Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   nurhanza devam ediyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/5110-nurhanza-devam-ediyor.html)

nurhanza 06-06-2008 06:15 PM

Ynt: nurhanza devam ediyor

evet
kapanmak üzere olan bir derneğe can verdik sayılıyoruz şu an için, pazartesi belediye başkanına topluca çıkacağız, ve en kıyak yerden bir lokal isteyeceğiz, basınla gümbür gümbür gidip o gördüğüm ve çocuk parkının önünde yeni yapılan dükkanlardan birini isteyeceğiz çocuklu bayanlar için mükemmel bir yer olacak, elişi hamur işi aklınıza ne gelirse artık bu arada işsiz kaldım patron harbiden kovdu beni, onun adına çok üzgünüm keşke bukadar küçültmeseydi kendini, napalım aç mezarı yok ya elbet bir ekmek kapısı bulacağız, evellalah ekmeğimi taştan çıkartırım, zorluk nezaman biterse yolda biter zaten, zerrin özer içinde koşturup mutlaka bu konseri yapacağız, başka yolu yok bunun, hepinizi beklerim forumumdaki dostlarım, zerrin özer konserimize, derneğimizin lokal açılışına harika şeyler olacak olacak olacak

shamanic 07-06-2008 10:12 PM

canım benim sen ne kadar marifetli bir kadınsın.. ark5

nasıl tebrik etsem bilemedim ama gurur duyuyorum gerçekten seninle.. 25889

yanında olanlar gerçekten çok şanslılar.. sevincli

iyiki bu dünyada benimle aynı zaman dilimindesin.. tender45

iyiki senin gibi yüreği sevgi dolu güçlü bir insanı tanımışım..

yaptıkların ve yapacakların konusunda başarılı olacağını biliyorum.. super

aynı şehirde olsak her fırsatta yanında olmaya çalışırdım..

yinede yüreğim.. dualarım seninle.. kiss3
yolun kolaylıklarla dolsun..

sevgiler.. http://img187.imageshack.us/img187/7849/222wr8.gif

hayalayaz 07-06-2008 10:59 PM

patronun kaybettiği değeri anlayınca çok üzülecek..ama senin yerin orası değildi zaten..bak kendini çok daha iyi ifade edebileceğin yerlere gidiyorsun..sakın kendini korkutma, olanaklar insana hem maddi hemde manevi anlamda koşarak gelir...vede sana gelirken maratona çıkmışçasına acele ettiklerini görüyorum..yaradan yolunu kendi nuruyla aydınlatsın..seninle gurur duyuyorum..ve sana çok saygı duyuyorum..bu kadar kısa zamanda bu kadar gelişmeyi ancak senin gibi bir insan başarırdı..beni yanıltmadın teşekkür ederim..gel bi yanaklarında öpeyim...canım arkadaşım banim... kiss3 kiss3 kiss3

nurhanza 09-06-2008 12:18 AM

şimdi ben dün gece bir mektup yazdım, yarın basına ve belediye başkanına vereceğiz, baktım uyuyamıyorum neden acaba dedim, eee mektubumu önce günlüğüme koymam lazım değilmi? her hafta bir mektup yazacağız bu ilk mektup, herkesi mektuplara alıştıracağım, unutulmaya yüz tutmuş bir geleneğide canlandırmış olurum belki, her hafta tüm beldemiz biz kadınlardan mektup bekler hale gelmeli, güzel kadınlar, üreten duyarlı değerli kadınlardan mektup almayı kim istemez işte bu nurhanza devam ediyor ve etmeli işte bu......

MEKTUP

Merhaba bu ilk mektup, biz Çerkezköy’de yaşayan kadınlar bir yola çıkıyoruz, taaa Ademle Havva’dan bu yana süren bir yolculuk, kimbilir daha nerelere uzayacak,
Yolculuklar, erzaksız, azıksız, arkadaşsız çekilmez bir hal alır, el ele yürümek lazım, omuz omuza, üreten, güzelleştiren, kolaylaştıran, özellikler katan kadın elleri deymeli hayata, bu tv karşısında, içi boşaltılan sömürülen toplumu silkelemek lazım, boşa harcanacak tek dakikamız yok, muhtaç durumda olan darda, zorda olan nice insanımız var, onlara balık vermek yetmez, ellerine olta vermeliyiz, haydi elleri görelim üreten güzelleştiren elleri görelim,
önce düşünmeye başlasın herkes, mektubu alan herkes oturup düşünsün, sonra ellerini uzatsın, ve yola çıkalım,
tüm Çerkezköy’den belediyeden taleplerimiz var,
1- lokal istiyoruz, çocuk bahçesine bakan dükkanlardan biri kadınlara tahsis edilsin, ve bir ilki gerçekleştirmeye başlayalım, çalışan kadınlarımızın 1-2 saatliğine çocuklarını bırakıp gidecekleri bir yer yok, derneğimiz işleteceği lokal ile çocuk bahçesinde tüm çocukları en sevdiği mekanda oynatacak, hayvanlarla, doğayla müzelerle tanıştıracak geziler düzenlesin,
2- gençler için motivasyon ve kişisel gelişim uzmanları ile seminerler düzenlesin, spor okullarında gençlerimize yarışmalarla, turnuvalarla hayata hazırlamakta destek olsun,
3- hukuksal anlamda kadınlarımıza danışmanlık yapsın,
4- sağlık konularında uzmanlarla eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yapsın
5- ve en önemli hayati konu herkes eline olta alacak, işe ihtiyacı olan kadınlarımız için elele ciddi çalışmalar yürütmeliyiz, bu mektuplarla işe başlayabiliriz, her hafta bir kadınımızın yazdığı mektubu el ilanı şeklinde bastıralım, ve işe ihtiyacı olan kadınlar kollarına sepeti takıp bize gelsin, derneğimiz aracılığıyla artık ne olursa çorap, sabun, börek, poğaça sepetlere doldurup satmaya başlasınlar, hem kendileri kazansın, hemde amacımızı ve yapmak istediklerimizi bu mektuplarla duyursunlar,
6- standlar açalım, pazarda, fabrika önlerinde mektuplarımızı iliştirdiğimiz ürünleri satmaya başlayalım,
7- konser çalışmalarımız için sponsor arıyoruz, zerrin özer ile yaptığımız görüşmelerde, kendisi için değil, sadece orkestrasının masraflarını karşıladığımız takdirde konser yapabileceğiz, öncelikli olarak belediyeden konser için tam destek bekliyoruz, sponsor bulma konusunda, ve lokalimizin konserden önce faaliyete geçmesi gerekli, lokal için yeni yapılan Barbaros caddesinde çocuk parkına bakan dükkanlardan birini talep ediyoruz,
8- lokalimiz haftanın 7 günü açık olsun, işe ihtiyacı olan kadınlar, sabahları nefis kahvaltılar hazırlasın, evlerinde böreğini, çöreğini yapan kadında orada çalışan kadında para kazansın, evinde ördüklerini, elişlerini sergilesin, salçasını, turşusunu, reçelini yapıp getirsin, orada satsın,
9- evlere temizliğe giden, hasta,yaşlı,çocuk bakan kadınlar, parça başı iş yapan kadınlar,
bizim aracılığımızla emeklerinin tam karşılığını alarak toplumu kalkındırmak için el ele verme zamanıdır, tüm Çerkezköy halkından belediyemizden destek bekliyoruz
işte kadın olmak böyle bir şey, düşünen, üreten kadın olmak bambaşka bir şey, bir kadın isterse yapamayacağı bir şey yok, toplumu doğuran, doyuran,büyüten, öpülesi eller kadın eli deysin hayata,
Çerkezköy kadınlar el ele dayanışma ve yardımlaşma derneği

nurhanza 11-06-2008 06:24 PM

evet linki burada gazertede çıkan haberimizin,
yola çıktık hadi hayırlısı
http://www.cerkezkoyhaber.com.tr/detay.php?id=2338#9035

nurhanza 11-06-2008 06:26 PM

bu arada dernek geçen yıl benim doğum günüm 12 ağustosta kurulmuş, tesadüfe bakın heleeee

MuminOKAN 11-06-2008 06:28 PM

bravo. 25889 tebrikler. 25889 devamını bekliyoruz. 25889 956k

hayalayaz 11-06-2008 06:55 PM

25889 25889 25889 25889 tebrikler ablam..daha güzel haberlerin takipçisi olacağım..

Mustang 11-06-2008 08:11 PM

seni gerçekten kutluyorum umarım çok başarılı olursun. alk78 alk78 alk78 alk78

nurhanza 12-06-2008 05:43 PM

ay neler oluyor böleeee,
büyük alışveriş merkezi ile sponsor olurmu diye görüşmeye gittim, elimizden geleni yaparız dedi, salon verecek stand açacaklar, afiş astıracaklar, zerrin için henüz bişi yapmaya çalışırken, aklıma dünyanın en akıllı adamı erdal demirkıran geldi, kızcazım tanışmıştı kendisiyle, bayılıyordu ona,
bende telefonla görüşmüştüm geçen yıl, kadınlara anlattım olurmu dedim olur dediler, aradım
25 haziranda bu kocaman alışveriş merkezinde erdal demirkıranı ağırlayacağız yarın kitapları geliyor, stand açacağız, allahım allahım süper yaaaaaaaaa
hemen yazdım acele acele
detayları akşam evden yazıcam çok heyecanlandım yaaaaaaaa
mimarı bendeniz olacak kızımla beraber

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:27 AM.