Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Umut'un Seyir Defteri

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Umut'un Seyir Defteri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba. Siteyle yeni tanıştım. Hemen bir günlük açmam doğrumu bilmiyorum. Şimdiye kadar o kadar çok yazı yazdım ki. Başımdan bazı şeyler geçti. Buraya sevinçlerimizi de yazabiliyor muyuz? Ben onları çok çabuk unutuyorum. Hep aklımda kötü hatıralar kalıyor. En iyisi eskide ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Umut'un Seyir Defteri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-04-2008, 04:37 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
13 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umut_84 is an unknown quantity at this point
Standart Umut'un Seyir Defteri

Merhaba. Siteyle yeni tanıştım. Hemen bir günlük açmam doğrumu bilmiyorum. Şimdiye kadar o kadar çok yazı yazdım ki. Başımdan bazı şeyler geçti. Buraya sevinçlerimizi de yazabiliyor muyuz? Ben onları çok çabuk unutuyorum. Hep aklımda kötü hatıralar kalıyor.
En iyisi eskide kalan kötü günleri değilde gelen güneşli günleri yazmak olacak. Böyle bir şans verdiği için forumumuza teşekkür ediyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Kendinin önemli
Olduğunun farkına vardığında
Başkalarıda sana bunu söylemeye başlayacak..
umut_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2008, 05:05 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatoş18 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Umut'un Seyir Defteri

insanlar eskıye dönuk baktıgı zamn çok sey yasamış olanlar var ama haytta eskıye degilde gelecge bakmak gerekıyor .... bellı bır sureden sonra bende çok şiir yazı yazarım sevrımde ... ama insanlar için hayrlısı neyse o olsun bnde yenı uye oldum umut insallah insanlar hedef ettıgı seyı basarır .. basrılar dilerım sana bn fatoş mn ooldum
fatoş18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2008, 05:35 PM   #3 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Umut hoşgeldin aramıza.Dilerim günlüğün sevinçli mesajlarınla dolar.Daima olumlu düşünmeni tavsiye ederim.Siteyi dolaştıkça bilgileniceğine eminim.Sevgiler
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2008, 01:28 AM   #4 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Atakan bey Psişik korunma ve rahatlama tekniklerinde değinmiş ama bir parçasını kendi günlüğüme öğrenmeye çabaladığım birşey olarak eklemek istedim :U

Meditasyon yapmak
Meditasyon çok etkili bir rahatlama yöntemidir. Çok sevdiğiniz bir müziği
dinlemek, çocuğunuzu sevmek, bulutları seyretmek, sevdiğiniz bir kitap
okumak, kısacası; size sevgi dolu ruhsal bir tatmin yaşatan her şey bir
meditasyondur. Ama illaki kendi içinize yönelerek meditasyon yapmak istiyor
fakat yoğunlaşamıyorsanız şu yöntemleri deneyebilirsiniz;
*Rahatlatıcı ve sevdiğiniz bir müzik odayı doldursun.
*Tütsü yakın.
*Eğer isterseniz, alnınızın, iki kaşın arasındaki bölümüne nane yağı da
sürebilirsiniz.
*Yüksek benliğinizi çağırın. Bunun için ona sadece "Yüksek Benliğim yanıma
gelir misin?" demeniz yeterlidir. Yüksek benliğinizin geldiğini ve sizi
koruyucu bir ışıkla kuşattığını imgeleyin. Bu ışığın tüm vücudunuzu
sardığını düşlerinizde canlandırın. Eğer isterseniz, inancınıza göre size
koruduğuna inandığınız duaları da okuyabilirsiniz.
*Kendinize, üzerinde rahatça oturabilecek büyüklükte bir yer örtüsü
hazırlayın. Ve meditasyonlarınızı daima, bu örtünün üzerinde yapmaya özen
gösterin.
*Kendinizi en rahat hissettiğiniz biçimde oturun veya uzanın.
*Vücudunuzdaki kasların gevşediklerini hissedin. Bu gevşemeyi ayaklardan
veya başın en tepe noktasından başlayarak yapabilirsiniz. Hangi yönden
başlarsanız başlayın başladığınız yönün sırasını takip edin. Örneğin baştan
başladıysanız, alnın, yanakların, boynun, omuzların... gevşediklerini
imgeleyin.
Aşağıdaki şekilde, bir alıştırma yapmanız da yoğunlaşabilmenizde yardımcı
olacaktır;
Gözlerinizi kapayıp gevşeyin. Derin soluk alın. Bedeninizdeki tüm gerilimin,
Yerküre'ye akmasına izin verin. Bir kaç dakika boyunca hiç direnç
göstermeden enerjilerin size tamamen nüfuz etmelerine izin verin. Sonra şu
onaylamaları birkaç kez sessizce tekrarlayın;
BEN IŞIĞIM,
BEN SEVGİYİM
BEN YOLUM, GERÇEĞİM VE HAYATIM
BEN AÇIK KAPIYIM
BEN BEN'İM
Kendinin önemli
Alt 14-04-2008, 05:18 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

günlüğün hayırlı olsun umut...

güzel haberlerle dolu mesajlarını bekliyoruz..

umutların hep varolsun.. başarılarına ışık tutsun..

sevgiler..
Alt 15-04-2008, 12:05 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Çok Teşekkür ediyorum ilginiz için. Bu kadar çabuk olur mu bilmiyorum ama müzikler çok faydalı oluyor. Zaten bu düşünce tarzına çok yatkınım. Arkadaşlarım Buddha derler :U Allahım Herkese Hayırlısını Ver.
Bu aralar çok sıkıntılı haberler alıyorum. Allah Hepimize sabır versin. Halimize şükür.
Belki uygun bir yer değil ama. Tabi benide hiç tanımıyorsunuz. Hep nick olarak Mad_scientist kullandım. Daha akıllı bir nick arıyorum. Bu konuda takıntımın olmasının nedeni biraz abartmam 6 yıldır psikolojik tedavi görmem. Bir süre hastanede kalmış olmam. Buddha çok mu iddalı bir nick olur acaba? Onun kullanıcısı çoktur ama.
Güzel bir haberim var.Okulum 25 mt ilerisinde çok güzel bir köpek yavruladı. Onları izlemek çok rahatlatıyor insanı.Özellikle de annelerini emerken çok komik oluyor. Birbirlerinin tepesine çıkıyorlar falan. Bir tane resmini siteme koydum. Bu da linki http://umutca.somee.com/fotograflari...2013%20005.jpg
Herşey çok güzel. Değişim çok güzel. Çok güzel ders çalışabiliyorum. İşime konsantre olabiliyorum.

Tek korkum yine eski halime dönmek. Çünkü bu daha öncede oldu. :(
Kendinin önemli
Alt 15-04-2008, 12:15 AM   #7 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

Alıntı:
umut_84 Nickli Üyeden Alıntı

Merhaba. Siteyle yeni tanıştım. Hemen bir günlük açmam doğrumu bilmiyorum. Şimdiye kadar o kadar çok yazı yazdım ki. Başımdan bazı şeyler geçti. Buraya sevinçlerimizi de yazabiliyor muyuz? Ben onları çok çabuk unutuyorum. Hep aklımda kötü hatıralar kalıyor.
En iyisi eskide kalan kötü günleri değilde gelen güneşli günleri yazmak olacak. Böyle bir şans verdiği için forumumuza teşekkür ediyorum.

ne güzel yazmışsın umut günlügün hayırlı olsun

sevgiyle kal

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 03:26 PM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

umutcum anne köpek ve yavruları çok güzeller..
bu şirin resmi bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim..

senden ricam lütfen korkma ve korkularını özgür bırak..

korktuklarımızı hayatımıza çekeriz..
korku çok kuvvetli bir duygudur ve yaşamımıza tezahür etmesi onun için kolaydır...

korktuğun şeyler yerine mutlu olduğun şeylere odaklan canım..

bu konuda cent bu gün güzel yazılar ekledi..
öncesindede oldukça faydalı bilgileri paylaştığımız yazılarımız var lütfen fırsatın oldukça onları okuyarak
telkinleri destekleyici çalışmalar yap.. yapki yaşamımız kısa sürede mutluluklarla dolsun..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...enleri-b148.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon-b350.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...apalim-b171.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...a_tutun-b41.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne_yapmali-b18.0/
Alt 15-04-2008, 05:06 PM   #9 (permalink)
Teğmen

shamanic teşekkür ederim. isminizi ve yaşınızı bilmediğimden uygun şekilde hitab etmiş olabilirim. Afedersiniz. ilk gönderdiğiniz linki okudum.
Kesin hedefleri istemek bu konuda elinden geleni yapmak dua etmek ve gerisini inancım gereği Allaha bırakmak düsturumdur. inanır mısınız ilk okula başladığımdan beri bilgisayar mühendisi olmak istiyordum. ne yollardan geçerek bunu başardığımı burada anlatmaya lüzüm görmüyorum. Buradan kesin ve belli hedeflerin olması gerektiğini çıkartıyorum. Belki de sıkıntılarımızın bir kısmı iyi bir hedef belirleyememekten yahut hedefe inancımızı kaybetmekten oluyor. Günlüğüm olduğu için yazıyorum. iki gündür sabahları acayip neşeliyim. Öğleden sonra parçalı bulutlu ve isteksiz. Aslında bir sebep buluyorum buna. Sevdiğim bir arkadaşım aynı modda olduğu için böyle hissediyorum diye düşünüyorum.Hem o üzgün diye hemde onu üzüyorum diye bu hale düşüyorum. O kasılıyor ne yapsam umut'u üzmem diye. Bütün kitaplarda var. İnsanın yolu aynı anda birden fazla kulvarda geçiyor. Maddi Ruhsal Fiziki kulvarlarda aynı anda yürüyoruz. Ve bütün bunlar birbirine bir derecede bağlı. O zaman aynı anda yürüdüğümüz farklı kulvarlar için farklı amaçlar belirlemeliyiz. Amacım sadece insanlarla iyi iletişim kurmak yada mutluluk olmamalı. Aynı anda maddi ve Fiziki hedeflerimiz de olmalı. Bunlar insanı motive ediyor. Fiziki olarak iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum. Zayıfım. Hergün sabah akşam egzersiz yapıyorum. Biraz daha beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum. Biraz ağlamak istiyorum ama kendimi tutuyorum. Biraz daha tutarlı olabilmek istiyorum ruhsal bakımdan. Maddi olarak yeni bir fotoğraf makinesi almak istiyorum.
Bazen bazı şeyler bilmediğimiz yada bilmediğimizi kendimize inandırmaya çalıştığımız şeyler bizi sıkıyor. Şanslı %1 in içinde olmak bile bir işe yaramıyor. İsyan ediyorum.

Not: Ben böyle yazıp duruyorum ama günlüğe bu kadar yazmak yasak değil dimi?

Kendinin önemli
Alt 15-04-2008, 05:22 PM   #10 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

hayır yasak değil

sağolsun atakan bey bol bol yazabilelim bildiklerimizi birbirimize
aktarabilelim diye kaplama alanımızı gün geçtikçe arttırıcı çalışmalar yapmakta..

daha yeni taşındık genişlemek için..

elbetteki bu uzun ve güzel yolculuğumuzda fiziksel zihinsel ruhsal hedeflerimiz olmalı..

hedeflerimiz konaklayacağımız adreslerimiz gibidir..
adresimiz olmadan geleceğimiz yere ulaştığımızın nasıl farkında oluruz ki..

şanslı bir in içinde olmanın farkını ancak bulunduğun noktaya dışarıdan baktığında
resmin bütününü gördüğünde faydasını anlarsın diye düşünüyorum..

bir çok kişinin gedefinde olan bir noktada olduğunun bilincinde olduğunda
o noktanın bolca keyfini yaşamak düşer payına..

inadırmaya çalıştığımız şeyleri canı gönülden yaşamıyorsak elbette bizi sıkar canım..
onun için inanmalı ve kalben ruhen eylemsel olarak onu yaşamaya çalışıp inancımızı kuvvetlendirmeliyiz..

hiç birimiz bir den ayrı olmadık hep bir iz ama bir olduğumuzun farkında değiliz..
farkındalığımız artıkça bir liğimiz bütünleşecek..
tıpkı puzzle parçaları gibi hep bir arada olduğumuzda ahengimizi ve uyumumuzu yakalamış olacağız..

sevgiler..

Bookmarks