Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim de babaannem var.yanına ziyarete giderim arasıra.dede ile beraber yaşıyorlar.ama hiç anlaşmazlar.arada bi ziyaret ederim.bi saat içinde 50 defa dedeme beddua çıkıyor ağzından.insanın içindeki olumlu hisler de direk sıfıra iniyor.eğer müsade ederseniz bişey söylicem size .yatarken kayınvalidenize çok sevdiğinizi zihninizden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-01-2008, 12:30 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

benim de babaannem var.yanına ziyarete giderim arasıra.dede ile beraber yaşıyorlar.ama hiç anlaşmazlar.arada bi ziyaret ederim.bi saat içinde 50 defa dedeme beddua çıkıyor ağzından.insanın içindeki olumlu hisler de direk sıfıra iniyor.eğer müsade ederseniz bişey söylicem size .yatarken kayınvalidenize çok sevdiğinizi zihninizden söyleyin.onun da size aynı güzel duyguları söylediğini aynı sözlerle karşıladığını hissedin duyun zihninizden.yani doğal olarak düşünün.hiçbi zorlama olmadan.bakalım değişiklik olacak mı yakında.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 31-01-2008, 06:10 PM   #22 (permalink)
Mustang
Guest

Bugünü eşimle dışarıda geçirdik.İkimizde uzun süredir başbaşa çıkmamıştık.Ankaranın soğuk havasına rağmen güzeldi.Eskiden dışarı çıktığımızda gözümün gördüğü herşeyden isterdim.Şimdi bakıyorumda ihtiyacım olmayan
hiç bir şeye bakmadım bile.Dün kız kardeşim bana geldi,onunla annem hakkında konuştuk.Oda annemin bizleri
birbirimizden uzak tutmaya çalıştığını fark etmeğe başlamış.Ben evleninceye kadar prenses gibi yaşadı.Daha
sonra kül kedisi oldu.Bize annemiz hiç kahvaltı hazılamadı hep biz ona hazırladık.Bizimle çocukken hiç ilgilenmedi,
büyüyünce aşırı ilgi gösterip bizleri çileden çıkardı.Pazartesi günü hastane işlerimiz başlıyor bakalım hayırlısı.
Sevgili üç gömlek, senin dediğin şeyi birçok kereler denedim onun çok kötü olamayacağını düşündüm.Ama
bir insan bu kadar kötü olur.İnsanlara kötülük yapmaktan bu kadarmı zevk alır bunu size anlatsam abartım zannedersiniz.
Artık onu yok saymayı deniyoum.O benim için yok.Değiştiremeyeceğim şeylerle uğraşmıyorum.

Alt 01-02-2008, 10:22 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Sevgili Mustang ben artık bu sadece annem için geçerli değil çevremdeki olumsuz birçokşeyi değiştirmekten vazgeçtim...Bir insanın içindeki kötülüğün nedeni niçinini çözmek bir ömür bile harcasanız sonuç vermiyor...
Bir insanın ne kadar kötü (yada güçsüz) olabileceğini biliyorum. Bunun sınırı yok... Yapabileceği kötülüğün sınırı yok...
Bana düşen hayatıma verdikleri zararların etkilerini silebilirsem silip hiç değilse yaşantımın gerikalan kısmını daha kaliteli yaşayabilmek...
Bir saldırıya uğradığınızda nedeni biliyorsanız bununla mücadele etmeniz kolaylaşıyor
Neden saldırıya uğradığınızı bilmiyorsanız zamanla herşeyi yanlış yaptığınız hissi yerleşiyor.
Ve çözülmemiş her problem her problemli ilişki başka yüzlerle olsa bile başka rollerle karşınıza çıkabiliyor...
Bilinçaltım öyle şartlanmışki çocuk aklımla bir çok şeyi adlandırmam tabiki mümkün değildi
Herşeyi yanlış yapacağım her kötü şeyin benim yüzümden kaynaklandığı şeklindeydi. Biliyorumki bu düğümü bir sefer çözersem bir çok düğümü çözmüş olacağım...
Hepimize iyi bir gün diliyorum...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 02-02-2008, 08:34 AM   #24 (permalink)
Mustang
Guest

Siyahcığım benim yukarıda kastetiğim kötü annem değil kayın validem.Onunla yaşadıklarımızı düşündüğümde hayatımızı
ne kadar kısır çekişmelerle geçirdiğimizi görüyoruz.En güzel zamanlarda mutlaka bizi mutsuz edebilecek bir şeyleryaptı.
Onunla yaşadıklarım annemle yaşadıklarımla kıyaslanamaz bile.Ama bana en çok acı veren annemle olan çünki insan
kendisine hayat veren birine körü körüne bağlanıyor.Doğuştan o insanı seviyor, güveniyor ve bağlanıyorsunuz.Ben
bir annenin evladından hayatın acısını çıkarmasını her yükü o küçüçük omuzlara yüklemesine kızgınlığım.Kayınvalidem
le yaşadıklarım beni çok üzmesine rağmen onu birçok kişi ile paylaştım,beni sıyırdı geçti.Ama annemle yaşadıklarım
Bir on sene öncesine kadar farkında olsamda dile getirip paylaşmadığım şeylerdi.Bu yüzden derinlere indi.Onunla
hesaplaşmam yüzleşmem bu yüzden bana ağır geliyor.Kısacası ne yaparsanız yapın hayatınızda hiç kimseyi o
istemezse mutlu edemezsiniz.Hayatınızdaki öncelikler sırasının başında siz olun.Biz eşimle ikimizde anne özürlüyüz.
Oda annesinden çok çeki ve halada çekiyor.Çekim yasaında benzerler birbirlerini çekerlerya bende kendime bütün
anne özürlüleri çekerim.Artık kendime bir gün yapmaya karar verdim nostalji günü .O gün geçmişle olan hesabımı
yapıp diğer günler bu günü yaşayacağım bakalım sonuç ne olacakAllah hepimizin yardımcısı olsun.

Alt 02-02-2008, 03:55 PM   #25 (permalink)
Akulina
Guest

Babannemide,anneannemide sevmiyorum artık...Eskiden -e rağmen terimleri kullanırdım onlar için...
Yani Herşeye rağmen o benim babannem,Herşeye rağmen annenannemi seviyorum vs. vs...
Onlar o -e rağmen teriminide bayağılaştırdılar...Artık hiçbir anlamı kalmadı...Çocukken babannemden korksamda,bizde kaldığında bana masallar anlatırdı,beraber yatardık...Onunla geçirdiğim en güzel anı bu...Baskada birşey yok...Şimdi ne zaman yanına gitsem bir laf sokuyor,moralimi bozmaya çalışıyor...Çoğu zamanda başarıyor...Bazen ona acıyorum,iyi şeyler yapmaya çalışıyorum,bu seferde yüz bulup tepeme çıkıyor...Gerçi bunları biliyorsun...
Yarın anneannemlere gideceğiz...
Hiç gitmek istemiyorum...
Dedem olmasa gitmemde...
Yoruyorlar insanı,sanki maskeli baloya geliyormuşlar gibi hepsinin yüzünde birer maske...Sahtelik...Biliyorum kötü değilller.Ama iyilermi?
Bilemiyorum...

Alt 07-02-2008, 10:47 AM   #26 (permalink)
Mustang
Guest

Segili günlük bu aralar seni biraz ihmal ettim ama çok işim vardı.Çalışmak her zaman bana iyi gelmiştir,çok yoruldum ama
deydi.Evdeki o durgan havayı değiştirdi.Canlılık ve ferahlık geldi.Birikmiş olan sıradanlığı huzursuzlugu hepsini süpürüpattım.
Eşimde bize uymaya başladı okadar çok çekim yasasını anlatık ki oda çekim yapmaya başladı.Hayatımız her ne kadar zor görünsede gayet iyi yaşıyoruz.Biri hariç herkes biruyum içinde birbirimizi anlıyor ve destek oluyoruz.Hayatımızda nerde ise
ilk defa biz bir aileyiz. 25 yıldır mücadele ettiğim şeyi nihayet yaşıyorum.İnsan kendini güçlü hisediyor.Yıkılmadım ayaktayım
demek güzel bir duygu.

Alt 08-02-2008, 10:15 AM   #27 (permalink)
Mustang
Guest

MERHABA: Bu gün yine erken kalktım,bilgisayarın başına oturdum.Biraz ora bura gezindim,haberler pek iç açıcı değildi geçtim.Dün temizlik yapmıştımya birşey dikkatimi çekti hem huzur buldum hem huzursuz oldum.Acaba iyilerde kötülerde
gitti ondanmı.Ben badana yaptığımda bir iki ay eve alışamam ev bana yabancı gelir.Bu olay yeni giyisi aldığımdada olur
gözüm alışıncaya kadar pek severek giyinmem.Ama alıştığım şeyleride ancak iyice eskiyince atarım.Benim yiğenimdede
aynı olay var oda yeni bir şeye gözü alışıncaya kadar giyinmez, bebekliğinden beri.Benim deterjanlara alerjim var, ne zaman büyük temizlik yapsam alerjim azar. Bu alerji olayı bende 30 yaşından sonra başladı.Bilmiyorum ama sanki vücudum
bana böyle dur diyormuş gibi geliyor.Ben temizlik yaparken sanki herşeyi silip süpürüp atıyorum durmak nedir bilmiyorum.
Kendimce biriktirdiğim çevremde oluşan olumlu ve olumsulukların hepsini yok ediyorum .Sadece olumsuzlukları nasıl yok ederim bunu öğrenmem lazım.Akadaşlar bu konu hakkında beni aydılata bilirmisiniz.

Alt 08-02-2008, 10:37 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Günaydın temizlikle ilgili benzer sorunları bazen bende yaşıyorum... Deterjan kullanmaktan alerji oluyorum. Kriz şeklinde herşeyi ve heryeri temizliyorum elimin değmediği yer kalmıyor nerdeyse temizlik bezlerini bile ütüleyecek hale geliyorum heryer herşey temiz ne güzel derken sorun bundan sonra başlıyor bundan sonra o kadar isteksiz oluyorum... Parmağımı bile kıpırdatmak istemiyorum. İşte bu aşamada herşey tekrar birikmeye başlıyor... Annelere gelince sanırım alışacağız bu yoksunlukla yaşamaya, hayatımıza başka güzellikler katarak ve bu değişmezliği kabul ederek ve kendimizle gurur duyarak yolumuza devam edeceğiz sevgisizlikle yaşayıp sevgiyi yayabildiğimiz için... Hepimize iyi bir gün diliyorum...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 09-02-2008, 01:36 AM   #29 (permalink)
hayalayaz
Guest

anneleri boşverin kızlar...anlaşma iki taraflı olur..ben şimdi şöyle düşünüyorum..annemle benim aramda olan anlaşmaya ben sadık kaldım ve elimden gelenin en iyisini yaptım..eğer o hala daha bir şeyleri bitirmemeye çalışıyorsa anlaşmaya ihanet eden o..işte bu kadar anneme ait olan defteri kapattım..bundan sonra onun beni üzmesi olanaksız..haaaa sevindirmesimi? ben sevinmeyi çok seviyorum..bana doğru attığı adımı abiiki karşılarım..ama benim önümü kesmesine izin vermiyorum vermicem..onu atamam satamam..yaşadığımız her şeye rağmen ona teşekkür borçluyum..bana kendisi gibi bir anne olmamam gerektiğini öğrettiği için...
alerjilerimiz, kime alerji ürettiğimizi bulmak lazım..kendimizemi? yoksa başkasınamı? bu konuda louse hay'in bir kitabı var
TÜM HASTALIKLARIN ZİHİNSEL NEDENLERİ, bu kitabı zevkle okurum..çünkü kişilerin karekterleri..hatta hayat hikayeleri..çıkar hastalıkların nedenlerine baktıkça..kendimide bu kitapla daha çabuk sobelerim..hastalıklarımın nedenlerine bakarak..tavsiye ederim..bir okuyun isterseniz..artık ben,hiç bir şeyin ve hiç kimsenin beni hasta etmesine izin vermiyorum..bu dünyaya kaç kere gelirsek gelelim, bu hayatı bir kere yaşıycaz..
bu arada bende evimi dip temel temizlesem iyi olacak..eskileri bir atayım bakayım hafifliycekmiyim..babaannem gibi her şeyi biriktiriyorum..eski alışkanlıklarımızı bırakmanın bir yoluda bu..

hepimize saygılı sevgiler..

Alt 09-02-2008, 12:24 PM   #30 (permalink)
Mustang
Guest

Ben sabah kuşu yine erken kalktım.Sabahları uyandıktan sonra Allaha şükrediyorum.Bu günde sağlıklı uyandım diye,yataktan
kalkarken bana verdiği herşeye şükrediyorum.Benim alerji sorunuma basit bir çözümüm var belki sizde denemek istersiniz.Arjantin'li bir arkadaşımın eşininde alerjisi varmış .Bir gün İstanbul'da sahafları gezerken çok eski bir şifalı bitkiler
kitabı bulmuş onun içinde alerji için arı poleni tavsiye ediyormuş.Eşine yıllarca arı poleni bulup içirmiş.Sabahları aç karnına
bir çay kaşğı .Bunu bende uyguladım 18 gün sonra burun tıkanıklığınız geçiyor,alerji sorunu asgariye iniyor bir rahatlama yaşıyorsunuz.Temizlik yaptığımda beni deterjanlar ağzımdan mideme kadar su toplamış gibi oluyordu polen içtiğimden beri hemen geçiyor.Denemenizi tavsiye ederim en azından yan etkisi yok.Dün gezinirken mevlananın şu dizelerine rastladım.
Neyi arıyorsan osun
Can konağı aramada isen cansın sen
Bir lokma ekmeği arıyorsan ekmeksin
Şu nükteyi biliyorsan işi biliyorsun
Neyi arıyorsan osun sen...
Bu dizeleri her okuduğumda bana değişik duygular uyandırıyor.Ben yıllarca annemi aramıştım, şimdi bir anneyim.Annemin
bir çok hatalarını kendi çocuklarıma yapmadım.Tarlaya iyi birşeyler ekmeye gayret ettim.Kendimi arıyordum sonunda benliğimi buldum içimdeki benden hoşnutum .Kendimi seviyorum.En sıkıntılı anları bile hayatın tadı tuzu olarak kabul ediyorum. Birsöz duymuştum güle gül diye bakarsanız olur gül bahçesi , dikeni var derseniz olur dikenlik. Hayatı gül bahçesi
gibi görmenizi diliyorum hep mutlu olalım. 96

Konu Kapatılmıştır

Bookmarks