Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

sona yakın ve cok yorgunum...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri sona yakın ve cok yorgunum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız buraya bişler karalamak sacmada gelse yada ne bilim sacma deilde garip diyelım..belki de rahat rahat yazmak için burdayaım..bazı özel sebeplerden dolayı asla olmamam gereken bi yerdeyim ama farkında olmadan burda buldum kendimi..belkide alışkanlık yada sıgınmaa..kötüyüm cok kötüyüm..gene dondum ama bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

sona yakın ve cok yorgunum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-12-2009, 07:23 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meğer is an unknown quantity at this point
Standart sona yakın ve cok yorgunum...

buraya bişler karalamak sacmada gelse yada ne bilim sacma deilde garip diyelım..belki de rahat rahat yazmak için burdayaım..bazı özel sebeplerden dolayı asla olmamam gereken bi yerdeyim ama farkında olmadan burda buldum kendimi..belkide alışkanlık yada sıgınmaa..kötüyüm cok kötüyüm..gene dondum ama bu sefer en soğugunu yasıyorum..ne kalbım atıyo ne cigerlerimi nefes gidıyo sanki..tıkandım..olamdıgım kadar yorgun ve her konuda olmadıgım kadar cözümsüzüm.olanlar cözümleride yapmaya mecalım yok..kendimi anlatıcak sözüm nede halım kaldı.mücadele edemıyorum artık..yanlış anlaşılmaktan bile bile hata yapmaktan vazgecmemeye calışmaktan,hayat bana tutunmazken sürekli hayata tutunmaya calışmaktan sıkıldım..
isteklerim için deli gibi ugraşmaktan..kendimden verdiklerimden alamadıklarımdan,kızamadıklarımdan,sürekli hak vermemden ve ,affetmenden,üzülmekten,24 ünden hata yapan bi insan olmaktan ve 26 sında daha feci hatalar yapmaya devem etmekten,özümden uzaklaşmamdan,içimdeki masum insana zarar vermekten,yetememkten istedigim kadar ne kendime ne cevreme,kendim için bişi isteyememeye,istediklerimin olmamasına,insanların içini anlıyacak kadar akıllı olmaktan,sinirlenmekten ve artık sinirime hakım olamamaktan,ölmek istemekten ve artık ölümü kurtuluş görmekten,parasızlıktan yada parayı dagatmaktan vs vs vs vs vs coooooooooooooooooooooooooook yoruldum.......................

kurtulmak istıyorum ama bu sefer gercekten yardıma ihtiyacım var.sonumun nasıl ve kesin olucagına dair fiikirler üretmek ve sonumu beklıyorum...

allahımdan uzaklaştım yüzüm yok dua etmeye ondan bişiler istemeye istemeyede halım yok zaten...herseyle berebar kendımden vazgecıyorummm....ufacık bişi de olsa bişi lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

meğer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 07:29 PM   #2 (permalink)
spestnaz
Guest

Standart Cevap: sona yakın ve cok yorgunum...

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel,
Bizim dergahımız, umitsizlik dergahı değildir,
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel.

hoş geldiniz, iyiki geldiniz. .
Alt 22-12-2009, 07:31 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

canım yazdıklarını çok dikkatle okudum sakın ha sakın boyle yanlış düşüncelere kapılma son diye birşey yoktur olan sonlarda bir başlangıçtır bunu bil olumsuzluğu kafandan at ve kimseyi düşünme sakın ha sakın sadece kendin varsın ve kendini düşün Allahtan uzaklaşmak ne demek sen ondan uzaklaşsanda o senden uzaklaşmaz şah damarımız kadar yakın bize düşün bir sen bu dünyadan gidersen ne olur?bir düşün 2 gün ardından ağlanır ve unutulur ama senin hayallerin yarıda bıraktıkların yada geride bıraktıkların geride bırakacağım hiç birşeyim yok diyorsan mesela biz varız derim onunden hergün geçtiğin yerlerdeki insanlar var en onemlisi kendin varsın elindeki şanları gor nefes alıp veriyorsun ve ne hata yaparsan yap hatayı telafi etme şansın var şu an.

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 07:59 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Al iste beni anlattin yani 3 haftaki onceki beni.Ben bu dediklerini oyle 3 gunde 1 degil ,hergun degil ara vermeden her dakika yasadim. Allaha dua ve sukretmek mi isyan ediyordum , ben niye ben .Bunu hakedecek ne yaptim ben.Baskalari yokmuydu benimle ugarsiyorsun. bagirirdim evde Allahim ben burdayim beni gormuyormusun diye vb....... Arkadasim senin ilacin telkin.Ben dinledim kurtuldum .Simdi sana sukret dicem banada arkadaslarim soylerdi bunu.Delinin zoruna bak derdim ben bittim bu bana sukret diyor . Sana sadece telkin derim.Bak 1 hafta sonra sukurler baslicak .Vakit buldukca ama mutlaka dinle olurmu.
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 09:09 PM   #5 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

sevgili meğer...
hoşgeldiniz...

sizin ne kadar güçlü biri olduğunuzu biliyorum. inanıyorum da buna...
hatalar nelerdir? yada sizce hata diye birşey var mıdır?
biliyorsun, elimde o kadar güzel fırsatlar vardı yapabilirdim, bende r edebilirdim, ama bu sadece basit bir kaçış... ben o kadar basit değildim. bence sende değilsin...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 09:09 PM   #6 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

29?
son?

ciddi olamassınız!
lütfen bukadar olumsuz düşünmeyin.
Mümkünse hiç düşünmeyin. Sizi azda olsa mutlu eden birseyler elbet olmalı.
Boyle zor zamanlarda onlara sığınmak en akıllıcası.
kafanızı sorununuz hafıfıleyene kdr baska bı yerde tutabılecek bırseyler...

Sitedeki sizi daha olumlu dusunmeye sevk edecek materyaller dısında
dertleşebileceginiz
ve sizin için olabiliceklerin en iyilerini olmasını dileyecek bircok insan varken
hala kendiniz yanlız hissetmeyin.
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 11:09 PM   #7 (permalink)
Teğmen

nevin aydoğmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 56
43 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevin aydoğmuş is an unknown quantity at this point

bazı zorlukları yaşamadan mutlu olamıyoruz dibe inmişsiniz bende hayatımda dibe çok vurdum çok isyan ettim ağladım siz ne yapmış olursanız olun tanrı koşulsuz sever ona sığının ve kendinizi sevmeyi değer vermeyi öğrenmeye adayın yüksek doruklara çıkmak için bu zorlukları yaşamak gerekir içinizdeki işığa ulaşmanız dileğim ve hayata gülen gözlerle bakmanız
nevin aydoğmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 11:19 PM   #8 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

:) Aramıza hoşgeldin...

Bir çoğumuz, kaybettiğini düşünmeye başladığı zamanlarda ve çıkış yolu aradığımızda tanıştık bu siteyle. Sevin haydi, sen çıkış yolu istemişsin, senin uzak zannettiğin yüce Allah da seni buraya göndermiş. Sen yeter ki bunu gör ve yolu takip et, vazgeçmeden...

Sevgiyle... :)

edit: imla hatası
Alt 17-03-2010, 12:18 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Meğer lütfen saçma da olsa bişeyler yaz gerçekten meraklandım şimdi, umarım iyisindir. Yardımcı olabilecek çok insan var burada :)))
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2010, 12:49 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

3 ay geçmiş, kadın ölmüştür heralde şimdiye
tabi bunları yazan bir kadın ise, metinde cinsiyetine dair bir ipucu bulamasamda yazanın kadın olduğunu düşündüm ne hikmetse

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks