Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

burre'ye gidelim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri burre'ye gidelim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız rüyaları yazma uygulamasına benim de başlamam lazım sanırım. çünkü buaralar yoğun bi şekilde rüya görüyorum ve çoğunu da hatırlıyorum net olarak. bende senin gibi sabırsızım sabırlı olmaya çalışıyorum. endişeye kapılıyorum zaman zaman. günlüğümden de anlaşılıyo zaten bu durumlar. yavaş yavaş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

burre'ye gidelim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-03-2008, 11:03 AM   #41 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burre'ye gidelim

rüyaları yazma uygulamasına benim de başlamam lazım sanırım. çünkü buaralar yoğun bi şekilde rüya görüyorum ve çoğunu da hatırlıyorum net olarak.
bende senin gibi sabırsızım sabırlı olmaya çalışıyorum. endişeye kapılıyorum zaman zaman. günlüğümden de anlaşılıyo zaten bu durumlar. yavaş yavaş geçecek sanırım bunlarda. güzel gelişmeler oldukça kendimizi daha rahat bırakabileceğiz galiba.
bu arada sen hangi telkinleri dinliyosun? onlardan biraz bahseder misin
görüşmek üzere.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

smyrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 11:37 AM   #42 (permalink)
Akulina
Guest

Aynen bende rüyalarımı yazmaya karar verdim,bu aralar o kadar çok ve garip rüya görüyorumki,kendime şaşıyorum:)
Bu arada bende ilk telkinleri dinlemeye başladığımda hemen bir sürü telkin almıştım listeye,sonrasında çorba oldu herşey...Şimdi yavaş ve emin adımlarla başladım tekrardan,daha iyi geldi böyle;)

Alt 25-03-2008, 12:23 PM   #43 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

güzellikler...

rüyalarınızı yazma kararlarınıza çok sevindim..
şimdilik başlardasınız herşey rüyalarda karman çorman geliyor biliyorum ama..
bir süre sonra içsel olarak her rüyanızı yorumlayabilecek gerçekten vermek istediği mesajları almaya başlayacaksınız..

ve işin keyifli yanı o noktada başlıyor işte..

rüyalarınız ile birlikte güncel önemli olaylarınızı kararlarınızı da not edin..
ilerleyen zamanlarda bu listeleriniz size hangi rüyanızın neler anlatmak istediği konusunda rehberleriniz olmuş olacak..

ve burrecim ufak hatırlatma.. gördüklerine sınır koyma canım benim..
mutfak bizim yaratıcı olduğumuz yönümüzdür aynı zmanda ... 2 patates 1 havuç ile girersin..
mis gibi yemek yapıp çıkarsın...
yenilmez olanı yenilir kılar sofrana bereket koyarsın..
en temiz olman gereken yerdir.. v.b..

ben kilolalrın ile alakalı olduğunu sanmıyorum..
gerçekte ne mesaj veriyor onu anlamaya çalış güzelim..
kilolar gelip geçici..
sen onlara gerektiğinden fazla önem vererek vücudunda kalmalarını sağlıyosun..
hak ettiği kadar değer ver ve gitsinler.. sağlıklı bir şekilde zayıflamayı seç..

birde korkunç yağmur değil güzel kuşum...
bereketli dünya güzeli yağmur..
ben çok seviyorum ya yağmuru.. onun için...

dün gece 2 civarıydı... bir fırtına ama uçuruyo.. o kadar kuvvetliki...
balkonda çam ağaçlarım ve portakla agacım var.. birde koltuğum vardı...
film sahnelerinde olur ya her şey havada uçar..
canlarım.. ağaçlarım rüzgara yenik düşüp uçtular...
tabii ben superwoman olarak kendimi balkona attım..
da pek süper değilmişim bende uçuyodum..
yinede o fırtına benim ayaklarımı yerden kesecek muhteşemliğe sahipti...
ağaçlarımı yere düşürsede sevdim ben onu..
kim bilir hangi güzellikleri bize getirmek için o kadar kuvvetli esti..
ve kimbilir hangi güzellikler oluşacak bu muhteşem yağmurun arkasından...

şimdi çok güzel bir kitabı okumayı bitirdim...
tezahür ettirme sanatı...
o kitabı bilinçaltı çalışmalarına ekleyeceğim..

umarım hedeflerimiz konusunda hepimize yardımcı olur...

sevgiler...
Alt 25-03-2008, 12:49 PM   #44 (permalink)
Akulina
Guest

Evet shamanic'cim doğru söylüyorsun...Bende yağmuru çok severim...Çevremde yağmurdan,kardan,kıştan nefret eden insanlar mevcuttur...Bende derim ya böyle söylemeyin,bakın her mevsimi kararında tadında ne güzel yaşıyoruz fln,ki bunu olumsuz gamze söylüyordu:),bu sene susuzluk ve kuraklık baş gösterince,herkes yağan kara,kışa ve yağmura mutlu olur duruma geldi...:)
Böyle kapalı,yağmurlu melankolik günlerde,ya dışarda olup ıslanmak,yada bülent ortaçgili açıp,huzurlu sesiyle yağmuru izlemek çok hoşuma gider...
Bu yağmurlar ülkemize,bereket,bolluk ve sağlık getirmesini diliyorum...

Bu arada shamanic'cim ağaçların şimdi iyilerdir umarım...Olmasalarda sen bir güzel onları ayağa kaldırırsın eminimki...

Burrecim, günlüğünü okumadım fazla ama kilolarını asla kafana takma...Onlar bizim bedenizmizde misafir...Onları sev,karşına al konuş,gitmelerine fırsat tanı...Nasıl kötü arkadaşlarla,inatlaşırızda,sonuç kötü olurya,öyle olmasına izin verme...Gördüğüm kadarıyla sitedeki bayanlar olarak,çok aşırı kilo problemimiz yok...Sadece birkaç kilo fazlamız var...Gidecekler canlarım,hepimiz fıstık gibi olacağız...
Alt 25-03-2008, 01:50 PM   #45 (permalink)
Teğmen

mavidag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavidag is an unknown quantity at this point

shamancım, sen bir harikasın,herşeyden farklı boyutta anlamlar çıkarabiliyorsun,muhteşem bir bakış açın var hayata..

yok yağmurla düşman değiliz,severimde,gece fırtına çok olunca korkarım ..galiba yalnız yaşadığım dönemlerden miras....

bende bilinçaltıve düşünce gücü ile ilgili kitap okumaya başlıycam..öncelik hangini tavsiye edersiniz..bir tane öneri vardı,bilinçaltının gücü mü ötesi yayınlarından,onu sepete attım..birde sedona yöntemi ile ilgili kitap alıcam..hayal abla önerdi bir tane..bilinçaltı ve olumlamalarla ilgili öğretici kitaplara ihtiyacım var..sitede bol bol bu makaleleri okumaya çalışıyorum.

smyrna, ego güçlendiric,kendine güven dinliyorum ağırlıklı..suçluluk çok çok az dinliyorum..yinede bunlar bile bende ağırlık ve dalgalnma yapabiliyor..bir müddet bunlarla devam..birde kısa telkinler var zinde uyanma gibi,ama hala etkisini göstermedi istediğim şekilde,sabah uykumdan vazgeçemiyorum..bence uykunun arkasına sığınıp hayattan kaçıyorum ben..bazende böyle düşünüyorum..

shamaniic, müthiş rüyalara anlam veriyorsun...beni yetiştirmelisin..:) geçen anlattığım da aynen dediklerin doğru ,gerçek hayatta değerlendirdim ve o konuda yeni gelişmeler oldu..aynen dediğin yani...ben düz mantıkla bakıyorum,hiç derinlik yok..kırmızı gördüm haber alıcam gibi..yada çok istediğim birşey varsa alakasızda olsa ona yorarım..artık kimseye söylemiyorum gördüklerimi..sizlerden başka tabi..
mavidag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 01:59 PM   #46 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim seçtiğin kitaplar gayet güzel...

bilinçaltının gücü... ötesi yayıncılık.. joseph murphy

rüyalarla ilgili olarak ta ışık elçi .. rehber rüyalar..

bne rüyalarınızı özellikle yorumlamamaya dikkat ediyorum canım.. sadece içsel olarak kendinizle bağlantı kurabilin diye
hissetiiğim yönlendirmelerde bulunuyorum...
gerçek anlamda kendiniz ila barıştığınızda ve içsel yolculuğunuzun tadını çıkarmaya başladığınızda..
hepiniz beni sollayıp geçeceksiniz.. ben buna yürekten inanıyorum..

yeterki kendimizi dinleyelim.. hislerimiz rüyalarımız yaşadıklarımız bize neyin mesajları ne anlatmak istiyor farkında olalım..

sevgiler tatlım..
Alt 21-04-2008, 07:48 PM   #47 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

epey bir zaman geçmiş yazmayalı..
sanırım çokda yazacak birşey bulamadım, olanları da önemsemedim..öyle böyle hayat gidiyor işte,son günler biraz depresiflik vardı üstümde,hep iyi olacak değiliz ya..havalar değişiyor ondandır diyorum...
tembelliğim üstümde telkinleri dinlemiyorum gibi birşey..

beklediğim bir haber var hala gelmedi,haberde değilde gelişim diyelim bu uyar .....iyi dilekleriniz benimle olsun..bu konuya çok ama çok önem veriyorum..neden bu kadar önemsedim bende çözemedim..vardır bir hikmeti..
Alt 23-05-2008, 02:37 PM   #48 (permalink)
Teğmen

merhaba günlük,
seni de ihmal ettim farkındayım ama biraz meşguldum ...
telkinlerime de ara vermiştim,yeniden başladım programıma,özellikle erteleme telkinine önem veriyorum bu aralarda..
yaşamaya ara vermiş gibi hissediyorum kendimi,bugünü yarına yarını başka zamanlara atarken..belkide taşın altına elini sokmaktan kaçıyorumondan böyle bilmiyorum..
bildiğim,bundan sonra daha disiplinli ve kendinden emin olacağım..

Alt 23-05-2008, 02:55 PM   #49 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

seni çok kararlı gördüm bürre
erteleme konusunda benimde çalışmam gereken noktalar var
ama erteleme telkinlerini dinlemeyi erteliyorum hep

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2008, 03:03 PM   #50 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

tekrar hoşgeldin burrecim..

erteleme telkinini kesinlikle tavsiye ederim..

kısa sürede değişimlerinize şaşıracaksınız...

sevgiler..

Bookmarks