Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Değişim sancılıdır..en üst mertebeyi en çok ben olabileceğim en çok insanlara kendime hayrımın dokunduğu mertebeyi pozisyonu istedim..bu ne çetrefilli bir yoldur..ama herşey benim hayrm için..yeterki sonunda içindeki hayrı görebilecek kadar güçlü kalabileyim..evliliğim bitişini uzaktan izliyorum şimdide..yavaş yavaş sonlanıyor..bizi bağlı tutacak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-07-2010, 10:20 PM   #101 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: BLUEGİRLİN YENİ GÜNLÜĞÜ:)

Değişim sancılıdır..en üst mertebeyi en çok ben olabileceğim en çok insanlara kendime hayrımın dokunduğu mertebeyi pozisyonu istedim..bu ne çetrefilli bir yoldur..ama herşey benim hayrm için..yeterki sonunda içindeki hayrı görebilecek kadar güçlü kalabileyim..evliliğim bitişini uzaktan izliyorum şimdide..yavaş yavaş sonlanıyor..bizi bağlı tutacak şeylermi gitti, 6 aydan beri tükenen evliliğimiz sıçrayış yapmak düzelmek için dibemi vuruyor..

tabiki zor olacak..tabiki dibe vurana herkes acır..ama değişim zordur..herşey benim en üst seviyeye çıkmam için..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2010, 11:43 PM   #102 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değişim sancılıdır..en üst mertebeyi en çok ben olabileceğim en çok insanlara kendime hayrımın dokunduğu mertebeyi pozisyonu istedim..bu ne çetrefilli bir yoldur..ama herşey benim hayrm için..yeterki sonunda içindeki hayrı görebilecek kadar güçlü kalabileyim..evliliğim bitişini uzaktan izliyorum şimdide..yavaş yavaş sonlanıyor..bizi bağlı tutacak şeylermi gitti, 6 aydan beri tükenen evliliğimiz sıçrayış yapmak düzelmek için dibemi vuruyor..

tabiki zor olacak..tabiki dibe vurana herkes acır..ama değişim zordur..herşey benim en üst seviyeye çıkmam için..

Bu bitişi göz göre göre izlemek yakışmaz sana.Yıkılmak yılmak sana göre değil tabiki sonunda hayır olsun yaşadıklarının ama mutluluğun sona ermesi hayır değildir.Tabiki çok uğraştın çok çabaladın fakat senin üst seviyeye çıkman için evliliğinin veya hayatında ki başka bişeyin bitmesi gerekmiyor.Senin çok güçlü bir insan olduğuna inanıyorum Çetrefilli yolları hayatında seni yıkacak engeller olarak değil koşarken üzerinden atlayarak gerekirse hayasızca yıkarak bacaklarını güçlendirecek iradeni artıracaksın.
Ama kendini salı verme,umutsuz bakıverme düşüverme kalk kalk ta bir bak.Hala yaşıyorsun ve nice ömrün var önünde.Hala neler yaşayabilirsin sana verilen güzelliklere bak.
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2010, 02:30 PM   #103 (permalink)
Dolphin

1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

bugün tam bir hafta oldu..anı anına yaşıyorum ..yarın daha iyi olacak..bir hafta önce perşembe günü cuma günü öğlene kadar hayatımda olan bebeğim kocam evim hiçbirşey yok şuan..bir ben varım..ayaklara kalkmak için ayaklarım var..kırık bir kalbim..yanan bir yüreğim..bir aksa gözyaşlarım bir boğazımdaki yumruk geçse..

çok şükür hergün yağmur yağıyor benim için..hergün yıkıyor kalbimi..işaret bekleyene işaret çok...

Alt 09-07-2010, 04:39 PM   #104 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugün tam bir hafta oldu..anı anına yaşıyorum ..yarın daha iyi olacak..bir hafta önce perşembe günü cuma günü öğlene kadar hayatımda olan bebeğim kocam evim hiçbirşey yok şuan..bir ben varım..ayaklara kalkmak için ayaklarım var..kırık bir kalbim..yanan bir yüreğim..bir aksa gözyaşlarım bir boğazımdaki yumruk geçse..

çok şükür hergün yağmur yağıyor benim için..hergün yıkıyor kalbimi..işaret bekleyene işaret çok...
Sevgili bluegirlx,

Yazdıklarını başından beri okudum.Öyle veya böyle yolumuz mutsuzluktan umutsuzluktan bir şekilde geçiyor.Bende eski üye olmama rağmen demekki zamanı değilmiş ki daha önceleri bu kadar yakınlaşmamıştım site ile.Temmuz başlarındaki durumumu anlatamam size.Tam bir yığın halindeydim.Herşeyin beni bulduğunu düşünüp hayata küsmüştüm.Tüm olanları yaşamam gerekliymiş.O kadar doğru bir yerdesiniz ki ben burada olmaktan o kadar mutluyum ki...
Size tavsiyem sakın umutsuzluğa kapılmayın.Sizin de şu an yaşadıklarınızı bir şekilde deneyimlemeniz gerekiyormuş.Ama çok doğru bir yerdesiniz.
burada herkes o kadar içten,o kadar sevgi dolu ve en önemlisi güvenilir ki bunu çok kısa sürede anlıyacaksınız.
Artık asla yalnız değilsiniz.Sorunlarınızı paylaktıkça hep birlikte elimizden geldiğince azaltacağız buna inanın.Bu konuda yetenekli ve bilgili dostlarımız size yol göstereceklerdir.Ben henüz bu aşamada olamadığım için size bir öneride bulunamıyacağım.
Söyliyebileceğim tek şey asla umudunuzu kaybetmeyiniz.Burada asla yalnız değilsiniz ve hiçbiryerde bulamıyacağınız koşulsuz dostlarınız sizi sarıp sarmalıyacak.

İyiki varsınız,
İyiki hayatıma girdiniz.
karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2010, 06:03 PM   #105 (permalink)
Dolphin

çok teşekkürederim canım..ben çokta yeni sayılmam.sadece nikimi değiştiremeyip başka bir üyelik açtım.bir senedir site ile beraberim..ve gerçekten çok yardımını gördüm dostlarımın..yazdıkca paylaştıkca iyi geliyor..elimde bir günlük tutuyordum ama olanlardan sonra son verdim..o ona has bir günlüktü sanki o okusun diyeydi ..şimdi toparlanmak için beklediğim işaret hergün daha fazla geliyor..varlığınız için teşekkürler..

Alt 09-07-2010, 11:01 PM   #106 (permalink)
Dolphin

yarın sınavım var..tüm kpssye girecek arkadaşlarıma haklarında hayırlsını diliyorum..bir sınav neler mal olabilir..sizi bambaşka bir işte çalışmanıza mal olup olduğunuz yerden siz başka bir yere taşır.....yarınki sınava bunun hayrına inanarak gircem..şuani olduğum ortamdan şehirden işten başka bir işte çalışmak benim hayrımaysa kazanır atanırım..ne zorlu bir yolculuktu benim için..neler neler öğrendim..bir aydır kitap yüzü açmadan nasıl bu kadar huzurluyum bilmiyorum sınav için..

hepimizin hakkında hayırlısı olsun...olacak..başarılar..

Alt 09-07-2010, 11:53 PM   #107 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,259
141 Mesajinıza toplam 878 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatamorgana is an unknown quantity at this point

Canım sınavında başarılar diliyorum. Dualarım seninle.
fatamorgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 11:19 AM   #108 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Yüsra'cım bugünkü sınavında başarılar diliyorum sana,istediğinin gerçekleşmesini diliyorum..
Son dönem yaşadıkların üzücü,her üzücü olayın arkasındaki hayrı görebilmek de bir meziyet..Seni tanıdığım kadarıyla,bu hayrın farkında olan birisin..Her daim duları seninle olan meleğinle birlikte
tüm isteklerinin senin ve tüm evrenin hayrına olacak şekilde gerçekleşmesini diliyorum..hep böyle bir meleğim olmadığı için üzülürüm..
Hakettiğin mutluluk seninle olsun..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 03:11 PM   #109 (permalink)
Dolphin

sınav bitti..çok yorucuydu..nasıl geçtiği konusunda herhangi bir fikrim yok..bana destek olacak tüm arkadaşlarıma teşekkürediyorum..herşey gönlünüzce olsun..desteğiniz bana çok iyi geliyor..

tüm siteden bir ricam olacak..bana iyi gelecek bir kitap önerisi istiyorum..aşk gibi bir kitap..özel bir kitap okumak istiyorum..arayış devam ediyor..

Alt 12-07-2010, 11:45 PM   #110 (permalink)
Dolphin

evime döndüm........

Bookmarks