Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Smyrna Günleri...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Smyrna Günleri... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese merhaba Ben yaklaşık on gündür telkinleri dinliyorum. Burada bende kendimde olan değişimleri anlatmak istiyorum. İlk olarak ego ve suçlulukla başladım önerildiği gibi. Şimdi kendine güven de dinliyorum. Gün içinde çok uzun süreli dinleyemiyorum ama mümkün olduğunca çok dinlemeye çalışıyorum. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Smyrna Günleri...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-02-2008, 05:44 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna is an unknown quantity at this point
Standart Smyrna Günleri...

Herkese merhaba
Ben yaklaşık on gündür telkinleri dinliyorum. Burada bende kendimde olan değişimleri anlatmak istiyorum. İlk olarak ego ve suçlulukla başladım önerildiği gibi. Şimdi kendine güven de dinliyorum. Gün içinde çok uzun süreli dinleyemiyorum ama mümkün olduğunca çok dinlemeye çalışıyorum. Bir kaç gündür bazı günlükleri okuyorum, forumda geziniyorum. Bazı yazılarda kendimi gördüm sanki. Özellikle Atakan Bey'in eski haliyle ilgili anlattıkları çok yakın geldi bana. Mutlu olmak için birşeye ihtiyacım yok demesi mesela benimde ulaşmak istediğim nokta bu aslında. Son zamanlarda ilişkileri, insanları, kendimi o kadar çok sorguluyorum ki. Mutluluğu nerede bulacağım diye kendime o kadar yükleniyorum ki. Aslında bi taraftan da bazı günlükleri okuyunca şımarıklık yaptığımı düşünmeye başladım. Çok şükür çok kötü bi hayatım yok. Ama kendimi gerçekten yalnız hissediyorum. Sonuçta herkes yalnız aslında onu da biliyorum. Biraz umutsuz olduğum bi dönem sadece. Geçecek mutlaka.
Böyle biraz da olsa olumlu düşünmemde sanırım telkinlerin de etkisi oldu. Telkinleri dinlemeye başladıktan bikaç gün sonra uzun süredir devam eden ilişkim bitti. İlk günler iyiydim kendimi de telkin ediyodum sanırım. İyiyim, herşey iyi olacak diyodum hep içimden ve bunu hissederek söylüyodum. Kendimi daha iyi hissediyodum. Ama son bir iki gündür ne kadar telkin etmeye çalışsam da kendimi yeterli olmuyo yine sürekli içimden güzel şeyler tekrarlıyorum ama önceki gibi inanarak değil. Kendimi kandırıyomuşum gibi geliyo. Okuduğum kadarıyla bu dalgalanmalar çok kişide oluyomuş. Umarım sonu güzel olur.
Şimdi çok dağınık oluyo galiba yazdıklarım. Aslında dün akşam yazacaktım uzun uzun ama bi türlü foruma giremedim. Ertelemeden bi günlük de ben açıp en azından şimdi bi başlangıç yapayım istedim. Biraz paylaşmaya ihtiyacım var galiba. Umarım sizlerde beni aranıza kabul edersiniz. Hepinize sevgiler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

smyrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2008, 06:36 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Smyrna Günleri...

hos geldin aramiza. umarim faydasini her daim gorusun. bende sigarayi birak telkini dinliyorum ise yariyor bende. sanada ne lazimsa dinle paylas yaz istedgin gibi davran acik ol. tekrar hos geldin
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2008, 02:03 AM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

aramızdasın yanımızdasın elbette smyrna cım...

hoşgeldin sefalar getirdin...

yazının karışık gibi olması o kadar doğalki.. içindekiler akmaya başladı...
rahat bırak kendini ama dizginler senin elinde olsun..
duygularının üzerine perdeleme yapmana gerek yok.. üzüntü de hislerimizden onuda yaşamalıyız ama üzüntünün esiri olmamalıyız..

günler ilerledikçe paylaşmalrımızda çoğalacaktır canım içinden geldiği kadar yaz..
yazdıkların rehberin olacak ve için kısa sürede huzur ile doldukça mutluluğun yaşamına yansıyacak...

bu gününün güzelliğinin daima farkındalıkla sevinçle yaşaman dileğiyle..

sevgiyle...
Alt 15-02-2008, 05:21 PM   #4 (permalink)
Teğmen

12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

güzel dilekleriniz için teşekkür ederim...
biraz telkinlerle bende olan değişikliklerden bahsetmek istiyorum. aslında ben geçen sene de telkinleri dinlemeye başlamıştım. ama çok uzun süreli dinlenemedim. çok kötü etkilemişti belki ondan korktum. geceler çok kötü geçmeye başlamıştı. çok kötü kabuslar görüyodum. sanırım bunun için bıraktım. şimdi yeniden başladığımda hiç böyle şeyler olmadı. sadece bigün bi baş ağrısı oldu. gece yatarken pek dinlemiyorum ama geçenlerde dinledim. biara uykumdan uyandığımda kötü bi mide bulantısı vardı. telkinlerle ilgili midir bilmiyorum. acaba geçen sefer öyle rüyalarımı bile etkilerken şimdi niye böyle bi etki göstermedi merak ediyorum. belki de kötü kısımları orda bıraktım ve kaldığım yerden devam ediyorum. bu mümkün mü bilmiyorum.
iki gündür garip bi ruh hali içindeyim. acayip bi boşluk hissediyorum. normalde bile çok sulugözlü biriyim aslında ama buaralar çok daha fazla ağlayacağımı düşünürken ağlamıyorum hiç. bu da beni korkutuyo çünkü içime mi atıyorum diye düşünüyorum veya kendimi mi kandırıyorum daha sonra çok daha ciddi bi şekilde patlak verirse diye korkuyorum.
şimdi kendimi o kadar güçsüz hissediyorum ki. hiç bişey yapmaya gücüm yok sanki. mutlu olmaya bile... şuan sadece günleri geçiriyorum zaman en iyi ilaç derler ya zamanla geçicek diye bırakıyorum belki. shamanic yazdığın şiir de çok güzel buarada. eminim pek çoğumuz aynı hatayı yapıyoruz. sabah olunca akşam gelsin diyoruz akşam olunca sabah... şuan bende böyle mi yapıyorum acaba? yakında geçicek sıkıntılı halim diyorum. ama umut etmeden de yaşayamaz zaten insan. elindekilerin kıymetini bilmiyoruz sanırım ondan oluyo. elimizdekilerle yetinemiyoruz. bunu öğrenmeliyim.
işte şimdi bu değişimleri gerçekleştirmek istiyorum kendimde. daha güçlü, ayakları yere daha sağlam basan, sahip olduklarıyla mutlu olmayı bilen, kendiyle mutlu olmayı bilen...çok şey mi istiyorum bilmiyorum ama bu sefer bırakmayacağım. bu sefer gerçekten kalıcı çözümler bulmak istiyorum. burada pek çok kişinin yaptığı ve yapmaya çalıştığı gibi. umarım herkes mutluluğu yakalar ve sürdürmeyi başarır...
Alt 15-02-2008, 10:20 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

smyrna cım..

telkinlerin seni nasıl etkileyeceğini düşünmeden sorgulamadan dinlemeye çalış canım..
bil ki sonunda huzurlu ve mutlu bir yaşama giden yolda yürüyorsun..

bilinçaltımız tarlamız.. yaptığımız her eylem her düşünce bu tarlaya ektiğimiz tohumlarımız...
gülüşün ve ağlaman da buna dahil.. yaşamımız tarladan topladığımız mahsül...

o kadar çok tohum ektik ki bu yaşa kadar elbette karşımıza yeni ektiğimiz tohumların mahsüllerini beklerken
unuttuğumuz ürünlerde çıkageliyor elimize..

bazen bunlar çok acı meyvalar olabiliyor.. evet ama bu aslında bizi sevindirmeli..
artık hangi tohum neydi diye düşünmek yerine acı meyvanın ne olduğunu bilerek onu tarlamızdan temizleyebiliriz..
teşhis olduktan sonra tedavi kolaydır.. zor olan bilinmeyen ile savaşmaktır..

her zaman güçlü her zaman başarılı her zaman gülücükler saçar vaziyette olmamız elbette çok normal..
hayatın içinde her şey var..
ama önemli olan karşılaştığımız durumlara nasıl değerlendirmeler yapıyoruz..
büyümek.. olgunlaşmak.. farkında olmak.. bilge olmak budur bence...

duygularını sorgulama.. onları yaşa.. ama sen duygularını yaşa.. duygularının seni yaşatmasına izin vermeden..
tek bir duygunun esiri olmadan yaşa.. bu gününde bu anında hangi duygu varsa onu yaşa ve geç içinden..

en sevdiğin yemeğin ilk lokması dudaklarına değdiğinde keşke diyerek dünü düşünmeden o anki lezzetinin tadını yaşa..

asla çok şey istemiyorsun.. sadece olmak istiyorsun.. ama olmayı umut edemzssin sadece olursun..
umut ettiğin daha fazlası olmalı.. hislerini hayallerini erteleme.. yaşa ve daha iyisini iste..

kişinin kaderine şekil veren şey alışkanlıklarıdır.
demiş richard reverner

yeni alışkanlıklarının yaşamına huzur getirmesi dileğiyle..

sevgiler..

Alt 16-02-2008, 06:07 AM   #6 (permalink)
Teğmen

shamanic o kadar yerinde tespitler yapıyosun ki. gerçekten çok teşekkür ederim desteğin için.

sen söyleyince dikkatimi çekti, hep niye böyle hissediyorum niye böyle oluyo gibi sorgulama içerisindeyim. burada yazdıkça kendimi biraz daha iyi anlamaya da başlıyorum aslında. kendime güvenmekle ilgili bi problemim var. hep dışlanmaktan, kabul görmemekten korkuyorum. böyle olunca son zamanlarda insanlardan da kaçar oldum. sanki bugüne kadar hiç farketmemişim gibi. kafam çok karışık...
Alt 16-02-2008, 03:02 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

hayattan bana öğütler

hiçbir şey için acele etmeyeceksin hayatta
akarken yılların ardından, tadını çıkaracaksın
keyif alacaksın, sevinçten, mutluluktan, hüzünden, acıdan.
çoğalacaksın, zenginleşeceksin.
bileceksin ki bütün bunlar başka zenginliklere gebe
hayatında hiçbir şey olmuyor sanacaksın.
sanki hep bekliyormuş gibi hissedeceksin.
sonradan anlayacaksın ki boşa geçen zaman değil
olgunluğuna kattığın bir katman aslında.

önce kendini seveceksin, kendine saygı duyacaksın.
bileceksin iyi huyunu kötü huyunu.
sonra kabul edeceksin hatanı, egonu.
sıra gelecek insanları olduğunca kabullenmeye
kimseyi değiştirmek için çaba sarfetmemeye
değişimi sadece kendinde yaşayacaksın.
sadece kendinle yarışacaksın.
başkalarını geçmek gibi bir derdin olmayacak.

aşka sıra geldiğinde de durum aynı
hayatını paylaştığın insanla yan yana olacaksın daima
ne karşı karşıya, ne bir adım geri ne de ileri.
onunla yarışmak için beraber değilsin.
unutma onunla sadece bir ömrü paylaşacaksın.
sevgiyle, saygıyla, şefkatle, güvenle.
bir dağ gibi özgür, sağlam olmaksa niyetin.
bu hakkı sevdiğine de vereceksin.
Alt 16-02-2008, 07:09 PM   #8 (permalink)
Teğmen

herkese günaydın
bugün daha bi hafif uyandım. ben aslında gördüğüm rüyaları hatırlardım hep ama son zamanlarda bi türlü hatırlamıyorum ne gördüğümü. bu gece bi rüya gördüm ve sabah uyandığımda çok net hatırlıyodum. sizede anlatıyım istedim. ben hep aynı evde yaşadım şimdiye kadar ama rüyamda yeni bi ev almışız taşınacakmışız. ev 3 katlı oldukça büyük ama çok yıkık dökük bi ev. yanımda birileri de var evi dolaşıyoruz kim olduklarını bilmiyorum sadece biara annemi gördüm. evin basamaklarını sayıyorum niyeyse. en üst kattan başlıyoruz aşağı doğru iniyoruz o sırada bi köpek var, bende tasmasını tutuyorum. tam 200 basamak varmış. niye sayıyorum bilmiyorum. taşınmak için işten izin almışım 3 günlüğüne o gün ikinci günüm ve endişeliyim biraz ne zaman tamir ettirip temizlencek de taşıncaz diye düşünüyorum. ama bi taraftan da bi rahatlık bi heyecan var sanki. yeni bir yer olmasından galiba. en altta bodrum kata inince yer seyiyesinde bi pencere var ama camı yok sadece öylesine bi kutu koymuşlar güya kapatmak için ama yan tarafı aralık ve dışarıda da moloz yığını var. benim bi kedim var gerçek hayatta. rüyamda onu görmüyorum ama onun içinde endişeleniyorum ya bu aralıktan kaçarsa diye.
böyle bir rüyaydı. ben sayılara takıldım niyeyse. 200 basamak, 3 gün, evin 3 katlı olması falan. ne anlama geliyodur acaba yorumlayan olur mu?
hepinize sevgiler.
Alt 16-02-2008, 07:38 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

merhaba.3 sayısı 3 yaşınızda yaşadıklarınızla ilgili bi mesaj olabilir.

kendim bi yorum yapayım aslında pek deneyimli değilim yorum konusunda ama m&#252;sadenle biraz değinmek istiyom:

bi hedefin var ona ulaşmak istiyorsun.maddiyat ya da kendi yuvanı kurmakla ilgili endişelisin hala yapamadığın i&#231;in.insanlarla ve
hedeflerinle ilgili d&#252;zensizlikler olabilir eğer &#246;yleyse bu konu &#252;zerinde &#231;alış.bi yandan bişeyi ger&#231;ekleştirme heyecanı ve rahatlığı
varken bi yandan da zamanla ilgili ge&#231; kalmışlık endişesi var olabilir sizde.diğer insanlarla iletişimini g&#246;zden ge&#231;ir ve hedeflerinle
ilgili endişe ve kaygın varsa bunları da g&#246;zden ge&#231;irmeyi dene.genel kanaatim evlilik,yeni yuva kurmakla ya da iş kurmakla ilgili.

yanlış da olabilir yorumum ama bunları anladım.kendine iyi bak.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-02-2008, 07:19 PM   #10 (permalink)
Teğmen

l3eYaZ teşekkür ederim yorumun için.
beni hiç tanımadığın halde çok yerinde tespitler yapmışsın. evet son zamanlarda bi geç kalmışlık hissi var. bu ilişkimin bitmesinden kaynaklanıyo sanırım. hiç evlilik delisi bi insan olmadım aslında ama artık hayatımı paylaşabileceğim birini istiyorum gerçekten. yalnız kalmak korkutuyo. 26 yaşındayım sanki bazı şeyler için çok geç kalmışım gibi geliyo. çok karamsar bakıyorum belki. hayat insanın karşısına ne zaman ne çıkaracak hiç belli olmuyo ama gerçekten endişeliyim gelecek konusunda. böyle panikleyip hayatımla ilgili yanlış kararlar almak da istemiyorum.
şimdi kafamı kurcalayan şeyler düşünerek cevaplayabileceğim, çözebileceğim şeyler değil bunun farkındayım. onun için bekleyip görmem gerekiyo sanırım.
herkes nasıl yapıyo bilmiyorum ilişkiler evlilik noktasına nasıl geliyo o kararı nasıl veriyolar. belki benim karşıma o kadar emin olabileceğim kimse çıkmadığı için bilmiyorum, öyle biri olduğunda bu kadar zor olmayacak belki karar vermek. ama öyle birinin karşıma çıkmama ihtimali korkutuyo beni.
son günlerde oldukça durağanım. gerçekten kelimenin tam anlamıyla durağan. hislerim yani. hiç bişey hissetmiyo gibiyim. bunu da şöyle düşünüyorum en azından çok fazla olumsuz düşünmüyorum bunun bi sonraki adımı da artık olumlu düşünmektir belki.
yine hislerimi sorgulamaya başladım ben
aslında şöyle demem gerekiyo şuan böyle hissediyorum. o kadar. bunu sorgulamıyorum 44 tamam öğreneceğim sanırım.
hepinize sevgiler....

Bookmarks