM KİMSE YOK.. VE BU YÜZDEN HALA DA TEPKİ ALIYORUM BAZI İNSANLARDAN.. EFFEDERİM BEN, Bİ DE O YÜKÜ TAŞIYAMAM smil56
BU ARALAR DUYGUSALA BAĞLIYORUM BAZEN.VE ONA SÖYELEYEMEDİĞİM ŞEYİ BURAYA YAZIYORUM MURATIM SENİ ÇOOOKK ÖZLEDİMM....
blissy

MarEspEraNZa 11-09-2011 10:37 PM

Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

Merakla okuyordum başlangıcın sonuna ulaştım.Özlediğin insanda sana karşı bir çekim uyguluyordur,bu çabaların bu yüzdendir ,olamaz mı ¿dusun2art56art56

RimA Vita Perfetto 12-09-2011 12:05 AM

Merakla okuyordum başlangıcın sonuna ulaştım.Özlediğin insanda sana karşı bir çekim uyguluyordur,bu çabaların bu yüzdendir ,olamaz mı ¿dusun2art56art56
y789evet olabilir .. ahh umarım öyledir de..
öyle böyle değil onu gerçekten çok özledim. herkesi ona benzetiyorum da.. Gelecek.!!! eminim..

lanterna viridis 12-09-2011 09:04 AM

olacak eminim....çünküüüü rima kardeşim muhteşem bir haftasonu geçirdim....buluştuk:))))))))))
ayrıntı benim günlüğümde olacak tabi:))))
sınavlar nasıldı?????

RimA Vita Perfetto 12-09-2011 11:12 AM

Alıntı:

eskici Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806741)
olacak eminim....çünküüüü rima kardeşim muhteşem bir haftasonu geçirdim....buluştuk:))))))))))
ayrıntı benim günlüğümde olacak tabi:))))
sınavlar nasıldı?????

skan67 süperrr...çok sevindimmm.. içim kıpır kıpır oldu. hemen okuyayım günlüğünü abicim..girlhaha
sınawa giremedim.. bi sürü aksililk beni buldu dün.. ve geç kaldım almadılar.. hayatımın en önemli sınawıydı ama kısmet.. O0
sınıf tekrarı yani.. ama ben inanıyorum başka yollar denicem geçmek için...y789

lanterna viridis 12-09-2011 11:43 AM

çok üzüldüm ama olacak inan.....

RimA Vita Perfetto 12-09-2011 12:53 PM

Alıntı:

eskici Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806748)
çok üzüldüm ama olacak inan.....

kesinlikle inanıyorum.. gerçekleştiğinde burada paylaşıcam.. herkes şaşkınlık geçirecek bu kadar olabilir mi diye y789

japongülü 12-09-2011 02:10 PM

günlüğün hayırlı olsun güzel haberlerle dolsun rimacımhappy6

RimA Vita Perfetto 12-09-2011 02:47 PM

Alıntı:

japongülü Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806757)
günlüğün hayırlı olsun güzel haberlerle dolsun rimacımhappy6

smil56teşekkür ederiiiiiiimmmmmmmmmm

MarEspEraNZa 12-09-2011 03:09 PM

sonuca bir gün daha yaklaştın tebrik ederim :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:17 PM.