Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Morliçe :) Tropikal_k

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Morliçe :) Tropikal_k Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bengusu :tesekkur ederım umarım gercekleşir cok ihtiyacım varr cunku elccyn:kujum haklısınn resmen afalladım bennn vee herşeyıı elime yuzume bulaştırmadan toparlanmalıyımm sızı sevıyorumm...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Morliçe :) Tropikal_k

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-09-2010, 07:12 PM   #111 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Morliçe :) Tropikal_k

bengusu :tesekkur ederım umarım gercekleşir cok ihtiyacım varr cunku
elccyn:kujum haklısınn resmen afalladım bennn vee herşeyıı elime yuzume bulaştırmadan toparlanmalıyımm sızı sevıyorumm

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2010, 07:25 PM   #112 (permalink)
Binbaşı

1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

• hayat bana istediklerimi vermek zorundasın.
  • ben çünkü bunu hekdıyorum önce hakkttıklerımı vedee fazlasını ıstıyorumm......işte bu devredee işin içine şans gırecekk.....şans artıkbenden yana olmalısınn...
  • nefes almayı sevıyorumdaaa aldığım nefes canımı yakıosaaa işte o zamnn daha çok alıyorum nefesıı kendıme dusmancaaaa ..
  • sevgı doluyum bennn ....35 yaşımı hayal ediyorum bazenn ..guzell birrr evvv salıncaklı koltuk...düşünüyorum ölee geçmişi yaaa diyorum ewet başarmısımm ....başardıklarım başaramadıklarımı karsılastırıyorrrm sallanırken günlerden pazar saat 5 civarı ılık ılık esen rüzgarr ..hayırlısıı dıyorummm guzell bır gulumsemeyleeee şükrediyorumm başardıklerım ve başaramadıklerım için .....o arada bir seess elindee nescafeyleeee hayatımm ne düşünüosun dienn..ewet ewet o ses ben ewlwnmısımm ..mutluyumm sonra yudumlarken nescafemııı sohbete dalıppp devam edıyorum yaşamaa....
  • gelelim simdiyeee : daha yatay geçişleer açıklanmadıı cuma aradımmm nette yazmadıkları halde eksık belgee şu eksık pazartesıye kadar gönderin dedii..pazartesii tekrar uni şehrıne gıdıyorummm ..yurt,harç ,su bu hepsının tarihleri çakışıoo napıcam bılmıoorumm ..rabbım bugun kadir gecesıı dualarımı kabul ettt ne olurr salı ggunu güzel haberi alayımmm ....yardım et banaa ...
  • sınava 3 hafta kaldıı benn artıkkk tekrarlara baaslıcamm bakalım ne olacakk umarımm ii olrr ....
  • ....

Alt 07-09-2010, 04:03 PM   #113 (permalink)
Binbaşı

• pes artık pess bitti bütün umudum bittii ....sınav ertelendi
  • şimdi ne olacakk bilmiorumm...tüm kötülükler üst üsteeee artık dayanamıcak durumdayımmm....canım ders calışmak istemiyorr ..hatta bu ülkede kalmaktaaaa istemiyorumm..oyun oynuorlarr parası olanların yüzündenn insanların emekleri gidiooo
  • sorular yeniden hazırlancakkMIŞ....sorular artık cok zor olacakkk bilmiyorumm yorgundum yaa artık çöktümmmmmmmmmm ...bittii yaa bittii geleceğim gittii hayatllerım hedeflerım gittii ..
  • YATAY geçişler bugun açıklancaktı yaaa açıklanmıcakmısss hatta yetmezmiş gibii ayın 20sinde acıklancakmıss..zaytenn benım ünim acılıooo ben yurtda 4milyar depozıto verdıkten sonramı acıklıcaklar anlamadım gıttııı.
  • okumakta istemiyorum artıkk emekmişş ne emegi beeee nefret etttım suann ..hakkımıyıyenlerdennn gelecegımı mahverdenlerdennn ...............
  • bittiii herşeyy bittiiiiiii ....çaresiz kaldımmmmmmmmm

Alt 07-09-2010, 04:11 PM   #114 (permalink)
bigokyanus
Guest

Yazdıklarını başkası yazmış gibi tekrar okur musun? Duyan da aids oldun , çaresiz hastalığın var zannedecekkkk!!!!
Alt 07-09-2010, 04:23 PM   #115 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazdıklarını başkası yazmış gibi tekrar okur musun? Duyan da aids oldun , çaresiz hastalığın var zannedecekkkk!!!!

cok sukur ole degılm ama ....baksana ne olacak sımdıı unıye bu yıl gıdemem yatay geçişs son şansımdıı acıklamadılarr dahaaa ..sınav ertelendıı ...ve benım bıran önce işe gırmem lazımmm sınavı bırakıp işe girsem olmıcakk ....berbat olduuuuu

Alt 07-09-2010, 04:28 PM   #116 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok sukur ole degılm ama ....baksana ne olacak sımdıı unıye bu yıl gıdemem yatay geçişs son şansımdıı acıklamadılarr dahaaa ..sınav ertelendıı ...ve benım bıran önce işe gırmem lazımmm sınavı bırakıp işe girsem olmıcakk ....berbat olduuuuu
Sevdiğin biri mi çaresiz hastalığa yakalandı???

Bak güzelim çok negatif düşünüyor çok çabuk sinirleniyorsun , vardır bunda da bir hayır dediğini hiç duymadım , başından beri günlüğünü takip ediyorum pozitif yazdığın kaç yazın var söyler misinnnn?

Ben bi yöntem uyguluyorum sana da tavsiye ederim ,
bir durum karşısında iki seçeneğin var sinirlenmek- kendine zarar vermek , kafaya takmamak -oluruna bırakmak ben hep ikinciyi seçiyorum ve rahatım...

Elinden geleni yap ve sonucu Allah'a bırak , en hayırlısı olacaktır, öperim seni sevgiyle ...
Alt 11-09-2010, 09:53 PM   #117 (permalink)
Binbaşı

merhabaa
  • üstümdee yıllardır özlemini duyduğumm o muhteşem koku varrr .....
  • nasıl bir şeyy biliormusunn ?nefes gibii sabrın sonu gibiii ...geri dönüş bu ama sorgulamadann ..cümleler ,sorularr unutulduu .oduran kalbim tekrar başladı atmaya..bakışlarda arayış yok mutluluk haykırıooo ....tek bir imaaa bir kez daha gitmeeee ..ama zor sölemekkk gidişler yakar canımııı . habersizz kayboluşlarr kavururrr ...son sözzz yoktu bizdee kalll demek ne zormuşş ...gitt bir kez daha gitttt ....sım sıkı tuttum eliniii butünn benliğimi ondann alır gibiii ..artık rahatt bırakk ruhumuu der gibii....gitme bitanemmm bi kez daaha gitmeeee ....bırakmaa benii ....bugun bitmek üzereee aynı şehirdee nefes almıcazzz yineeee ..belki aynı ülkadede.gidişinden sonraa nelerrr yaşadıgını anlattııı ..o bendi işteeee anlattıklarıı o değilldi beni anlatttı aslındaaa.....benliğimm yine gidioo bellki 1 yıl sesini bile duyamıcammm ...ki öle olcak ....en büyük korkusu benim birini bulmam olmuş ..türkiyede görevli arkadaşına hep beni sormuşş oda adım adım beni takip etmiş sankii ..doğum gunumde gelenn o mor güllerrr onun hediyesiymişşş ..........o mecbur gitmeyee benim ii için(miş) demedii beni bekle demediii ....gizli görevinin son 1 yılıymışşş ........
  • ewet günlüğüm yeter bu kadarr degilmiii?
  • bayramm güzeldii bol bol gezdikk vede geziyoruzz ankara eskişehirr istanbul ..akraba ziyaretlerii degişik vede hoş...
  • ders çalışmadımm aklımada gelmedi gelmicekteee galibaaa ..hayrola yelda_k ne iş?
  • kızma kızma herşeyy yolundaaa mutluyummm ....nefes alıyorum bakkk derin derinnn ....
  • kararlar alındıı üniye ilk dönem gitmicemmm...sınava kaadr sınava çalışcamm ...2 ay falan ertelenırsede dershaneye gidicemm ....inşallah yatay geçişimde kabul edılırrrr....

Alt 12-09-2010, 01:16 AM   #118 (permalink)
Binbaşı

Alt 15-09-2010, 10:03 AM   #119 (permalink)
Binbaşı

hayattan istediklerimi tekrarlamya geldimm!
  • mutlu olmak benim hakkımm ve sonunaa kadarr mutlulugu seçiyorumm..
  • yatay geçişim hala açıklanmadıı..ne olurr kabul edilmiş olayımmm .
  • o zamnn her şeyy cok cok cok güzell olcakk.bu bölümden mezun olmak istiyorummm..
  • işe istifamı verdimmm ..cunku daha ii yerlerde olmayıı istiyorummm ....o beyaz önlükk benim işteeee her yerde her koşuldaa bu meslek benım mesleğımm...insanlara yardım etmeyide seviyorummm.hastalara küçük birr tebessum o kadar ii geliyorkiiii ..tabii bunu anlamayanlarda yok degıl ama nesee
  • geçen gün rüyamıı anlattım sana ama rüya oldugunu solemeyii unutmusummm....
  • pişman olmıcamm ne üniyiii dondurdugumaa ne istifa etıgımeeee bunun içinn en baştann başladımm bugunn 10 gundurr ders çalışmıyordumdaa..bu kadar gezmek yeterr sorumluluklarımı tekrar üstleniyorumm
  • kendinee i bak yelda_k

Alt 15-09-2010, 10:06 AM   #120 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Son bir kaç gündür hep depresif bir haldeydin. Bu mesajın çok güzel.:) İşe istifa vermek... Cesaretin ve kendine güvenin için tebrik ediyorum seni.

Hayattan istediklerini almanı diliyorum.

Sevgiler.
planner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks