Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   saman'ın kalbi kadar temiz sayfası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/371954-samanin-kalbi-kadar-temiz-sayfasi.html)

saman 03-06-2009 04:49 PM

saman'ın kalbi kadar temiz sayfası

.28-05-2009, 03:02 PM

hayırdır inşallah, hayırdır inşallah,,

sitenize daha doğrusu sitemize :) üye olalı yaklaşık birkaç saat oldu.. işyerindeyim..birtaraftan işimi yapıyorum fondada suçluluk / ego cdlerini belli belirsiz kısık bir sesle dinlemekteyim.. biraz önce şöylebir cümle kurdum;

' ya rabbim kendimi seviyorum' ... :) hiç alışageldiğim bir tabir değil bu .. ?? :)

devam edecek :)

teşekkür ederim,
sam

saman 03-06-2009 04:50 PM

Cevap: saman'ın kalbi kadar temiz sayfası

03-06-2009, 12:16 PM

Google da işim ile ilgili bir bilgi arıyordum , bir site buldum, işime yarayacak bilgiyi bulma düşüncesiyle site içinde gezinmeye başladım...aradığımı tam olarak bulamadım ancak tam siteden çıkmak üzereyken aklıma uzun zamandır aklımda olan başka bir soru geldi, acaba o sorunun cevabını site içinde bulabilirmiyim düşüncesiyle sitenin SEARCH ikonuna yöneldim, tam bulmak istediğim konuyu kutucuğa yazmaya davrandım ki gördüğüme inanın çok şaşırdım : aradığım konu başlığı tam da orada duruyordu ::: tesadüf mü bilmiyorum, ama aradığım şey öyle her an karşılaşabileceğiniz bir şey değil.. daha iyi anlatabilmek için yazayım ne aradığımı :;

The differences between lc by negotiation and by acceptance

başlık aynen böyle..içerikte aradığım detay kısmen vardı.. ama enteresan olan bu başlık ben hiç arama zahmetine girişmeden aynen bir anda beynimde belirdiği şekliyle orada mevcuttu.. J Bunu ben mi yaptım??

28/5/09 yani üye olduğum günden beri ego/sucluluk telkinlerini dinliyorum,hiç acele etmiyorum aslında, hiçbir beklenti ile de hareket etmiyorum.. bekliyorum, gözlemlemeye çalışıyorum, birkaç tezahür denemesine giriştim :D

bilmiyorum..gerçekten bunu ben mi yaptım?? Eğer öyleyse keşke başka bir şey arıyor olsaymışım :))))))))

Sevgiler,
esi

Siyahça 03-06-2009 06:23 PM

dilini ısır kardeş...ağla2

saman 04-06-2009 11:07 AM

amiiiin :)

shamanic 04-06-2009 12:24 PM

merhabalar saman..

yanımıza hoşgeldin..
farkındalığın büyülü dünyasının yaşamına daima güzellikleri kolaylıkları sunması dileklerimle..
http://img510.imageshack.us/img510/3418/12hs4.gifgünlüğün hayırlı olsun.. güzel haberlerinle dolsun..

http://s8.rimg.info/27395b483da0b389...c4958c8069.gifsevgiler..

dejaa 04-06-2009 12:59 PM

bunlar bişi değil saman... daha çoook şaşıracaksın :))

saman 04-06-2009 02:09 PM

yapma yaw :))

şaşırdıkça buraya not düşeceğim tabii..

teşekkür ederim dejaa :)

saman 04-06-2009 02:14 PM

sevgili shamanic,

yanınızda yeralabilmekten bende çok memnunum..

ayrıca dileğinizi ve daha iyisini memnuniyetle alıyor ve kabul ediyorum..

(yeni tabirlere alışıyorum da.. :) )

teşekkür ederim,
sevgiler
sam

saman 05-06-2009 04:17 PM

Perşembe akşamı toplantılarına ait ilk denemem:
Yurdahal'in en son yazdığı çalışma açıklamasını görmedim, muhtemelen arkadaşlarım avuç içlerinden yayılan beyaz ışık ile enerjilerini yaymakta iken, ben kalbimden pembe ışıklar akıtmaya çalışıyordum :)) ve fekat o da mümkün olmadı.. hiç ışık göremedim, dileğimede tam olarak odaklanamadım gözlerim kapalı ama kıp kıp kıp J biraz ne yapacağını, imgelemenin nasıl birşey olduğunu bilememekten, biraz nasıl olumlama cümleleri kullanacağını bilememekten,diğer arkadaşlarımın dileklerine nasıl destek verebilirim, bilememekten :) evrene o kadar güveniyorum, bir dediğimin iki edilmeyeceğinden okadar eminim ki yanlış bir şey isterimde oluverirse gibi bir endişe bile hissettim :))
dileğimi yazıp kitabımın arasına koydum, sanırım bu kısımda hata yok J

şu radyodan bize seslenebilme fikrinizi hayata geçirebilsek, çok çok çok faydası olurdu..

Teşekkür ederim,
sam
(elde edeceğim gelişmeyi takip edebilmek için konuyu burayada koydum)

saman 08-06-2009 09:10 AM

enteresan... hiç rüya görmüyorum,, oysa iki günün birinde muhakkak rüya görürüm ben..

aynada saçımı düzeltirken bir anda kendimin dikkatini çektim,, konuşmaya başladım, aynadaki ben'e kızdım, sonra çok güzel şeyler söyledim,affettim.. biraz hüzünlendim.. ama kendimi hiç olmadığım kadar iyi hissediyorum son iki gündür..suçluluk cd sini listeden çıkaracağım artık bu gün :)) mutluyum.. sebepsiz mutsuzluklarımın, hırçınlıklarımın yerini, sebepsiz mutlulukla değiştirdim.. telkinler çok işe yarıyor,ben kalıcı olduğunu düşünüyorum..beyin öğrendiğini asla unutmaz çünkü,

hepinize çok teşekkür ederim.. bütüne :)

sam;

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:55 PM.