Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

*Resureksiyon ve Yüksek Benliği*

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri *Resureksiyon ve Yüksek Benliği* Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız resüksiyon günlüğün hayırlı olsun canım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

*Resureksiyon ve Yüksek Benliği*

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2008, 11:34 AM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Ynt: *Resureksiyon ve Yüksek Benliği*

resüksiyon günlüğün hayırlı olsun canım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-04-2008, 06:59 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Resureksiyon is an unknown quantity at this point

shamanic, serpil22, cent iyi dilek ve dualarınız için teşekkür ederim canlarım.... iyki varsınız.

Sevgili günlükcüğüm,
Bu gün bir karar aldım, sevgili Hayalayaz ablamında desteğiyle cekım yasası meditasyonu eşliğinde 21 gün boyunca kampa çekiliyorum, hedefim "yüksek benliğime ulaşmak" sürekli onu en güzel şekilde imgeleyerek, onu dinliyerek geçireceğim bu 21 günü. En sonunda bunu yapmam gerekti adım adım ilerlediğim bu yolda 21 gün sonra ki geçmişimde ona sevgiyle ulaşmak dileğiyle...
Hayırlara vesile olsun inşallahhhhh

Sevgilerimle
Alt 21-04-2008, 07:43 PM   #13 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili günlükcüğüm,
muazzam günler yaşıyorum sana her gün bir adım daha yaklaşırken kelimeye dökemeyeceğim güzellikte anlar... Şükürler olsun şükürler olsun şükürler olsun.

Sevgilerimle...
Alt 21-04-2008, 09:39 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Resureksiyon  kararlı bi şekilde çalışmanı takdir ediyorum.
günlüğünü yakından takip etmeye çalışıyorum.sen yüksek benlik çalışması yapınca daha bi dikkatle anlamaya çalışıyorum mesajlarını.çünkü benim de ilgilendiğim konu.

biz yüksek benliğimizi bizden uzak sanarken aslında yüksek benliğimiz yine bizizdir.biz çoğunlukla ne gibi mesajlar verirsek o da aynı mesajı bize gelişmiş haliyle iletiyordur belki.iyi çalışmalar.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2008, 10:29 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
l3eyaz Nickli Üyeden Alıntı
Resureksiyon kararlı bi şekilde çalışmanı takdir ediyorum.
günlüğünü yakından takip etmeye çalışıyorum.sen yüksek benlik çalışması yapınca daha bi dikkatle anlamaya çalışıyorum mesajlarını.çünkü benim de ilgilendiğim konu.

biz yüksek benliğimizi bizden uzak sanarken aslında yüksek benliğimiz yine bizizdir.biz çoğunlukla ne gibi mesajlar verirsek o da aynı mesajı bize gelişmiş haliyle iletiyordur belki.iyi çalışmalar.
Beyaz bilemezsin öyle heycanlıyım ki sana nacizane tavsiyem, ona ulaşmak istiyorsan kendine bir kaç gün mühlet ver 1ay mesela o ayın sonunda ona ulaştığını hisset ve bu geçen günler içinde çekim yasasıyla her gün çalışma yap şuan sana diyebilirim ki ona ulaşmış gibiyim inan kelimeleri bile düzgün kuramıyorum farkındaysan heycandan ,muazzam bi his inşallah yaşarsın sende bu güzelliği, bizlerle paylaşırsın seninde güzel haberlerini bekliyoruz. Bu arada aklıma gelmişken bir destek senı kendıne daha ıyı hıssettırıyor en büyük destek aslında içinde, sadece ona ulaşma yolunda birinin desteği seni tetikliyor ımmm ne denir? motive evet, iç motiveni yüksek tut. yani seni mutlu eden şeyler sadece çevre koşulları ,dış etkenler olmasın, gün içinde de sanki içinde başka biri daha varmış gibi konuş onunla,sorular sor "sence ne yapmam gerek? " gibi... cevap veriyor sana ne yapman gerek hususunda ay çok heycanlı mutluyum umarım sana da yazdıklarım aydınlatıcı olur. ıp uçlarıyla halatın ucundakini kendine çekmek gibi bişi bu bilirim... az cebelleşmedim kendimle sadece ipi bulmak için...

Şimdi yoğunlaşma zamanı suya atlayıp su olmam lazım benim. (yoğunlaşmakta konsantrede sorun yaşıyordum diye olumlama yaptım kendime, yoğunlaşmakta tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim)

Sevgilerimle
Alt 22-04-2008, 01:00 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

Canım ne mutlu sana... Rabbim bozmasın mutluluğunu. İç dünyana yolculuğunda hep yanında olsun.

Bense sebebini tam çözemediğim bir kilitlenme yaşıyorum... yazdıklarını okudukca kendimi aynen şöyle hissettim: tekerlekli sandalyeye ömür boyu mahkum birisiyim. Ve etrafımda koçan çıvıldaşan insanlar var. Gülümseyerek seyrediyorum onları. Ama diyorum kendi kendime ben buradan kalkamam ki... Değil koşmak, yürüyemem bile... Elimi ayağımı bağlı hissettiren hissi arıyorum...
Alt 23-04-2008, 12:09 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı
günlügünde gelişmelerini çok güzel anlatmışsın devamını beklemekteyim cancazım

senin için

yol yol aradımda bulamadım diye yandım
ben beni arıyorum ama ben ben degilimki

ben ben degilim senmiyim

düşüncelerle geldim

kendimi seni bileyim

şükredip yolunda yürüyeyim

canım senin durumunu anlatamam ancak şiirle olurdu benden sana bir şiir

sevgi yolculugunda sevenler diyarını bulman dilegiyle

sevgiyle kal
Canım benım dururmum ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi nediyim gayrı
Güzide yorumlarınız için çok teşekkür ederim iyki varsınız...
Sevgilerimle.
Alt 23-04-2008, 12:13 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
meninje Nickli Üyeden Alıntı
Canım ne mutlu sana... Rabbim bozmasın mutluluğunu. İç dünyana yolculuğunda hep yanında olsun.

Bense sebebini tam çözemediğim bir kilitlenme yaşıyorum... yazdıklarını okudukca kendimi aynen şöyle hissettim: tekerlekli sandalyeye ömür boyu mahkum birisiyim. Ve etrafımda koçan çıvıldaşan insanlar var. Gülümseyerek seyrediyorum onları. Ama diyorum kendi kendime ben buradan kalkamam ki... Değil koşmak, yürüyemem bile... Elimi ayağımı bağlı hissettiren hissi arıyorum...
Canım benim umarım sizinde bir gün güzel haberlerinizi alırız, umutla bekliyoruz...
Size şunu söylemek istiyorum " önceden bir hiçtik şimdi insan olduk" inşallah hoşçakalın,

Sevgilerimle
Alt 24-04-2008, 02:17 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Sevgili günlükcüğüm,
Hani demiştim ya muazzam günler anlar yaşıyorum, ve gün olmasın ki bir süprizle karşılaşmayayım, bu güzelliklere yenisi eklendi, hemde ne oldu biliyor musun?
16 sene aradan sonra BABAM aradı...
Ne garip...
----"kızım nasılsın?"
----"iyiyim babacım, ellerinizden öperim..."
Ne garipti...
Açılımlar yaşadıkça benlikte, o beklenen kapılarda teker teker açılıyordu işte...
Sadece sabırdı anahtar kelime... İlahi kudrete secdelerimle... 96

Sevgilerimle...
Alt 24-04-2008, 04:17 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point

ne mutlu sana içindeki güzelliğe kavuşmana çok az kalmış babanla bunca yıl ayrı kalmak çok acı dilerim çok geç olmadan sevginizi esirgemezsiniz birbirinize affına sığınarak bilmeyerek sebelerini yazdım bu şekilde sadece geçen bunca zamana sizler adına çok üzüldüm

Bookmarks