Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız vay canına daha ilk gün ilaç almaya başladım, öleeee tepkisiz bir halde gün geçti, ağzım kurudu bolca, o kıpır kıpır nurhan gitti sus pus biri geldi sanki, ne kadar sakinim yahuuu, sanırım hemencecik uyuyacağım, açıp telkinlerimi sabaha kadar hemde telkinlerimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-09-2008, 08:56 PM   #191 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

vay canına daha ilk gün ilaç almaya başladım, öleeee tepkisiz bir halde gün geçti, ağzım kurudu bolca, o kıpır kıpır nurhan gitti sus pus biri geldi sanki, ne kadar sakinim yahuuu, sanırım hemencecik uyuyacağım, açıp telkinlerimi sabaha kadar hemde telkinlerimi bırakmayayım, aynen adım adım, güçlü nurhan yenilensin, kendimle yüzleşip, tüm o geçmişten gelen özümü döküp, şimdime ve gerçeğe sarılayım, hayatla kendimle barışayım. ben iyi bir tamirciyim, atölyede nasıl iş çıkarttığımı herkes biliyor, şükürler olsun. kızımla oğlumla babamla görüşüyorum, ve onları artık taşımıyorum, sadece bana sarılmalarını istiyorum, hazırım, tüm güzel günlere, herkesi affettim, canımı yakan herkesi affettim,

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-09-2008, 09:15 PM   #192 (permalink)
suzzy
Guest

canım nurhanzacım...önemli olanda budur bence...

bize acı verenleri affedebilmek... ve artık yaşamın güzel yönlerine bakmayı kabul etmek...

tebrik ederim seni...yeni bir adım daha attığın için... super
Alt 24-09-2008, 09:30 PM   #193 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

vay canına nasılda hem kendimi, hemde etrafımdakileri yoruyormuşum, sakince işimi yapıp evime gelmek, yürürken yolun tadını çıkartmak, insanlara sakince cevap vermek bile beni gören herkeside şaşırttı sanki, aynı anda birsürü işe saldırıp, hepsini halletmek için kendimi paralıyordum, 2 gündür tedaviye başladığımdan beri, teker teker sakince işimi bitirip öbürüne geçiyorum... bu halimi sevmeye başladım, herkes daha memnun sanki, ama bu radyoya noldu gene bağlanamıyorum ,müzik ruhumun gıdası, sizle paylaşmak ise en keyifli hali... wave
Alt 25-09-2008, 11:12 PM   #194 (permalink)
Yüzbaşı

oley oley oleeeeyyyyyyyyyyy,
hep hayalini kurduğum gezi gerçekleşecek galiba, darıcadaki boğaziçi hayvanat bahçesine mail atmıştım, bugün aradılar,
4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ sebebiyle 15 ytl olan biletler biz kadınlar elele derneği için 5 ytl olacakmış, şöförler derneği başkanından daha tuluyhan uğurlu konseri sırasında söz almıştım, konserede bizi derneğin aracı götürmüştü, hayvanat bahçesi gezimiz gerçekleşecek, basınada haber verdim, yerelde haberide çıktı, çok mutluyum daha gitmeden üstelik............
Alt 26-09-2008, 08:56 PM   #195 (permalink)
Yüzbaşı

bebişim canım kedimi buldum, evine döndüüüü, çok mutluyum, bu kış sokaklarda ne yapar diye kahroluyordum, yıkadım onu kendini kurtmaya çalışıyor, beni evini unutmamış, nasıl samimi görmek lazım, hayvan deyip geçmemek lazım, keşke babamda birazcık sevgiyle yaklaşabilseydi,kandilinizi hepimizin kandilini kutluyorum, yüce rabbim kulunun kalbini en iyi bilen, şükürler olsun rabbime..........
Alt 26-09-2008, 09:40 PM   #196 (permalink)
Yüzbaşı

bebişimi bulduuum, sevgili kedim bebiş bu kış günü ne yapar diye kahroluyordum, 1,5 aydır kayıptı, bugün buldum, allahım sana şükürler olsun, öyle mutluyum ki, babama gidecektim, onun için balık aldım, çamaşırlarını yıkadım, çantaları ağırlık etmesin diye hastaneden alıp eve getirmiştim, ama hastaneden çıkartmaya gitmedim, çook acı konuşuyor, ve bugünde sarhoş, daha dün çıktı hastaneden, hemen içmeye başlamış, tam eşyaları hazırladım balık aldım babama gideceğim, birde baktım, balıkçıda benim bebişim, bir yıl koynumda uyuyan beni annesi sanan kedim, hemen eşyaları dükkana bırakıp kedimi aldım eve getirdim, yıkadım doyurdum, evi beni unutmamış, babama eşyaları biriyle gönderttim, kapıdan verirken telefonda sesini duydum, öyle acı konuşuyorduki...........allah bu gecenin yüzü suyu hürmetine ona yardım etsin demekten başka birşey gelmiyor elimden, kulunun kalbindekini en iyi bilen yüce rabbim sana şükürler olsun, sen en iyi bilensin, mutlak bir hayır vardır.
Alt 26-09-2008, 10:47 PM   #197 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım seninde kadir gecen mübarek olsun..

bu gecenin güzel hediyelerinden biri olarak kediciğine kavuşmana sevindim..
evine tekrar hoşgelmiş..

nurhanzacım acı sözleri duymayacaksın.. yeri gelince sağır olmayı öğren artık tatlım..

herkes kendi yaşamından mesuldür ve herkes yaşamını kendi istediği gibi yönlendirir..
bizim yapacaklarımız nacizane kendi öğrendikleimizi uyguladıklarımızı anlatarak davette bulunmak yollarına ışık olmaktır..

tıpkı burada birbirimize yaptığımız gibi..

asla başkalarını değiştiremeyiz.. sadece değişmelerine vesile olabiliriz..

farkında mısın her seferimde aynı şeyler yaşanıyor;
sen baban için başta kendin olmak üzere her şeyi bir kenara atıyorsun..
bu arada kendin ve başka herşey geride kalıp başa dönüyor üzerine bir sürü acı hatıra birikiyor..

sonra baban yine kendi yaşamına kaldığı yerden kendi istediği gibi devam ediyor..

sen ve ikinci plana attığın her şey böylelikle başka sorunlarlarıda üzerine alarak kaldığın yere bile değil daha gerilere dönüyorsun..

baban için yapabileceklerini yap lütfen daha fazlasını değil..
çamaşırlarını yıka temizliğini yap.. çok paran olduğunda harçlığını ver.. bıkmadan ve duyduklarına aldırmadan sağlıklı yaşamasını öğütle ama kendin için yoluna devam et.. bu bir kuyu ise eğer baban senide içine çekiyor.. onu kurtaracak kadar güçlü değilsin bunu kabul et.. ve onu kurtarmak senin ana görevin değil bunuda kabul et lütfen..

sen bir annesin.. önce kendi yaşamını iyileştir .. yoksa ne kendini ne bir başkasını iyileştirecek gücün kalmayacak..

doktora gitmeye başladın.. eskiden bir tuluyhan şarkısı yeterdi içindeki kırgınlıkları iyileştirmeye.. şimdi ilaçlara kadar yükseldi bu durum..

artık dur ve lütfen ama lütfen kendi yaşamına sahip çık..

tüm yüreğimle ruhunun iyileşmesini ve mutlu olmanı diliyorum.. senin gibi güzel yüreklere bu dünyanın ihtiyacı var..

sevgiler..
Alt 04-10-2008, 09:18 PM   #198 (permalink)
Yüzbaşı

veeeeeeeee
nefis bir gün ve nefis bir organizasyon oldu, hava günlük güneşlik, pırıl pırıl güneş, ve hayvanat bahçesi bir harikaydı, taaabbbiiii, açlıktan ölen zürafa için üzüldük, 64 kişi olduk ve herkes çok eğlendi, derneğimiz her nekadar yönetimsiz olsada, ben bile tek başıma dernek olurmuşum onu gördük, bakalım daha neler göreceğiz, bugün ilaçlarımıda almadım acaip enerjim tavan yaptı, tüm şebeklikleri yaptım hatta bir ara beni otobüsten atacaklar diye korktum, hele otobüse tuluyhan dinletim acaip oldu,,,,,,,,,, malesef halkımızın kültür seviyesi buna müsait değil, şıkıdımlı olmayınca beni yuhalayacaklardı, hele yarım saatte bir nutuk çekişim hehehhe, milleti kırdım geçirdim, ben bile bu kadar komik olduğumun farkında değilmişim, nolduysa bana en kötü tarafı çocuklarım balıkesirden kalkıp gelecek diye umdum ama, ikiside gelemedi, iyi olsunlar yeter bana................................. 96
Alt 08-10-2008, 07:37 PM   #199 (permalink)
Yüzbaşı

Kadınlar Elele Derneği yine güzel bir etkinliğe imza attı, biz kadınlar elele verdiğimizde gerçekten güzel işler çıkartacağımızı biliyoruz, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma gününde ülkemiz için ciddi ve güzel bir yatırım olan, ancak her zaman ki gibi sahip olduğumuz değerlere gereken önemi göstermediğimiz için ciddi sıkıntılar içine girmiş bir kurumu gündeme getirdik. Umuyoruz ki tüm halkımız elindeki güzelliklerin, değerlerin farkına varır ve gerçekten hakkettiği özeni gösterir. Biz hayvanat bahçelerimize, milli parklarımıza, müzelerimize, kültürümüze, sazımıza, sözümüze sahip çıkmalıyız.
Kadınlar Elele Derneği olarak kısa bir sürede, gerçekten dar imkanlarla, ciddi etkinlikler ortaya koyabildik, Lemar Alışveriş merkezinde dünyanın en akıllı adamı Erdal Demirkıran panelinde, yeni yapılanma içinde olan derneğimizin ilk mesajı, kendi gücümüzün farkına vararak silkelenmemiz, hayal edip, hedef koyup durmadan çalışmamız gerektiği ve hepimizin birer mucize ve çok değerli insanlar olduğumuzu vurgulamak oldu.
Pazar sergilerimizde kadınlarımızın el emeğini sergilerken ve halka dağıttığımız taleplerimizi anlatan mektuplarımızla tüm kadınlarımızın ne kadar değerli, üretken, ve toplumu şekillendiren bireyler olduğunu vurguladık, geleceğimiz kadın elleri ve emeğiyle şekillendi her zaman. Dünyamızın doğal dengesi bozulurken, hergeçen gün, düne özlem duyuyorsak acil olarak biz kadınların tedbirler alması, daha fazla duyarlı olması gerekir. Tv başında ne kendimize, ne toplumumuza bir fayda sağlayamayız, biz kadınlar toplumla, gençlerle, çocuklarla, elele vererek ayağa kalkmamız, ve yürümeye hatta koşmaya başlamamız gerekli.
2. büyük etkinliğimizi dünyaca ünlü değerli piyanistimiz Tuluyhan Uğurlu’nun Haydarpaşa garındaki dünya başkenti İstanbul konserine gitmekle düzenlemiştik, maalesef halkımız gerçek sanata ve sanatçıya ne kadar ilgisizmiş bunuda gördük. Belediye başkanımız bile Tuluyhan Uğurlu’yu tanımıyor, oysa bu piyanistimiz, dünyanın her köşesinde, tüm dünya insanlarının ayakta alkışladığı konserlerinde, nerde bir türkü duysa besteciliğinden utanan bir garip Tuluyhan diye kendini tanıtır. Ve eserlerinde Türk ezgilerini evrenselleştirmeye çalışır.ve konserden beri büyük bir coşkuyla beklediğimiz Kadınlar Elele derneğinin lokali ile ilgili güzel gelişmeyi size duyurmak isterdim, ancak bir türlü tüm malzemeleri elimizde olduğu halde, daha yemeği hazırlayıp, ocağa koyamamanın acısını yaşıyorum. Bu dünyaca ünlü piyanistimizin Haydarpaşa’daki konserine gittiğimizde çok sevindirici bir gelişme oldu. Halen tüm çabalarımıza rağmen bir lokalimiz olmayışı ile ilgili olarak Tuluyhan Uğurlu ile yaptığımız görüşme sırasında, bize Haydarpaşa garının anlam ve öneminide vurgulayarak bir tren vagonu tahsis edilebileceğini öğrendik, inanın hayali bile bu kadar güzel bir gelişmeyi yakalamış bir dernek mensubu olarak, halen adım atamamış olmak çok üzücü. Vagonumuz hazır, belediye başkanımızla yaptığımız görüşme sonrasında imar işlerine bakın uygun gördüğünüz yere geçici olarak vagonu getirebilirsiniz dedi, biz geçici değil daimi olarak vagonumuzu koyacağımız bir yer talep ediyoruz, kaç aydır mektuplarla hatta adres göstererek bir lokal talep ettik, ama bir türlü mümkün olmadı, duvar, kapı, pencerede istemiyoruz artık, sadece dünyaca ünlü bir piyanist olan Tuluyhan Uğurlu ve Erdal Demirkıran’ında destekleriyle, ve her şeyden önce tüm Çerkezköy halkının elele vermesiyle belediye meydanına kadınlar elele vagonunu koymak ve işe ihtiyacı olan kadınların, emeklerini sergileyebileceği, nefis yiyecekleri evlerinde yapıp, getiren kadınların ürünlerini satmak ve o bölgeyi bir sanat sokağına çevirmek istiyoruz, akla, hayale gelen tüm sosyal etkinlikleri yapabilecekleri bir lokali hayata geçirmek zorundayız. Biz kadınız, toplumda ekonomik özgürlüğü tamamen elinden alınmış, kıt imkanlarla çocuk büyüten, ev geçindiren, ezilen kadınlarız, işçi kadınlarız, hem fabrikada, hem evde, hem sokakta hep geçim derdinde, cahil bırakılmış, güzel günler düşleri kuran yiğit kadınlarız, en iyisini, en güzelini hak ediyoruz. Ve üretmek, güzelleştirmek istiyoruz, Ya bizim istediklerimiz çok şey yada siz bize bunları çok görüyorsunuz, sizce hangisi? çok mu şey istiyoruz?
Ve 4 Ekim dünya hayvanlarını koruma gününde, asyanın en büyük hayvanat bahçesi olan darıcadaki Boğaziçi hayvanat bahçesine yaptığımız bu gezi ile çocuklarımıza, gençlerimize doğal hayatı tanıtmak adına ilk gezimizi düzenlemiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz, bu geziyi organize ederken bize destek veren en başta yaşar kuş’a otobüsleri ayarladığı için teşekkür ediyoruz, her ne kadar planladığımız şekilde başlamasada, gezimizin başında gerçekten bireysel olarak gösterdiği çabadan ötürü şöförlüğümüzü yapan Reşat Demirkol’a, Ferhat ve sefer beye özel olarak teşekkürü borç biliriz, gezimize katılan yumurcakları eğlendirmek için ellerinden geleni yaptıkları için. Lemar alışveriş merkezinden Resul beye ayrıca teşekkür ederiz, gezimize katılanlar için verdiği meyve suları ve keklerden ötürü,
Tüm gezi boyunca bizi yalnız bırakmayan CHP kadın kollarına çok teşekkür ediyoruz, ve çocuk esirgeme kurumunuda götürebilmek için çok çaba sarfettik, Chpden aday olan dr Kamil Yüceer bizzat çocuk esirgeme kurumundaki çocukların masrafını üstlendiği halde, gezimiz tatile denk geldiğinden ötürü şehir dışına çıkmadan 2 gün önce yasal izin alınması gerektiği için hayvanat bahçesine bizimle gelemediler. Umarım diğer etkinliklerimizde ilk önce çocuk esirgeme kurumunu götürebiliriz ve gerekeni daha önceden organize ederiz. Üstelik bir gün öncesinde yağmur başladığı halde hava sanki bizim gezimiz için özel olarak hazırlanmış gibi günlük güneşlik oldu, geziye katılan herkes gönlünce eğlendi, ve çok memnun ayrıldılar, 64 kişilik bir kafile oluşturduk, 50 kişi çerkezköyden 14 kişide istanbuldan gezimize katıldı, bir dahaki sefere minyatürke gitmek üzere sözleştik. Hayvanat bahçesinin cidden desteğe ihtiyacı var, hatta çocuklar açlıktan ölen zürafa konusunu duyunca çok üzüldüler, zürafa ve filleri göremedikleri için ayrıca üzüldük, gerçekten böyle büyük bir hayvanat bahçesinin çok daha bakımlı olmasını beklerdik. Yinede biz kadınlar elele derneği tüm Çerkezköy halkından önemle rica ediyoruz, bu ülke, bu gelecek bizim, lütfen hepimiz daha duyarlı olalım, elimizdekilerin kıymetini bilelim, sahip olduğumuz imkanları kendimiz kullanabiliriz, en iyisine layığız, gücümüzün farkına varalım, ve tüm kadınlar yapacak çok işimiz var, elleri görelim, üreten, güzelleştiren, özellikler katan kadın elleri değsin hayata, topluma. Sevgiyle saygıyla

Nurhan Altıntaş
Alt 12-10-2008, 05:53 PM   #200 (permalink)
Yüzbaşı

kızım geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, çok mutluyum,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bookmarks