Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili inferius ay çok sevindim senin adına ne güzel gelişme kaydediyorsun emek verdiğin şeyin karşılığını aldıkça insan daha çok çalışıyor ne güzel isteklerin olmaya başlayınca zaten artık içinde negatif bişey kalmıyo olacağını biliyorsun ve daha fazla çekmeye başlıyorsun süper süper ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-08-2010, 01:09 AM   #71 (permalink)
Teğmen

parici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 376
132 Mesajinıza toplam 556 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
parici is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

sevgili inferius
ay çok sevindim senin adına ne güzel gelişme kaydediyorsun emek verdiğin şeyin karşılığını aldıkça insan daha çok çalışıyor ne güzel isteklerin olmaya başlayınca zaten artık içinde negatif bişey kalmıyo olacağını biliyorsun ve daha fazla çekmeye başlıyorsun süper süper süper...
istiyoruuuuzzzz daha fazlasını istiyoruuuuzzzzz

sevgiyle kal janım
iyiki varsın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-08-2010, 05:57 PM   #72 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
harika ..blokajlarını bulmadan yanlış inançlarını bulmadanda sadece serbest bırakarak oluyor galiba..ben geçmişi çok deşip nerede yanlış yaptığımı araştırıp dururken çok vakit kaybediyorum galiba..şimdi neden kaynaklandığını düşünmeden sadece artık olmamasını istiycem..teşekkürederim paylaşımın ve değişimin için..
geçen gün denediğim bir yöntemi paylaşıyım seninle
eline beyaz bir kağıt al ve sorular yaz
-nasıl bir hayatım olsun istiyorum
-nelerden korkuyorum
-hayallerm neler gibi

ve cevapları sol elinle yaz (yani sağ elini kullanıyorsan sol elle)
Beyniniz alışık olmdığı elinizi kullnmaya çalışmkla o kadr meşgul olacak ki o güne kadar kendi kendinize hiç söyleyemediğiniz şeyleri bulacaksınız o kağıtta...
buda gerçek korkularımı ortaya çıkarmıştı bnm

geçmişi affedip özgürleşmemi önermişti bir büyüğüm..bunu yapınca çok rahatlıyor insan..inş. hepbirlikte değişelim gelişelim özgürleşelim
ben teşekkür ederm
iyiki varsınız

=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 06:01 PM   #73 (permalink)
Üsteğmen

313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
parici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili inferius
ay çok sevindim senin adına ne güzel gelişme kaydediyorsun emek verdiğin şeyin karşılığını aldıkça insan daha çok çalışıyor ne güzel isteklerin olmaya başlayınca zaten artık içinde negatif bişey kalmıyo olacağını biliyorsun ve daha fazla çekmeye başlıyorsun süper süper süper...
istiyoruuuuzzzz daha fazlasını istiyoruuuuzzzzz

sevgiyle kal janım
iyiki varsın
çok haklısın bilseydim motive olmanın küçükte olsa birşeyleri başarmak olduğunu daha önceden adım atardım yahu
senn avatarındaki gibi
kırıyorz yavaş yavaş kabuğu
bu forumu seviyorum valey
istiyoruz istiyorz hepiciği bizim oluyor ;)
sende sevgiyle kal
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
Alt 21-08-2010, 06:07 PM   #74 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

selam tatlımmm :)
bende bir şey paylaşıyım senınleee yaklasık 2 yıl oluooo .belli işleri sol elımlee yapıorumm..önceleri zor olduuu ama sonraa harika bir iş olduuu
örnegin dişlerimi sol elle fırçalamakla başladım,sonra kapılarıı dolaplarıı sol elımlee actımmm ve bu boleee ılerledii vee o kadar fazlaa iş yapar oldukıı benim sol elll ve su ann reflekslerımın yonlerını degıstırmeklee ugrasıyorummm .... kocamn öpuyorumm seniii ....ve bır gun senınleee gercekten tanısmakk ıstıyorummm

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 06:20 PM   #75 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam tatlımmm :)
bende bir şey paylaşıyım senınleee yaklasık 2 yıl oluooo .belli işleri sol elımlee yapıorumm..önceleri zor olduuu ama sonraa harika bir iş olduuu
örnegin dişlerimi sol elle fırçalamakla başladım,sonra kapılarıı dolaplarıı sol elımlee actımmm ve bu boleee ılerledii vee o kadar fazlaa iş yapar oldukıı benim sol elll ve su ann reflekslerımın yonlerını degıstırmeklee ugrasıyorummm .... kocamn öpuyorumm seniii ....ve bır gun senınleee gercekten tanısmakk ıstıyorummm
ben kağıda kelime dökerken sağ elimin varlığı için bolca şükrettim cidden pek zormuş
ama bak sendeki yöntem süper
fırçalıyım dişlerimi didim
lakin yapamıyorum ki fırça diş etlerime kayıyor hep aynı yeri ovalıyorum
lea aman diyip koyduğumu bilirim frçayı
inş. oda olur bende çok isterm
Alt 21-08-2010, 11:44 PM   #76 (permalink)
Teğmen

parici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 376
132 Mesajinıza toplam 556 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
parici is an unknown quantity at this point

şimdi şu sağ sol el muhabbeti bende biraz farklı. şöyleki ben solaktım. ilkokula başladığımda (teyzem öğretmenimdi) bana sürekli sağ elinle yaz ilerde zor olur falan derdi. gelgelelim ben sağ elimle yazmaya başladım. ama her işimi sol elimle yapıyorum. diş fırçalama, yemek yeme v.s. sadece yazı yazarken sağ elimi kullanıyorum. ama şunu da keşfettim sol elim biraz daha kuvvetli olmasına rağmen ben her iki elimi de her şeyde rahatça kullanabiliyorum hatta sol elimle bile sağ elimle yazıyomuş gibi düzgün yazabiliyorum.
bu durumda benim daha zor bişey uygulamam lazım şöyle bişi geldi aklıma madem iki elimide rahat kullanabiliyorum ayaklarımı mı denesem
inferius yeni bişey denediğinde paylaş bende denemek istiyoruuuuuummmmm

kojamaaannn öptüm
iyiki varsın
Alt 13-02-2014, 12:36 PM   #77 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Çok ilham verici bir günlük bir solukta okudum. Şuanda inferius nerede ne yapıyor hangi aşamaya geldi merak ettim. Belki gelip yazar.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2014, 02:18 PM   #78 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehmetamca is an unknown quantity at this point

Konuları göremiyorum
mehmetamca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2014, 02:21 PM   #79 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sayfanın altındaki sayfa sayılarını bulup okuyabilirsiniz 8 sayfa var. İşte ilk sayfa:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-baslngic.html

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2021, 11:09 PM   #80 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nusya84 is an unknown quantity at this point

Bende beagle ile ilgileniyorum yardımcı olabilir misiniz
https://www.modasohbetleri.com/beagle-kopek-hakkinda/
nusya84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil